ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 16:06

Gjatë tërmetit në Durrës, si reaguan moderatorët shqiptare në studio

Gjatë tërmetit në Durrës, si reaguan moderatorët shqiptare në studio
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.5 i shkallës Rihter goditi Shqipërinë mbrëmë. Epiqendra ishte në Hamallë ndërkohë që edhe kryeqyteti u trondit ndjeshëm. Mbrëmjen e djeshme tërmeti ka rënë ndërkohë që gazetarja ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 10:09
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.5 i shkallës Rihter goditi Shqipërinë mbrëmë. Epiqendra ishte në Hamallë ndërkohë që edhe kryeqyteti u trondit ndjeshëm. Mbrëmjen e djeshme tërmeti ka rënë ndërkohë që gazetarja ...

Live në televizion, si e përjetuan tërmetin gazetarët
Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16. Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun. Në ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 10:02
Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16. Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun. Në ...

Tërmeti i gjeti LIVE’ në emision; Shikoni reagimin e Blendi Fevziut, Sokol Ballës dhe Sonila Meços
Tërmeti i mbrëmshëm që goditi vendin tonë mbrëmjen e martës rastisi të jetë në oraret kur në televizionet shqiptare transmetoheshin disa prej programeve më të ndjekura. Lëkundjet e tërmetit që u raportuan të ishin me ...
Bordo | 29-Jan-2020 09:56
Tërmeti i mbrëmshëm që goditi vendin tonë mbrëmjen e martës rastisi të jetë në oraret kur në televizionet shqiptare transmetoheshin disa prej programeve më të ndjekura. Lëkundjet e tërmetit që u raportuan të ishin me ...

Tërmet LIVE, si reaguan moderatoret shqiptare në studio
Epiqendra ishte në Hamallë ndërkohë që edhe kryeqyteti u trondit ndjeshëm. Mbrëmjen e djeshme tërmeti ka rënë ndërkohë që gazetarja Sonila Meço ishte LIVE në Tempora. Ajo i kërkon publikut të mos lëvizë dhe të ruajnë ...
Lajminet | 29-Jan-2020 09:05
Epiqendra ishte në Hamallë ndërkohë që edhe kryeqyteti u trondit ndjeshëm. Mbrëmjen e djeshme tërmeti ka rënë ndërkohë që gazetarja Sonila Meço ishte LIVE në Tempora. Ajo i kërkon publikut të mos lëvizë dhe të ruajnë ...

Momente nga tërmeti në Shqipëri, tmerri që përjetuan gazetarët live në emision
Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16. Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun. Në ...
Arbresh | 29-Jan-2020 08:23
Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16. Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun. Në ...

Momente nga tërmeti në Shqipëri, tmerri që përjetuan gazetarët live në emision
Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16. Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun. Në ...
Indeks Online | 28-Jan-2020 23:52
Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës rreth orës 21:16. Në këtë orë disa emisione ishin në transmetim live dhe gazetarët pasi kanë ndjerë lëkundjet kanë reaguar duke qetësuar publikun. Në ...

VIDEO/ Tërmeti gjatë emisionit, Sonila Meço: Është tërmet? Qetësi zonja, qetësi, mos lëvizni ju lutem
Një tërmet me magnitudë 4.9 goditi këtë mbrëmje vendin tonë, duke krijuar panik tek njerëzit. Lëkundjet janë ndjerë goxha edhe në studion e emisionit “Tempora” në Ora News, ku publiku është ndjerë i frikësuar. Ndërsa, ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 22:51
Një tërmet me magnitudë 4.9 goditi këtë mbrëmje vendin tonë, duke krijuar panik tek njerëzit. Lëkundjet janë ndjerë goxha edhe në studion e emisionit “Tempora” në Ora News, ku publiku është ndjerë i frikësuar. Ndërsa, ...

Tërmeti live në një televizion shqiptar
Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndierë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora” të këtij televizioni. Në kohën kur bie tërmeti, qytetarët e ftuar në emisionin......
Zeri | 28-Jan-2020 22:59
Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndierë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora” të këtij televizioni. Në kohën kur bie tërmeti, qytetarët e ftuar në emisionin......

Shikoni sesi u tronditën studiot e emisioneve në Shqipëri, dalin pamjet video
Lëkundjet e tërmetit kanë sjellë një situatë të tensionuar dhe në studioet televizive shqiptare, respektivisht në studion e Neës24 (Real Story) dhe tv Ora (emisioni tempora). Në të dyja emisionet, drejtuesit Sokol ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 22:52
Lëkundjet e tërmetit kanë sjellë një situatë të tensionuar dhe në studioet televizive shqiptare, respektivisht në studion e Neës24 (Real Story) dhe tv Ora (emisioni tempora). Në të dyja emisionet, drejtuesit Sokol ...

Tërmeti live në një televizion shqiptar
Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndierë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora” të këtij televizioni. Në kohën kur bie tërmeti, qytetarët e ftuar në emisionin “Tempora”, shihet ...
Koha.net | 28-Jan-2020 22:51
Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndierë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora” të këtij televizioni. Në kohën kur bie tërmeti, qytetarët e ftuar në emisionin “Tempora”, shihet ...

VIDEO/ Tërmeti shkund Ora News, shikoni reagimin e Sonila Meços
Një tërmet me magnitudë 4.9 goditi këtë mbrëmje vendin tonë, duke krijuar panik tek njerëzit. Lëkundjet janë ndjerë goxha edhe në studion e emisionit “Tempora” në Ora News, ku publiku është ndjerë i frikësuar. Ndërsa, ...
Lapsi | 28-Jan-2020 22:14
Një tërmet me magnitudë 4.9 goditi këtë mbrëmje vendin tonë, duke krijuar panik tek njerëzit. Lëkundjet janë ndjerë goxha edhe në studion e emisionit “Tempora” në Ora News, ku publiku është ndjerë i frikësuar. Ndërsa, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved