ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 16:39

Fb u tregon përdoruesve sa di për ta, sjell edhe butonin “fshini historinë”

Fb u tregon përdoruesve sa di për ta, sjell edhe butonin “fshini historinë”
Facebooku ka prezantuar një vegëz të re me të cilën u mundëson përdoruesve të shohin sa dhe cilat të dhëna për ta aplikacionet tjera i ndajnë me rrjetin e madh social. Vegëza “Off-Facebook Activity” u prezantua në ...
Zeri | 29-Jan-2020 14:48
Facebooku ka prezantuar një vegëz të re me të cilën u mundëson përdoruesve të shohin sa dhe cilat të dhëna për ta aplikacionet tjera i ndajnë me rrjetin e madh social. Vegëza “Off-Facebook Activity” u prezantua në ...

Facebook-u do të na mundësojë që t’i ndryshojmë të dhënat tona
“Aktivitetit Off-Facebook”, do të mundësojë të shohin dhe heqin informacionet rreth nesh. I njohur si “Off-Facebook Activity”, ka koleksionuar informata që janë marrë nga ‘Websites’ dhe aplikacionet tjera, raporton ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 12:36
“Aktivitetit Off-Facebook”, do të mundësojë të shohin dhe heqin informacionet rreth nesh. I njohur si “Off-Facebook Activity”, ka koleksionuar informata që janë marrë nga ‘Websites’ dhe aplikacionet tjera, raporton ...

Facebook di se çfarë jeni duke bërë në faqet e tjera online dhe në jetën reale – Ja si të shihni atë që di për ju
Facebook sapo lëshoi ??një mjet të ri që lejon njerëzit të shohin se si gjurmon “aktivitetin e tyre jashtë Facebook”. Rrjeti social gjurmon në uebfaqet, aplikacionet dhe madje edhe dyqanet në jetën reale që përdoruesit ...
ScanTv | 29-Jan-2020 12:09
Facebook sapo lëshoi ??një mjet të ri që lejon njerëzit të shohin se si gjurmon “aktivitetin e tyre jashtë Facebook”. Rrjeti social gjurmon në uebfaqet, aplikacionet dhe madje edhe dyqanet në jetën reale që përdoruesit ...

Facebooku u tregon përdoruesve sa shumë di për ta, sjell edhe butonin “fshini historinë”
Facebooku ka prezantuar një vegëz të re me të cilën u mundëson përdoruesve të shohin sa dhe cilat të dhëna për ta aplikacionet tjera i ndajnë me rrjetin e madh social. Vegëza “Off-Facebook Activity” u prezantua në një ...
Koha.net | 29-Jan-2020 10:23
Facebooku ka prezantuar një vegëz të re me të cilën u mundëson përdoruesve të shohin sa dhe cilat të dhëna për ta aplikacionet tjera i ndajnë me rrjetin e madh social. Vegëza “Off-Facebook Activity” u prezantua në një ...

Ja sesi të shikoni sesa çfarë informacioni Facebook ka rreth jush
Facebook ju vëzhgon dhe falë një funksioni të ri të prezantuar së fundi tashmë është e mundur të shikoni sesi rrjeti social gjurmon aktivitetin tuaj. Rrjeti social Facebook lançoi ditën e Marte “Off-Facebook Activity”. ...
PC World | 28-Jan-2020 18:30
Facebook ju vëzhgon dhe falë një funksioni të ri të prezantuar së fundi tashmë është e mundur të shikoni sesi rrjeti social gjurmon aktivitetin tuaj. Rrjeti social Facebook lançoi ditën e Marte “Off-Facebook Activity”. ...

Facebook-u do të na mundësojë që ti ndryshojmë të dhënat tona
“Aktivitetit Off-Facebook”, do të mundësojë të shohin dhe heqin informacionet rreth nesh. I njohur si “Off-Facebook Activity”, ka koleksionuar informata që janë marrë nga ‘Websites’ dhe aplikacionet tjera, raporton ...
Medial | 28-Jan-2020 16:42
“Aktivitetit Off-Facebook”, do të mundësojë të shohin dhe heqin informacionet rreth nesh. I njohur si “Off-Facebook Activity”, ka koleksionuar informata që janë marrë nga ‘Websites’ dhe aplikacionet tjera, raporton ...

Facebook-u do të na mundësojë që ti ndryshojmë të dhënat tona
I njohur si “Off-Facebook Activity”, ka koleksionuar informata që janë marrë nga ‘Websites’ dhe aplikacionet tjera, raporton “Independent”, transmeton . Ky mjet është lansuar për testim në vendet si: Irlanda, Korea ...
Lajminet | 28-Jan-2020 16:29
I njohur si “Off-Facebook Activity”, ka koleksionuar informata që janë marrë nga ‘Websites’ dhe aplikacionet tjera, raporton “Independent”, transmeton . Ky mjet është lansuar për testim në vendet si: Irlanda, Korea ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved