ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 17:10

VIDEO/ “S’ka bir none e ku*ve që…”, Rama siç nuk e keni parë kurrë: Kush i bën presion çunit tonë?!

VIDEO/ “S’ka bir none e ku*ve që…”, Rama siç nuk e keni parë kurrë: Kush i bën presion çunit tonë?!
Ashtu siç është thënë edhe më parë, kryeministri Edi Rama do të jetë pjesë e filmit “I love Tropoja”, të Ermal Mamaqit. Kreu i qeverisë luan rolin e dajës së dhëndrit, rol i luajtur nga vetë Ermali, dhe që në film quhet ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 13:41
Ashtu siç është thënë edhe më parë, kryeministri Edi Rama do të jetë pjesë e filmit “I love Tropoja”, të Ermal Mamaqit. Kreu i qeverisë luan rolin e dajës së dhëndrit, rol i luajtur nga vetë Ermali, dhe që në film quhet ...

Amarda Toska, dedikim për Ermal Mamaqin: Sot është dita jote
Sot do të jetë premiera e shumë pritur e filmit të Ermal Mamaqit, I Love Tropoja. Të gjithë sy e veshë, për të parë se çdo të ndodhë në këtë mbrëmje që Ermali. Me shumë bindje ai e ka quajtur filminmë të bukur të vitit. ...
Dritare | 29-Jan-2020 14:37
Sot do të jetë premiera e shumë pritur e filmit të Ermal Mamaqit, I Love Tropoja. Të gjithë sy e veshë, për të parë se çdo të ndodhë në këtë mbrëmje që Ermali. Me shumë bindje ai e ka quajtur filminmë të bukur të vitit. ...

Reperi i njohur për Ermal Mamaqin: Për mua, ai është Kevin Hart i shqiptarëve
Ermal Mamaqi sot jep në Tiranë premierën e filmit “I Love Tropoja”, shkruan . Ai ka pranuar komente pozitive para se të jepet premiera e filmit, ndërsa reperi Skivi e vlerësoi atë me aktorin e mirënjohur Kevin Hart. ...
Lajminet | 29-Jan-2020 13:59
Ermal Mamaqi sot jep në Tiranë premierën e filmit “I Love Tropoja”, shkruan . Ai ka pranuar komente pozitive para se të jepet premiera e filmit, ndërsa reperi Skivi e vlerësoi atë me aktorin e mirënjohur Kevin Hart. ...

“S’ka bir none e ku*ve qe…”, Rama siç nuk e keni pare kurre
Ashtu siç është thënë edhe më parë, kryeministri Edi Rama do të jetë pjesë e filmit “I love Tropoja”, të Ermal Mamaqit. Kreu i qeverisë luan rolin e dajës së dhëndrit, rol i luajtur nga vetë Ermali, dhe që në film quhet ...
Lajmi i Fundit | 29-Jan-2020 13:58
Ashtu siç është thënë edhe më parë, kryeministri Edi Rama do të jetë pjesë e filmit “I love Tropoja”, të Ermal Mamaqit. Kreu i qeverisë luan rolin e dajës së dhëndrit, rol i luajtur nga vetë Ermali, dhe që në film quhet ...

'S’ka bir k*rve të…', kryeministri Rama me fjalor banal në filmin e Ermali Mamaqit
Kryeministri Edi Rama është një ndër aktorët pjesmarrës në filmin “I Love Tropoja, të realizuar nga Ermal Mamaqi. Por, deri më tani dinim vetëm faktin se Edi Rama do të ishte në rolin e dajës së aktorit kryesor, ...
Zeri | 29-Jan-2020 13:35
Kryeministri Edi Rama është një ndër aktorët pjesmarrës në filmin “I Love Tropoja, të realizuar nga Ermal Mamaqi. Por, deri më tani dinim vetëm faktin se Edi Rama do të ishte në rolin e dajës së aktorit kryesor, ...

“S’ka bir none dhe bir k*rve”, Rama rikthen batutën e njohur (VIDEO)
Me shumë mundësi me zor po prisni të shihni Ramën si aktor në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurve ta martojë Landin me zor. ...
TetovaSot | 29-Jan-2020 13:33
Me shumë mundësi me zor po prisni të shihni Ramën si aktor në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurve ta martojë Landin me zor. ...

VIDEO: “S’ka bir none, bir k*rve”, Edi Rama, siç nuk e keni parë ndonjëherë më parë
Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “ S’ka bir none dhe kurva ta ...
GazetaTema | 29-Jan-2020 10:29
Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “ S’ka bir none dhe kurva ta ...

Edi Rama kërkon lavdinë te filmi i Ermal Mamaqit (Video)
Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurva ta ...
Lapsi | 29-Jan-2020 11:57
Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurva ta ...

“S’ka bir k*rve të…”, kryeministri Rama me fjalor banal në filmin e Ermali Mamaqit
Kryeministri Edi Rama është një ndër aktorët pjesmarrës në filmin “I Love Tropoja, të realizuar nga Ermal Mamaqi. Por, deri më tani dinim vetëm faktin se Edi Rama do të ishte në rolin e dajës së aktorit kryesor, ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 13:32
Kryeministri Edi Rama është një ndër aktorët pjesmarrës në filmin “I Love Tropoja, të realizuar nga Ermal Mamaqi. Por, deri më tani dinim vetëm faktin se Edi Rama do të ishte në rolin e dajës së aktorit kryesor, ...

VIDEO: “S’ka bir none, bir k*rve”, Edi Rama, siç nuk e keni parë ndonjëherë më parë
Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurva ta ...
Lexo | 29-Jan-2020 11:16
Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurva ta ...

‘Merrni një dhomë se na flliqët’, Veliaj kap në moment delikat Arjolën dhe Xhodën
Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të filmit “I love Tropoja”, ishin për vizitë në zyrën e kryebashkiakut, Erion Veliaj i cili njoftoi se kush ka Kartën e Studentit përfiton biletë ...
Lexo | 28-Jan-2020 17:04
Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të filmit “I love Tropoja”, ishin për vizitë në zyrën e kryebashkiakut, Erion Veliaj i cili njoftoi se kush ka Kartën e Studentit përfiton biletë ...

Ermali tregon prapaskenat e nxehta të filmit, Encën e pritën më rënkime në Tropojë
Moderatori Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të tij në filmin “I love Tropoja”, kanë shkuar në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një video të publikuar nga profili i......
Zeri | 28-Jan-2020 12:09
Moderatori Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të tij në filmin “I love Tropoja”, kanë shkuar në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një video të publikuar nga profili i......

Ermal Mamaqi zbulon arsyen pse Kejvina Kthella nuk u bë pjesë e filmit ‘I love Tropoja’
Ai shprehet se Kejvina duhet të vinte të merte pjesë në audicione për të vendosur nëse e kalon apo jo këtë fazë për të marrë rolin që i takon, por ajo së bashku me Oriolën ikën në Dhërmi dhe i harroi audicionet. ...
Lajminet | 27-Jan-2020 17:03
Ai shprehet se Kejvina duhet të vinte të merte pjesë në audicione për të vendosur nëse e kalon apo jo këtë fazë për të marrë rolin që i takon, por ajo së bashku me Oriolën ikën në Dhërmi dhe i harroi audicionet. ...

‘Kishim frikë se s’do e thonte’, Ermali zbulon batutën e Ramës në film
Kryeministri Edi Rama është një nga personazhet më interesantë të filmit “I love Tropoja” e që ka ngjallur shumë kuriozitet për rolin e tij, nga fotot e publikuara në rrjet dhe nga traileri ku shfaqet i transformuar në ...
Lexo | 27-Jan-2020 14:34
Kryeministri Edi Rama është një nga personazhet më interesantë të filmit “I love Tropoja” e që ka ngjallur shumë kuriozitet për rolin e tij, nga fotot e publikuara në rrjet dhe nga traileri ku shfaqet i transformuar në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved