ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 17:00

4 Vajza që e ndali finalen e Championsit shfaqet në Botërorin e Skijimit për nder të Bryant Vajza e famshme, Kinsley Wolanski, që e ndali finalen e Ligës së Kampionëve 2019 për disa momente, e ka përdorur të njëjtën mënyrë për nder të Kobe Brya

4 Vajza që e ndali finalen e Championsit shfaqet në Botërorin e Skijimit për nder të Bryant Vajza e famshme, Kinsley Wolanski, që e ndali finalen e Ligës së Kampionëve 2019 për disa momente, e ka përdorur të njëjtën mënyrë për nder të Kobe Brya
Vajza e famshme, Kinsley Wolanski, që e ndali finalen e Ligës së Kampionëve 2019 për disa momente, e ka përdorur të njëjtën mënyrë për nder të Kobe Bryant në Botërorin e Skijimit. 23-vjeçarja u befasoi shikuesit dhe ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 13:51
Vajza e famshme, Kinsley Wolanski, që e ndali finalen e Ligës së Kampionëve 2019 për disa momente, e ka përdorur të njëjtën mënyrë për nder të Kobe Bryant në Botërorin e Skijimit. 23-vjeçarja u befasoi shikuesit dhe ...

Vajza që e ndali finalen e Championsit shfaqet në Botërorin e Skijimit për nder të Bryant
Vajza e famshme, Kinsley Wolanski, që e ndali finalen e Ligës së Kampionëve 2019 për disa momente, e ka përdorur të njëjtën mënyrë për nder të Kobe Bryant në Botërorin e Skijimit. 23-vjeçarja u befasoi shikuesit dhe ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 13:29
Vajza e famshme, Kinsley Wolanski, që e ndali finalen e Ligës së Kampionëve 2019 për disa momente, e ka përdorur të njëjtën mënyrë për nder të Kobe Bryant në Botërorin e Skijimit. 23-vjeçarja u befasoi shikuesit dhe ...

Kinsey Wolanski e bën sërish, ndërpret garën e skijimit me pankartë për Kobe Bryant
Në vitin 2019, Kinsey Wolanski hyri në mes të fushës teksa po zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve, ndërsa tani ndërpreu garën e skijimit për Kupën e Botës në Austri, shkruan Metro.co.uk, transmeton . Hyrja e ...
Lajminet | 29-Jan-2020 12:37
Në vitin 2019, Kinsey Wolanski hyri në mes të fushës teksa po zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve, ndërsa tani ndërpreu garën e skijimit për Kupën e Botës në Austri, shkruan Metro.co.uk, transmeton . Hyrja e ...

Hyri e zhveshur në finale e Ligës së Kampionëve, e bën përsëri në garën e skijimit
Të gjithë e mbani mend finale e Ligës së Kampionëve, jo vetëm fitoren e Livepool, por edhe ndërhyrjen e Kinsey Wolanski, e cila hyri e zhveshur në fushë. Binodina seksi e ka bërë të njëjtën gjë edhe në Kupën Botërore të ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 11:13
Të gjithë e mbani mend finale e Ligës së Kampionëve, jo vetëm fitoren e Livepool, por edhe ndërhyrjen e Kinsey Wolanski, e cila hyri e zhveshur në fushë. Binodina seksi e ka bërë të njëjtën gjë edhe në Kupën Botërore të ...

Hyri e zhveshur në finalen e Ligës së Kampionëve, e bën përsëri në garën e skijimit
Të gjithë e mbani mend finale e Ligës së Kampionëve, jo vetëm fitoren e Livepool, por edhe ndërhyrjen e Kinsey Wolanski, e cila hyri e zhveshur në fushë. Binodina seksi e ka bërë të njëjtën gjë edhe në Kupën Botërore të ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 11:10
Të gjithë e mbani mend finale e Ligës së Kampionëve, jo vetëm fitoren e Livepool, por edhe ndërhyrjen e Kinsey Wolanski, e cila hyri e zhveshur në fushë. Binodina seksi e ka bërë të njëjtën gjë edhe në Kupën Botërore të ...

Kinsey Wolanski merr sërish vëmendje teksa ndërpret garat në skijim duke mbajtur një pankartë për Kobe Bryant
Biondja, e cila u bë e famshme në Ligën e Kampionëve, ka tërhequr sërish vëmendje me një tjetër veprim. Kinsey Wolanski ka penguar sërish një ngjarje sportive, por këtë herë duke shfaqur një mesazh ngushëllimi për ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 10:20
Biondja, e cila u bë e famshme në Ligën e Kampionëve, ka tërhequr sërish vëmendje me një tjetër veprim. Kinsey Wolanski ka penguar sërish një ngjarje sportive, por këtë herë duke shfaqur një mesazh ngushëllimi për ...

Valon Berisha largohet nga Lazio, gati marrëveshja me skuadrën gjermane
E famshmja e Ligës së Kampionëve, Kinsey Wolanski ka penguar sërish një ngjarje sportive, por kësaj radhe duke shfaqur një mesazh ngushëllimi për legjendën e basketbollit, Kobe Bryan – që vdiq të dielën pas një ...
GazetaBlic | 29-Jan-2020 08:40
E famshmja e Ligës së Kampionëve, Kinsey Wolanski ka penguar sërish një ngjarje sportive, por kësaj radhe duke shfaqur një mesazh ngushëllimi për legjendën e basketbollit, Kobe Bryan – që vdiq të dielën pas një ...

Vajza që pushtoi fushën në finalen e Championsit bën sërish të njëjtin veprim, hyn në një pistë skijimi me një baner për Koby Bryantin
Kinsey Wolanski, vajza që hyri në fushë në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit në vitin e kaluar, ka vepruar sërish njësoj, por kësaj radhe në një sport tjetër, transmeton zeri.info Ajo ka hyrë ...
Zeri | 28-Jan-2020 23:18
Kinsey Wolanski, vajza që hyri në fushë në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit në vitin e kaluar, ka vepruar sërish njësoj, por kësaj radhe në një sport tjetër, transmeton zeri.info Ajo ka hyrë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved