ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:14

Horoskopi, e mërkurë 29 janar 2020

Horoskopi, e mërkurë 29 janar 2020
Dashi Këtë të mërkurë do të keni mundësi të pushoni paksa. Në punë nuk do të jeni të ngarkuar si zakonisht. Do të qëndroni nën praninë e familjarëve tuaj, çfarë do t’ju kënaqë pamasë. Ka gjasa që sot ta shkelni dietën ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 08:57
Dashi Këtë të mërkurë do të keni mundësi të pushoni paksa. Në punë nuk do të jeni të ngarkuar si zakonisht. Do të qëndroni nën praninë e familjarëve tuaj, çfarë do t’ju kënaqë pamasë. Ka gjasa që sot ta shkelni dietën ...

14:38 Horoskop/Astrologët tregojnë se cilat shenja janë më inteligjente Pavarësisht nëse jeni një Dashi...
Pavarësisht nëse jeni një Dashi autorizues apo një gaforre e kujdesshme, çdo shenjë e zodiakut ka tiparet e saj më tërheqëse. Këto matje astrologjike madje mund të parashikojnë gjithçka, nga përputhshmëria juaj ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 14:46
Pavarësisht nëse jeni një Dashi autorizues apo një gaforre e kujdesshme, çdo shenjë e zodiakut ka tiparet e saj më tërheqëse. Këto matje astrologjike madje mund të parashikojnë gjithçka, nga përputhshmëria juaj ...

Njihuni me shenjat e horoskopit që janë ar miq dhe ia bëjnë jetën njëri-tjetrit fe rr
1. Binjakët (Maj 21 – Qershor 20) me Binjakët. Binjakët është një shenjë që nuk qendron asnjëherë vetë. Dy personalitete të mbështjella në një shenjë mund të ecin në një vijë të shkëlqyër mes mendjes së shëndetshme dhe ...
Lexo | 29-Jan-2020 14:12
1. Binjakët (Maj 21 – Qershor 20) me Binjakët. Binjakët është një shenjë që nuk qendron asnjëherë vetë. Dy personalitete të mbështjella në një shenjë mund të ecin në një vijë të shkëlqyër mes mendjes së shëndetshme dhe ...

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do të gjeni ilaçin e dhimbjeve
Dashi Një takim romantik dhe një ndriçim i brendshëm shpirtëror do zgjoj tek ju talente dhe mundësi për të përjetuar një dashuri të madhe brenda vetes Demi Sot rruga juaj do ndriçohet nga një shkëlqim dhe vendosmëri për ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 13:29
Dashi Një takim romantik dhe një ndriçim i brendshëm shpirtëror do zgjoj tek ju talente dhe mundësi për të përjetuar një dashuri të madhe brenda vetes Demi Sot rruga juaj do ndriçohet nga një shkëlqim dhe vendosmëri për ...

Horoskopi ditor, e enjte 30 janar 2020
Dashi Nuk do jeni ende gati sot ta falni atë qe keni ne krah dhe do qëndroni pak larg njeri-tjetrit. Ne mbrëmje ka shume gjase qe te jete partneri qe do iu afrohet. Beqaret duhet te tregohen realiste dhe te mos kërkojnë ...
Portalb | 29-Jan-2020 13:09
Dashi Nuk do jeni ende gati sot ta falni atë qe keni ne krah dhe do qëndroni pak larg njeri-tjetrit. Ne mbrëmje ka shume gjase qe te jete partneri qe do iu afrohet. Beqaret duhet te tregohen realiste dhe te mos kërkojnë ...

Buzëkuqi ideal për çdo shenjë
Doni të dini se cili është buzëkuqi ideal për ju? Më poshtë, sipas shenjave zodiakale do të mësoni se cila është ngjyra e përshtatshme për ju. Mbajeni parasysh, sidomos kur nxitoni! Dashi – E kuqe mat dhe me dritë Ju ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 13:06
Doni të dini se cili është buzëkuqi ideal për ju? Më poshtë, sipas shenjave zodiakale do të mësoni se cila është ngjyra e përshtatshme për ju. Mbajeni parasysh, sidomos kur nxitoni! Dashi – E kuqe mat dhe me dritë Ju ...

Marrin fund hallet, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ëndrra do ju bëhet realitet
Astrologia Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit të cilat duket se do të realizojnë dëshirat e tyre. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit. Dashi- Nje takim romantik dhe nje ndricim i ...
Lexo | 29-Jan-2020 13:04
Astrologia Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit të cilat duket se do të realizojnë dëshirat e tyre. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit. Dashi- Nje takim romantik dhe nje ndricim i ...

Horoskopi 29 Janar, si do të jetë dashuria dhe puna për ju
Dashi Hëna dhe Mërkuri ushtrojnë një ndikim të fortë në shenjën tuaj. Ju mund të mbështeteni në marrëveshje të reja profesionale dhe shoqata të reja biznesi, megjithatë partnerët dhe bashkëpunëtorët duhet të zgjidhen me ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 12:22
Dashi Hëna dhe Mërkuri ushtrojnë një ndikim të fortë në shenjën tuaj. Ju mund të mbështeteni në marrëveshje të reja profesionale dhe shoqata të reja biznesi, megjithatë partnerët dhe bashkëpunëtorët duhet të zgjidhen me ...

11:55 2 shenjat e horoskopit që do kenë shumë fat, astrologia Meri jep lajmin e mirë… Këto janë dy shenjat më me fat...
Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI - Ditë shumë e bukur ka për të qenë kjo e sotmja. Do ju ndodhin shumë gjëra interesante që do ua mbushin zemrën. Ju që jeni në një lidhje do gjeni mënyra nga më të ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 11:57
Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI - Ditë shumë e bukur ka për të qenë kjo e sotmja. Do ju ndodhin shumë gjëra interesante që do ua mbushin zemrën. Ju që jeni në një lidhje do gjeni mënyra nga më të ...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 29 janar 2020
Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI- Ditë shumë e bukur ka për të qenë kjo e sotmja. Do ju ndodhin shumë gjëra interesante që do ua mbushin zemrën. Ju që jeni në një lidhje do gjeni mënyra nga më të ...
Lexo | 29-Jan-2020 09:33
Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI- Ditë shumë e bukur ka për të qenë kjo e sotmja. Do ju ndodhin shumë gjëra interesante që do ua mbushin zemrën. Ju që jeni në një lidhje do gjeni mënyra nga më të ...

Shenjat e fatit, parashikimi i horoskopit per diten e sotme 29 janar 2020
Dashi Një udhëtim i mundshëm apo takimet me shoqërinë do t’ju bëjnë të ndiheni të relaksuar dhe të lumtur. Mos jepni para hua sot, pasi ka gjasa që t’i rimerrni shumë vonë. Bëni kujdes në bashkëbisedime, pasi mundet që ...
Lajmi i Fundit | 29-Jan-2020 08:06
Dashi Një udhëtim i mundshëm apo takimet me shoqërinë do t’ju bëjnë të ndiheni të relaksuar dhe të lumtur. Mos jepni para hua sot, pasi ka gjasa që t’i rimerrni shumë vonë. Bëni kujdes në bashkëbisedime, pasi mundet që ...

Horoskopi 29 Janar, si do të jetë dashuria dhe puna për ju
Dashi Hëna dhe Mërkuri ushtrojnë një ndikim të fortë në shenjën tuaj. Ju mund të mbështeteni në marrëveshje të reja profesionale dhe shoqata të reja biznesi, megjithatë partnerët dhe bashkëpunëtorët duhet të zgjidhen me ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 01:07
Dashi Hëna dhe Mërkuri ushtrojnë një ndikim të fortë në shenjën tuaj. Ju mund të mbështeteni në marrëveshje të reja profesionale dhe shoqata të reja biznesi, megjithatë partnerët dhe bashkëpunëtorët duhet të zgjidhen me ...

Horoskopi – 29 janar
Dashi Pas ndryshimeve të pësuara gjatë muajve të fundit, pozicioni juaj ka nisur që të përmirësohet. Por ka persona rreth jush, të cilët nuk ndajnë të njëjtat mendime. Dëshira për të dashuruar është rikthyer, por duket ...
Politiko | 28-Jan-2020 23:59
Dashi Pas ndryshimeve të pësuara gjatë muajve të fundit, pozicioni juaj ka nisur që të përmirësohet. Por ka persona rreth jush, të cilët nuk ndajnë të njëjtat mendime. Dëshira për të dashuruar është rikthyer, por duket ...

Horoskopi i datës 29 janar 2020
Dashi Gjatë kësaj dite do jeni edhe më ambiciozë se më parë dhe nuk do iu mungojë as kreativiteti. Nëse keni një lidhje do kaloni momente shumë pasiononte. Me partnerin do jeni si një trup i vetëm dhe do merreni vesh ...
Dritare | 28-Jan-2020 23:11
Dashi Gjatë kësaj dite do jeni edhe më ambiciozë se më parë dhe nuk do iu mungojë as kreativiteti. Nëse keni një lidhje do kaloni momente shumë pasiononte. Me partnerin do jeni si një trup i vetëm dhe do merreni vesh ...

Horoskopi, e martë 28 janar 2020
Dashi Nis një javë e rëndësishme, e mbushur me zhvillime pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Parashikohet një lajm i mirë, një propozim ose një telefonatë e cila do bëjë që të përjetoni emocione të forta. Do të ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 08:29
Dashi Nis një javë e rëndësishme, e mbushur me zhvillime pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Parashikohet një lajm i mirë, një propozim ose një telefonatë e cila do bëjë që të përjetoni emocione të forta. Do të ...

Fati yt sot/ horoskopi 29 janar 2020
Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ne jetën tuaj ne çift, pasi gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Do merreni vesh ne çdo moment. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime te mëdha te cilat do vijnë ne ...
Lexo | 28-Jan-2020 21:00
Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ne jetën tuaj ne çift, pasi gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Do merreni vesh ne çdo moment. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime te mëdha te cilat do vijnë ne ...

Inteligjenca është një realitet që nuk mund të shihet, ja kush janë shenjat e horoskopit që nuk u afrohet askush
Inteligjenca është një realitet që nuk mund të shihet, të preket apo të matet zikisht, megjithatë ekziston.Në sajë të inteligjencës njerëzit kapërcejnë kufijë e tyre fizikë dhe përshtaten me kushtet e ndryshme të ...
Lexo | 28-Jan-2020 18:28
Inteligjenca është një realitet që nuk mund të shihet, të preket apo të matet zikisht, megjithatë ekziston.Në sajë të inteligjencës njerëzit kapërcejnë kufijë e tyre fizikë dhe përshtaten me kushtet e ndryshme të ...

Astrologët tregojnë se cilat shenja të zodiakut janë më te zgjuarit
Pavarësisht nëse jeni një Dashi autorizues apo një gaforre e kujdesshme, çdo shenjë e zodiakut ka tiparet e saj më tër heqëse. Këto matje astrologjike madje mund të parashikojnë gjithçka, nga përputhshmëria juaj ro ...
Lexo | 28-Jan-2020 15:37
Pavarësisht nëse jeni një Dashi autorizues apo një gaforre e kujdesshme, çdo shenjë e zodiakut ka tiparet e saj më tër heqëse. Këto matje astrologjike madje mund të parashikojnë gjithçka, nga përputhshmëria juaj ro ...

Horoskopi, ja si do të jetë dashuria dhe puna për ju për diten e sotme
Dashi E marta do ju gjeje në pritje. Në punë ju jeni në rrugën e duhur për të mbyllur një biznes të rëndësishëm dhe të hyni në negociata: është koha të forcoheni me situatat që keni zvarritur për ca kohë. Sektori ...
Gazeta Observer | 28-Jan-2020 13:56
Dashi E marta do ju gjeje në pritje. Në punë ju jeni në rrugën e duhur për të mbyllur një biznes të rëndësishëm dhe të hyni në negociata: është koha të forcoheni me situatat që keni zvarritur për ca kohë. Sektori ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 janar 2020
Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ne jetën tuaj ne çift, pasi gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Do merreni vesh ne çdo moment. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime te mëdha te cilat do vijnë ne ...
Portalb | 28-Jan-2020 13:09
Dashi Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ne jetën tuaj ne çift, pasi gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Do merreni vesh ne çdo moment. Beqaret duhet te përgatiten për ndryshime te mëdha te cilat do vijnë ne ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved