ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:14

Romn dashurie: Punë fati (10) KAPITULLI I GJASHTË Mezi priste të nesërmen për t'u takuar me Gonën. - Më duhet të të pyes diçka. A je takuar mbrëmë, rreth orës nëntë me Valonin? - Jo, nuk jemi...

Romn dashurie: Punë fati (10) KAPITULLI I GJASHTË Mezi priste të nesërmen për t'u takuar me Gonën. - Më duhet të të pyes diçka. A je takuar mbrëmë, rreth orës nëntë me Valonin? - Jo, nuk jemi...
KAPITULLI I GJASHTË Mezi priste të nesërmen për t'u takuar me Gonën. - Më duhet të të pyes diçka. A je takuar mbrëmë, rreth orës nëntë me Valonin? - Jo, nuk jemi parë mbrëmë. Ai ka udhëtuar dje dhe do të kthehet ...
Kosova Sot | 28-Jan-2020 15:18
KAPITULLI I GJASHTË Mezi priste të nesërmen për t'u takuar me Gonën. - Më duhet të të pyes diçka. A je takuar mbrëmë, rreth orës nëntë me Valonin? - Jo, nuk jemi parë mbrëmë. Ai ka udhëtuar dje dhe do të kthehet ...

Roman dashurie: Punë fati (9)
KAPITULLI I GJASHTË Mezi priste të nesërmen për t'u takuar me Gonën. - Më duhet të të pyes diçka. A je takuar mbrëmë, rreth orës nëntë me Valonin? - Jo, nuk jemi parë mbrëmë. Ai ka udhë- tuar dje dhe do të kthehet ...
Kosova Sot | 07-Mar-2017 14:15
KAPITULLI I GJASHTË Mezi priste të nesërmen për t'u takuar me Gonën. - Më duhet të të pyes diçka. A je takuar mbrëmë, rreth orës nëntë me Valonin? - Jo, nuk jemi parë mbrëmë. Ai ka udhë- tuar dje dhe do të kthehet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved