ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 10:08

Po përhapet me shpejtësi: Shkon në 106 numri i viktimave nga virusi në Kinë

Po përhapet me shpejtësi: Shkon në 106 numri i viktimave nga virusi në Kinë
Numri i vdekjeve nga koronavirusi ka shkuar në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Nurmi i rasteve totale të konfirmuara në Kinë u rrit në 4,515 ...
ABCNews | 28-Jan-2020 09:28
Numri i vdekjeve nga koronavirusi ka shkuar në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Nurmi i rasteve totale të konfirmuara në Kinë u rrit në 4,515 ...

106 të vdekur nga koronavirusi, dyfishohet numri i të infektuarve
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
VizionPlus | 28-Jan-2020 08:32
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Republika | 28-Jan-2020 10:37
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Aktuale.MK | 28-Jan-2020 10:10
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
TetovaSot | 28-Jan-2020 09:44
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Numri i viktimave nga koronavirusi arrin 106, Kina forcon masat
Numri i personave të vdekur nga koronavirusi i ri ka arritur në 106, pasi rastet e reja të njerëzve të prekur janë shtuar dyfish brenda një dite, thanë autoritetet kineze, informon dritare.net. Numri total i njerëzve të ...
Dritare | 28-Jan-2020 09:28
Numri i personave të vdekur nga koronavirusi i ri ka arritur në 106, pasi rastet e reja të njerëzve të prekur janë shtuar dyfish brenda një dite, thanë autoritetet kineze, informon dritare.net. Numri total i njerëzve të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Shprehja | 28-Jan-2020 09:23
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Alsat-M | 28-Jan-2020 09:23
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

? Koronavirusi, shkon në 106 numri i viktimave
Vazhdon dhe përkeqësohet situata nga koronavirusi. Mediat shkruajnë se bilanci është rënduar më ritme shumë të shpejta duke e çuar numrin e të vdekurve në 106.
Kosova Press | 28-Jan-2020 09:03
Vazhdon dhe përkeqësohet situata nga koronavirusi. Mediat shkruajnë se bilanci është rënduar më ritme shumë të shpejta duke e çuar numrin e të vdekurve në 106.

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Portalb | 28-Jan-2020 08:53
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Shenja | 28-Jan-2020 08:41
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Koha.net | 28-Jan-2020 08:32
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

106 të vdekur nga koronavirusi, në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Indeks Online | 28-Jan-2020 08:29
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Shkon në 106 numri i viktimave nga virusi në Kinë
Numri i vdekjeve nga koronavirusi ka shkuar në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Kufizimet e udhëtimit janë forcuar dhe veshja e maska në publik ...
ABCNews | 28-Jan-2020 08:06
Numri i vdekjeve nga koronavirusi ka shkuar në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Kufizimet e udhëtimit janë forcuar dhe veshja e maska në publik ...

Koronavirusi, numri i të vdekurve shkon në 106
Numri i vdekjeve nga koronavirusi tani ka arritur në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Numri i konfirmuar i të prekurve nga ky virus në Kinë u ...
Arbresh | 28-Jan-2020 08:22
Numri i vdekjeve nga koronavirusi tani ka arritur në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Numri i konfirmuar i të prekurve nga ky virus në Kinë u ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të hënën ishte 4,515, ndërsa një ditë më herët 2,835. Kufizimet në udhëtime u ashpërsuan dhe veshja e maskave në publik tani është e detyrueshme ...
Lajminet | 28-Jan-2020 08:10
Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të hënën ishte 4,515, ndërsa një ditë më herët 2,835. Kufizimet në udhëtime u ashpërsuan dhe veshja e maskave në publik tani është e detyrueshme ...

Mbi 100 të vdekur nga koronavirusi në Kinë
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...
Radio Evropa e Lire | 28-Jan-2020 08:09
Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri në Kinë arriti në 106, ndërkohë që numri i rasteve të infektuara pothuajse u dyfishua brenda ditës. Autoritetet kineze thanë se numri total i njerëzve të prekur me këtë virus të ...

Koronavirusi në Kinë, presidenti Trump ofron ndihmë për trajtim
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i ofroi Kinës ndihmë në përpjekjet e saj për të kontrolluar shpërthimin e një koronavirusi, i cili shkaktoi vdekjen e së paku 81 personave. “Kemi komunikime shumë të ...
RTSH | 28-Jan-2020 08:02
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i ofroi Kinës ndihmë në përpjekjet e saj për të kontrolluar shpërthimin e një koronavirusi, i cili shkaktoi vdekjen e së paku 81 personave. “Kemi komunikime shumë të ...

Koronavirusi, numri i të vdekurve shkon në 106
Numri i vdekjeve nga koronavirusi tani ka arritur në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Numri i konfirmuar i të prekurve nga ky virus në Kinë u ...
EkonomiaOnline | 28-Jan-2020 07:44
Numri i vdekjeve nga koronavirusi tani ka arritur në 106, pasi rastet e infeksioneve të reja pothuajse janë dyfishuar brenda një dite, thanë autoritetet kineze. Numri i konfirmuar i të prekurve nga ky virus në Kinë u ...

“Koronavirus vazhdon vrasjet”, shkon në 106 numri i viktimave
Vazhdon dhe përkeqësohet situata nga koronavirusi. Mediat shkruajnë se bilanci është rënduar më ritme shumë të shpejta duke e çuar numrin e të vdekurve në 106. Edhe numri i të prekurve është dyfishuar raportojnë mediat, ...
Medial | 28-Jan-2020 07:44
Vazhdon dhe përkeqësohet situata nga koronavirusi. Mediat shkruajnë se bilanci është rënduar më ritme shumë të shpejta duke e çuar numrin e të vdekurve në 106. Edhe numri i të prekurve është dyfishuar raportojnë mediat, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved