ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 17:04

Përfundon drama në San Paolo: Napoli fiton ndaj Juventusit

Përfundon drama në San Paolo: Napoli fiton ndaj Juventusit
Napoli e ka fituar derbin e javës së 21-të në Serie A ndaj Juventusit me rezultat 2-1. Pjesa e parë kishte disa shanse të mira për gol në të dyja anët, por që nuk arritën t’i konkretizonin ato. 45 minutëshi i dytë ...
E Dua Sportin | 26-Jan-2020 23:59
Napoli e ka fituar derbin e javës së 21-të në Serie A ndaj Juventusit me rezultat 2-1. Pjesa e parë kishte disa shanse të mira për gol në të dyja anët, por që nuk arritën t’i konkretizonin ato. 45 minutëshi i dytë ...

Napoli fiton ndaj Juventusit
Napoli e ka mposhtur 2-1 Juventusin në ‘San Paolo’ Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio ...
TetovaSot | 26-Jan-2020 23:40
Napoli e ka mposhtur 2-1 Juventusin në ‘San Paolo’ Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio ...

Napoli ndal Juventusin, ‘zverdhet’ Hysaj
Futbollistët e Juventusit kanë pësuar humbjen e dytë në këtë edicion garash në Seria A. Në Napoli ata humbën me rezultat 1:2, në kuadër të javës 21, por vazhdojnë të jenë lider i tabelës. Inter në pozitën e dytë ka tri ...
Lajmi i Fundit | 26-Jan-2020 23:22
Futbollistët e Juventusit kanë pësuar humbjen e dytë në këtë edicion garash në Seria A. Në Napoli ata humbën me rezultat 1:2, në kuadër të javës 21, por vazhdojnë të jenë lider i tabelës. Inter në pozitën e dytë ka tri ...

Ronaldo me Juven dorëzohen para Napolit të Elif Elmasit (VIDEO)
Juventusi nuk ka arritur të përfitojë nga barazimi i Interit dhe Lacios, duke pësuar disfatë nga Napoli, ku luan reprezentuesi i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Elif Elmas. Bardhezinjtë në “San Paolo” u mposhtën ...
InfoSport.mk | 26-Jan-2020 23:20
Juventusi nuk ka arritur të përfitojë nga barazimi i Interit dhe Lacios, duke pësuar disfatë nga Napoli, ku luan reprezentuesi i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Elif Elmas. Bardhezinjtë në “San Paolo” u mposhtën ...

Mësohen të gjitha viktimat që vdiqën bashkë me Kobe Bryant
Napoli e ka fituar derbin e javës së 21-të në Serie A ndaj Juventusit me rezultat 2-1. Pjesa e parë kishte disa shanse të mira për gol në të dyja anët, por që nuk arritën t’i konkretizonin ato. 45 minutëshi i dytë ...
GazetaBlic | 26-Jan-2020 23:03
Napoli e ka fituar derbin e javës së 21-të në Serie A ndaj Juventusit me rezultat 2-1. Pjesa e parë kishte disa shanse të mira për gol në të dyja anët, por që nuk arritën t’i konkretizonin ato. 45 minutëshi i dytë ...

Napoli mposht Juven dhe i jep fund “agjërimit” në San Paolo
Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio Sarrit. Piotr Zielinski shënoi për 1-0 në minutën e ...
Koha.mk | 26-Jan-2020 23:00
Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio Sarrit. Piotr Zielinski shënoi për 1-0 në minutën e ...

Juves s’i mjafton Ronaldo, Napoli rikthehet te fitorja në “San Paolo”
Juventus jo vetëm që nuk përfiton nga ndalesa e Interit dhe Lazios, por ka pësuar një humbje ndaj Napolit. Bardhezinjtë janë mposhtur 2-1 në “San Paolo” në një ndeshje shumë të dobët. Vendasit ishin më të qartë dhe ...
Shenja | 26-Jan-2020 22:54
Juventus jo vetëm që nuk përfiton nga ndalesa e Interit dhe Lazios, por ka pësuar një humbje ndaj Napolit. Bardhezinjtë janë mposhtur 2-1 në “San Paolo” në një ndeshje shumë të dobët. Vendasit ishin më të qartë dhe ...

Napoli mposht Juven
Napoli ka mposhtur 2 me 1 Juventusin për të mbajtur akoma të ngushtë garën për titull kampioni në Serie A. Piotr Zielinski e Lorenzo Insigne shënuan për Napolin, ndërsa Cristiano Ronaldo realizoi për Juven. Në tabelë, ...
Koha.net | 26-Jan-2020 22:53
Napoli ka mposhtur 2 me 1 Juventusin për të mbajtur akoma të ngushtë garën për titull kampioni në Serie A. Piotr Zielinski e Lorenzo Insigne shënuan për Napolin, ndërsa Cristiano Ronaldo realizoi për Juven. Në tabelë, ...

Përfundon drama në San Paolo: Napoli fiton ndaj Juventusit
Napoli e ka fituar derbin e javës së 21-të në Serie A ndaj Juventusit me rezultat 2-1. Pjesa e parë kishte disa shanse të mira për gol në të dyja anët, por që nuk arritën t’i konkretizonin ato. 45 minutëshi i dytë ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 22:46
Napoli e ka fituar derbin e javës së 21-të në Serie A ndaj Juventusit me rezultat 2-1. Pjesa e parë kishte disa shanse të mira për gol në të dyja anët, por që nuk arritën t’i konkretizonin ato. 45 minutëshi i dytë ...

Juventusi djeg shansin e artë, merr jetë Napoli / Në La Liga Realin e shpëton Nacho
Juventusi sot mund të shkëputej me 6 pikë nga Interi ndjekës në Serie A, por u mposht 2-1 nga Napoli dhe dogji një mundësi të madhe për të treguar se ky nuk do të jetë viti i zikaltërve. Për skuadrën e trajnerit Gattuso ...
Politiko | 26-Jan-2020 22:53
Juventusi sot mund të shkëputej me 6 pikë nga Interi ndjekës në Serie A, por u mposht 2-1 nga Napoli dhe dogji një mundësi të madhe për të treguar se ky nuk do të jetë viti i zikaltërve. Për skuadrën e trajnerit Gattuso ...

Napoli fiton ndaj Juventusit
Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio Sarrit. Piotr Zielinski shënoi për 1-0 në minutën e ...
Lajminet | 26-Jan-2020 22:47
Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio Sarrit. Piotr Zielinski shënoi për 1-0 në minutën e ...

Gattuso bën mrekullinë, mposht Juventusin
Napoli ka mposhtur Juventusin me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 21-të të Serie A. Skuadra e Gattusos kaloi në epërsi në minutën e 63-të me golin e Zielinskit, shkruan Indeksonline. pic.twitter.com/C12k0tlaLb — ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 22:46
Napoli ka mposhtur Juventusin me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 21-të të Serie A. Skuadra e Gattusos kaloi në epërsi në minutën e 63-të me golin e Zielinskit, shkruan Indeksonline. pic.twitter.com/C12k0tlaLb — ...

Fundi dramatik i derbit Napoli - Juventus, goli i vonshëm i CR7 nuk mjafton
Kryendeshja e javës së 21-të në kampionatin elitar italian, Serie A, i ka takuar Napolit. Në ndeshjen e zhvilluar në 'San Paolo', Napoli ka regjistruar fitore jashtëzakonisht të rëndësishme, shkruan Zëri.info. Skuadra e ...
Zeri | 26-Jan-2020 22:46
Kryendeshja e javës së 21-të në kampionatin elitar italian, Serie A, i ka takuar Napolit. Në ndeshjen e zhvilluar në 'San Paolo', Napoli ka regjistruar fitore jashtëzakonisht të rëndësishme, shkruan Zëri.info. Skuadra e ...

VIDEO | Juventusi nuk shkëputet, Napoli e thyen në “Sao Paolo”
Juventusi ka djegur mundësinë më të mirë që të shkëputet në krye të Serie A, pasi është mposhtur me rezultatin 2-1 nga Napoli. Të besuarit e Sarrit kishin mundësinë të shkonin +6 nga Interi në vend të dytë dhe +8 nga ...
ABCNews | 26-Jan-2020 22:46
Juventusi ka djegur mundësinë më të mirë që të shkëputet në krye të Serie A, pasi është mposhtur me rezultatin 2-1 nga Napoli. Të besuarit e Sarrit kishin mundësinë të shkonin +6 nga Interi në vend të dytë dhe +8 nga ...

Napoli e mposhti Juventusin në një ndeshje ku Ronaldo u ‘zgjua’ vonë!
Napoli e ka mposhtur 2-1 Juventusin në ‘San Paolo’ Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio ...
Gazeta Express | 26-Jan-2020 22:46
Napoli e ka mposhtur 2-1 Juventusin në ‘San Paolo’ Napoli ka marrë tri pikë të arta në ‘San Paolo’, duke e mposhtur liderin e Serie A, Juventusin. Të besuarit e Gennaro Gattusos triumfuan 2-1 ndaj atyre të Maurizio ...

Napoli ndal Juventusin, ‘zverdhet’ Hysaj
Futbollistët e Juventusit kanë pësuar humbjen e dytë në këtë edicion garash në Seria A.
Kosova Press | 26-Jan-2020 22:46
Futbollistët e Juventusit kanë pësuar humbjen e dytë në këtë edicion garash në Seria A.

VIDEO | Shokohet Juventusi, Napoli realizon me një kundërsulm model!
Napoli ka ndëshkuar Juventusin në minutën e 63-të të sfidës, me anë të mesfushorit polak, Piotr Zielinksi. Numri 20 i napolitanëve përfiton mjaft mirë nga një top i kthyer nga Szczesny dhe kalon të kaltrit në avantazh. ...
ABCNews | 26-Jan-2020 22:15
Napoli ka ndëshkuar Juventusin në minutën e 63-të të sfidës, me anë të mesfushorit polak, Piotr Zielinksi. Numri 20 i napolitanëve përfiton mjaft mirë nga një top i kthyer nga Szczesny dhe kalon të kaltrit në avantazh. ...

'Shtanget' Juventusi, Napoli në epërsi falë golit të Zielinskit
Napoli e ka shënuar golin e epërsisë kundër Juventusit. Në minutën e 63-të, Piotr Zielinski ka shënuar për 1:0 në favor të Napolit, raporton Zëri.info. Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 21-të në Serie......
Zeri | 26-Jan-2020 22:29
Napoli e ka shënuar golin e epërsisë kundër Juventusit. Në minutën e 63-të, Piotr Zielinski ka shënuar për 1:0 në favor të Napolit, raporton Zëri.info. Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 21-të në Serie......

Napoli i shënon Juventusit
Napoli është duke e mposhtur 1-0 Juventusin Piotr Zielinski ka shënuar për 1-0 në minutën e 63-të, për t’i shokuar mysafirët.
Gazeta Express | 26-Jan-2020 22:22
Napoli është duke e mposhtur 1-0 Juventusin Piotr Zielinski ka shënuar për 1-0 në minutën e 63-të, për t’i shokuar mysafirët.

Napoli-Juventus: Gatusso dhe Sarri zgjedhin formacionet, Hysaj titullar!
Napoli-Juventus është kryendeshja e javës 21 në Serie A. “Zonja e Vjetër” ka mundësinë të shkëputet edhe më shumë në krye të renditjes pas hapit fals të Interit dhe Lazios, që u ndalën në barazim në sfidat e tyre. ...
ABCNews | 26-Jan-2020 20:20
Napoli-Juventus është kryendeshja e javës 21 në Serie A. “Zonja e Vjetër” ka mundësinë të shkëputet edhe më shumë në krye të renditjes pas hapit fals të Interit dhe Lazios, që u ndalën në barazim në sfidat e tyre. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved