ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 05:09

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën shqiptare

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën shqiptare
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Shtetasit shqiptarë që aktualisht ndodhen në ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 22:27
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Shtetasit shqiptarë që aktualisht ndodhen në ...

Ja ku mund të telefonojnë shtetasit shqiptarë që ndodhen në Kinë
Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme e Republikes se Shqiperise udhezon shtetasit shqiptare te shmangin udhetimet ne drejtim te Republikes Popullore te Kines, per shkak te situates se krijuar. Shtetasit shqiptare ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 18:44
Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme e Republikes se Shqiperise udhezon shtetasit shqiptare te shmangin udhetimet ne drejtim te Republikes Popullore te Kines, per shkak te situates se krijuar. Shtetasit shqiptare ...

Koronavirusi/ Ambasada e Shqipërisë në Pekin apel: Të gjithë shtetasit shqiptarë në Kinë të paraqiten për t’u regjistruar
PEKIN Ambasada shqiptare në Kinë përmes një njoftimi lajmëron të gjithë qytetarët shqiptarë që jetojnë në shtetin kinez që të njoftojnë aktivitetin që ata kryejnë atje. “Ata që jetojnë në Kinë të njoftojnë aktivitetin. ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 18:37
PEKIN Ambasada shqiptare në Kinë përmes një njoftimi lajmëron të gjithë qytetarët shqiptarë që jetojnë në shtetin kinez që të njoftojnë aktivitetin që ata kryejnë atje. “Ata që jetojnë në Kinë të njoftojnë aktivitetin. ...

Virusi vdekjeprurës/ Ministria e Jashtme: Kinezët nuk na rekomandojnë të evakuojmë shqiptarët
Ministria e Puneve te Jashtme deklaron se Kina nuk rekomandon evakuimin e të huajve për shkak se sipas tyre, së pari ky hap nuk është i nevojshëm dhe së dyti cdo qytetar duhet t`i nënshtrohet një karantine 14 ditore ...
Lapsi | 27-Jan-2020 19:49
Ministria e Puneve te Jashtme deklaron se Kina nuk rekomandon evakuimin e të huajve për shkak se sipas tyre, së pari ky hap nuk është i nevojshëm dhe së dyti cdo qytetar duhet t`i nënshtrohet një karantine 14 ditore ...

Situata alarmante nga virusi/ Ambasada apelon: Shqiptarët në Kinë të regjistrohen
Ambasada e Shqipërisë në Kinë ka kërkuar nga të gjithë shqiptarët që jetojnë në Kinë të regjistrohen. Duke qenë se e gjithë bota është e alarmuar për shkak të koronavirusit, ambasada ka apeluar për të dhënat e çdo ...
VizionPlus | 27-Jan-2020 18:48
Ambasada e Shqipërisë në Kinë ka kërkuar nga të gjithë shqiptarët që jetojnë në Kinë të regjistrohen. Duke qenë se e gjithë bota është e alarmuar për shkak të koronavirusit, ambasada ka apeluar për të dhënat e çdo ...

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Shtetasit shqiptarë që aktualisht ndodhen në ...
Shprehja | 27-Jan-2020 22:43
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Shtetasit shqiptarë që aktualisht ndodhen në ...

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Ndërsa për shqiptarët të cilët gjenden në ...
InFokusi | 27-Jan-2020 22:08
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Ndërsa për shqiptarët të cilët gjenden në ...

?MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar.
Kosova Press | 27-Jan-2020 22:04
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Kinës, për shkak të situatës së krijuar.

MPJ: Nuk ka të shtetas të RMV-së të infektuar në Kinë
Shkup, 27 janar – Derisa koronavirusi vazhdon të përhapet edhe në shtetet e Europës, Kina vazhdon të mbetet nën ethe pasi ky virus vazhdon të marrë viktima në njerëz. Autoritetet kineze njoftojnë për 81 të vdekur dhe ...
Koha.mk | 27-Jan-2020 20:16
Shkup, 27 janar – Derisa koronavirusi vazhdon të përhapet edhe në shtetet e Europës, Kina vazhdon të mbetet nën ethe pasi ky virus vazhdon të marrë viktima në njerëz. Autoritetet kineze njoftojnë për 81 të vdekur dhe ...

Ministria e Jashtme kineze: Këto janë masat që duhen ndjekur për ata që duan të ikin nga Kina
Janë plot 81 vdekje deri më tani si pasojë e coronavirusit në Kinës. Sipas Ministrisë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, këto shifra vijnë nga përfaqësuesve të MPJ kineze, e cila po ashtu bën me dije se janë ...
Medial | 27-Jan-2020 19:41
Janë plot 81 vdekje deri më tani si pasojë e coronavirusit në Kinës. Sipas Ministrisë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, këto shifra vijnë nga përfaqësuesve të MPJ kineze, e cila po ashtu bën me dije se janë ...

Koronavirusi, Ministria e Jashtme dhe Ambasada në Pekin nxjerrin njoftime të rëndësishme për shqiptarët
Ambasada shqiptare në Kinë përmes një njoftimi lajmëron të gjithë qytetarët shqiptarë që jetojnë në shtetin kinez që të njoftojnë aktivitetin që ata kryejnë atje, pas situatës me virusin vdekjeprurës Njoftimi i ...
Politiko | 27-Jan-2020 19:17
Ambasada shqiptare në Kinë përmes një njoftimi lajmëron të gjithë qytetarët shqiptarë që jetojnë në shtetin kinez që të njoftojnë aktivitetin që ata kryejnë atje, pas situatës me virusin vdekjeprurës Njoftimi i ...

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën
Shtetasit shqiptarë që aktualisht ndodhen në Republikën Popullore të Kinës dhe që kanë nevojë për asistencë, janë të lutur të kontaktojnë Ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Pekin në adresën: Embassy of the Republic ...
Lajminet | 27-Jan-2020 19:13
Shtetasit shqiptarë që aktualisht ndodhen në Republikën Popullore të Kinës dhe që kanë nevojë për asistencë, janë të lutur të kontaktojnë Ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Pekin në adresën: Embassy of the Republic ...

Koronavirusi, Ministria e Jashtme: Shqiptarë, shmangni udhëtimet drejt Kinës!
Ministria e Jashtme shqiptare ka dalë me deklaratë pas alarmit në rritje për virusin e rrezikshëm që po merr jetë njerëzish në Kinë. Ajo u kërkon shtetasve shqiptarë të shmangin udhëtimet drejt Kinës gjatë kësaj ...
ABCNews | 27-Jan-2020 18:44
Ministria e Jashtme shqiptare ka dalë me deklaratë pas alarmit në rritje për virusin e rrezikshëm që po merr jetë njerëzish në Kinë. Ajo u kërkon shtetasve shqiptarë të shmangin udhëtimet drejt Kinës gjatë kësaj ...

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar.
Top Channel | 27-Jan-2020 18:18
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar.

Virusi i rrezikshëm me 80 të vdekur/ Shqiptarëve që jetojnë në Kinë, ambasada u bën thirrje të rëndësishme
Koronavirusi në Kinë po përhapet në mënyrë të fr ikshme. Deri më tani numri i të vd ekurve nga kontravirusi ka arritur në 80, ndërsa të infektuar zyrtarisht janë 3000 persona. Ambasada shqiptare në Pekin përmes një ...
Lexo | 27-Jan-2020 19:09
Koronavirusi në Kinë po përhapet në mënyrë të fr ikshme. Deri më tani numri i të vd ekurve nga kontravirusi ka arritur në 80, ndërsa të infektuar zyrtarisht janë 3000 persona. Ambasada shqiptare në Pekin përmes një ...

Situata nga koronavirusi, MEPJ: Shqiptaret qe ndodhen ne Kine, te kontaktojne Ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar nga përhapja e ...
Lajmi i Fundit | 27-Jan-2020 18:48
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar nga përhapja e ...

Koronavirusi/ MEPJ thirrje qytetarëve: Shmangni udhëtimet drejt Kinës
Ministria e Jashtme u bëri thirrje qytetarëve shqiptarë që gjatë këtyre kohëve të mos udhëtojnë drejt Kinës. Shkak për këtë apel është koronavirusi, i cili frikshëm po merr jetë njerëzish çdo ditë në Kinë. “Ministria ...
VizionPlus | 27-Jan-2020 18:25
Ministria e Jashtme u bëri thirrje qytetarëve shqiptarë që gjatë këtyre kohëve të mos udhëtojnë drejt Kinës. Shkak për këtë apel është koronavirusi, i cili frikshëm po merr jetë njerëzish çdo ditë në Kinë. “Ministria ...

Situata nga koronavirusi, MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë Ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar nga përhapja e ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 18:07
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar nga përhapja e ...

MEPJ: Shqiptarët që ndodhen në Kinë, të kontaktojnë ambasadën
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Shtetasit shqiptarë ...
Klan Kosova | 27-Jan-2020 18:37
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë udhëzon shtetasit shqiptarë të shmangin udhëtimet në drejtim të Republikës Popullore të Kinës, për shkak të situatës së krijuar. Shtetasit shqiptarë ...

Koronavirusi, MEPJ mesazh shqiptarëve që jetojnë në Kinë: Kontaktoni në këto numra
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka udhëzuar shtetasit shqiptarë që të shmangin udhëtimet drejt Kinës, ndërsa për ata qytetarë që aktualisht ndodhen atje dhe kanë nevojë për asistencë, janë vënë në dispozicion numrat ...
Gazeta Express | 27-Jan-2020 18:37
Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka udhëzuar shtetasit shqiptarë që të shmangin udhëtimet drejt Kinës, ndërsa për ata qytetarë që aktualisht ndodhen atje dhe kanë nevojë për asistencë, janë vënë në dispozicion numrat ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved