ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 01:50

Klea dhe Elgiti zbulojnë fotot e dasmës në Marok

Klea dhe Elgiti zbulojnë fotot e dasmës në Marok
Klea Huta me partnerin e saj, Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti simpatik duket se pas lajmit se do të bëhen prindër kanë kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë, përmes një ceremonie të zhvilluar ...
VizionPlus | 26-Jan-2020 17:21
Klea Huta me partnerin e saj, Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti simpatik duket se pas lajmit se do të bëhen prindër kanë kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë, përmes një ceremonie të zhvilluar ...

I dhanë fund beqarisë, kurorëzojnë martesën Elgit Doda dhe Klea Huta
Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund i kanë dhënë fund beqarisë. Ata janë martuar në fshehtësi të plotë dhe lajmin e bukur sapo e kanë bërë të ditur në rrjetet sociale. Që të dy, kanë ...
Telegraf | 26-Jan-2020 17:01
Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund i kanë dhënë fund beqarisë. Ata janë martuar në fshehtësi të plotë dhe lajmin e bukur sapo e kanë bërë të ditur në rrjetet sociale. Që të dy, kanë ...

Cardi B në qendër të vëmendjes me gjoksin e ekspozuar në ‘Pre-Grammy Gala’
Cardi B ja qenë një prej yjeve ka marrë më së shumti vëmendje në evenimentin e njohur si ‘Pre-Grammy Gala’ dhe festën e nderimit të ikonave të industrisë së muzikës. Reperja ishte ndër bukuroshet që e ‘vodhën ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 19:18
Cardi B ja qenë një prej yjeve ka marrë më së shumti vëmendje në evenimentin e njohur si ‘Pre-Grammy Gala’ dhe festën e nderimit të ikonave të industrisë së muzikës. Reperja ishte ndër bukuroshet që e ‘vodhën ...

Morena josh vëmendjen me videon e re
Në vazhdën e publikimit të imazheve atraktive, Morena Taraku e ka sjellë një video, në të cilën shfaqet pranë një kafshe të egër. E veshur me xhinse të shkurtra që vënë në pah të pasmet e saj dhe me një veshje të ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 17:23
Në vazhdën e publikimit të imazheve atraktive, Morena Taraku e ka sjellë një video, në të cilën shfaqet pranë një kafshe të egër. E veshur me xhinse të shkurtra që vënë në pah të pasmet e saj dhe me një veshje të ...

“Unë thash PO pa u ndjerë fare”, Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë dashurinë në martesë
Klea Huta dhe Elgit Doda kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Nga fotot e publikuara nga çifti në profilet e tyre në instagram vendndodhja e tyre është në Agafay Désert Marrakech. E konfirmuar nga ...
ABCNews | 26-Jan-2020 20:03
Klea Huta dhe Elgit Doda kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Nga fotot e publikuara nga çifti në profilet e tyre në instagram vendndodhja e tyre është në Agafay Désert Marrakech. E konfirmuar nga ...

Po e arrin mosha: Turneu i Madonnas është ndërprerë disa herë, ndërsa ajo ka marrë trajtime të llojllojshme
Turneu botëror o Madonnas, ‘Madame X’, është anuluar disa herë me kërkesë të mjekut të saj, ndërsa mbretëresha e muzikës po iu është nënshtruar trajtimeve të pazakonta në mënyrë që të kthehej sa më shpejt në skenë. Edhe ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 16:43
Turneu botëror o Madonnas, ‘Madame X’, është anuluar disa herë me kërkesë të mjekut të saj, ndërsa mbretëresha e muzikës po iu është nënshtruar trajtimeve të pazakonta në mënyrë që të kthehej sa më shpejt në skenë. Edhe ...

Almeda Abazi tregon arsyen se përse më nuk do jetë pjesë e serialeve turke
Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi, ndërsa atje ka filluar dhe ndërtuar karrierën e saj. Ajo po ashtu është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 16:05
Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi, ndërsa atje ka filluar dhe ndërtuar karrierën e saj. Ajo po ashtu është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, ...

Ledri Vula pas vdekjes së Kobe Bryant: Më duket se më humbën netët e fëmijërisë
Vdekja tragjike e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gigit ka tronditur të gjithë, ikona e basketbollit ishte inspirim i shumë gjenaratave me etikën e tij të punës dhe përkushtimin, shkruan . Artsitë nga mbarë bota përfshirë ...
Lajminet | 26-Jan-2020 23:53
Vdekja tragjike e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gigit ka tronditur të gjithë, ikona e basketbollit ishte inspirim i shumë gjenaratave me etikën e tij të punës dhe përkushtimin, shkruan . Artsitë nga mbarë bota përfshirë ...

Ledri Vula vjen me befasi për fansat
Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, tash e një kohë ka nisur punën për projekte të reja, më saktësisht për një album të ri. Në kuadër të kësaj, ai tashmë e ka paralajmëruar edhe këngën e re që mban titullin“Piano ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 15:34
Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, tash e një kohë ka nisur punën për projekte të reja, më saktësisht për një album të ri. Në kuadër të kësaj, ai tashmë e ka paralajmëruar edhe këngën e re që mban titullin“Piano ...

Majk i qanë vdekjes së Kobe Bryant
Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan lajmi.net. Vdekja e njërit prej basketbollistëve më të ...
Zeri | 26-Jan-2020 23:39
Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan lajmi.net. Vdekja e njërit prej basketbollistëve më të ...

Morena Taraku futet brenda kafazit të tigrit
Morena Taraku kishte vizituar një kopsht zoologjik gjatë qëndrimit të saj në Tajlandë. Morena Taraku ka kaluar disa ditë pushimi në ishujt e bukur të Tajlandës, prej nga ka qëndruar në kontakt me fansat e saj duke ...
Aktuale.MK | 26-Jan-2020 23:19
Morena Taraku kishte vizituar një kopsht zoologjik gjatë qëndrimit të saj në Tajlandë. Morena Taraku ka kaluar disa ditë pushimi në ishujt e bukur të Tajlandës, prej nga ka qëndruar në kontakt me fansat e saj duke ...

Martohen Klea dhe Elgiti, publikohen fotot (Foto)
Elgit Doda dhe Klea Huta i kanë dhënë fund beqarisë dhe sapo na i zbuluan. Lajmin e kanë bërë vetë ata të ditur nëpërmjet fotove të shkëputura nga momenti i propozimit. “Unë thashë po, faleminderit që ekziston”, shkruan ...
Lapsi | 26-Jan-2020 16:38
Elgit Doda dhe Klea Huta i kanë dhënë fund beqarisë dhe sapo na i zbuluan. Lajmin e kanë bërë vetë ata të ditur nëpërmjet fotove të shkëputura nga momenti i propozimit. “Unë thashë po, faleminderit që ekziston”, shkruan ...

Vajza e vogël e Lyrical Son feston ditëlindjen e parë, ky është urimi i të atit për të
Sot ka ditëlindjen vajza e vogël e Lyrical Son, Erika, ajo ka mbushur një vit dhe familja ia kanë organizuar një festë për ditëlindje, shkruan . Këngëtari ka publikuar disa imazhe nga organizimi me të cilat i ka uruar ...
Lajminet | 26-Jan-2020 22:30
Sot ka ditëlindjen vajza e vogël e Lyrical Son, Erika, ajo ka mbushur një vit dhe familja ia kanë organizuar një festë për ditëlindje, shkruan . Këngëtari ka publikuar disa imazhe nga organizimi me të cilat i ka uruar ...

Majk i qanë vdekjes së Kobe Bryant
Vdekja e Kobe Bryant ka tmerruar gjithë botën. Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan ...
Arbresh | 26-Jan-2020 22:12
Vdekja e Kobe Bryant ka tmerruar gjithë botën. Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan ...

Majk i qanë vdekjes së Kobe Bryant
Vdekja e Kobe Bryant ka tmerruar gjithë botën. Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan ...
InFokusi | 26-Jan-2020 21:55
Vdekja e Kobe Bryant ka tmerruar gjithë botën. Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan ...

Klea Huta me barkun e rrumbullakosur, respekton kodin e veshjes, foto nga ditëlindja e Kiara Titos
Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre parë. Pas 6 vitesh lidhjeje, të cilën deri para pak kohësh e mbajtën të fshehtë, ata shumë shpejt do të bëhen prindër. Fëmija pritet të vijë në jetë në ditët e ...
Telegraf | 26-Jan-2020 09:40
Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre parë. Pas 6 vitesh lidhjeje, të cilën deri para pak kohësh e mbajtën të fshehtë, ata shumë shpejt do të bëhen prindër. Fëmija pritet të vijë në jetë në ditët e ...

Majk i qanë vdekjes së Kobe Bryant
Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan . Vdekja e njërit prej basketbollistëve më të mirë në ...
Lajminet | 26-Jan-2020 21:34
Para pak minutave autoritet amerikane konfirmuan se Kobe Bryant bashkë me 4 vajzat e tij ka humbur jetën në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit, shkruan . Vdekja e njërit prej basketbollistëve më të mirë në ...

Vdekja e Kobe Bryant: Publikohen pamjet e rrëzimit të helikopterit
Presidenti i FSHF’së, Armando Duka ka theksuar se fituesi i Kupës “Nënë Tereza” do të mund të kualifikohet në parakualifikueset e Europa Leagues, por jo në vitet e para të këtij kompeticioni. Duka tha se nuk mund të ...
GazetaBlic | 26-Jan-2020 20:54
Presidenti i FSHF’së, Armando Duka ka theksuar se fituesi i Kupës “Nënë Tereza” do të mund të kualifikohet në parakualifikueset e Europa Leagues, por jo në vitet e para të këtij kompeticioni. Duka tha se nuk mund të ...

Lajm tronditës: Vdes Kobe Bryant
Presidenti i FSHF’së, Armando Duka ka theksuar se Kupa Nëna Terezë do të bëhet, por nuk është lansuar akoma zyrtarisht – për shkak se nuk kanë mbajtuar akoma mbledhjen finale të përbashkët. Duka theksoi se një kupë ku ...
GazetaBlic | 26-Jan-2020 20:46
Presidenti i FSHF’së, Armando Duka ka theksuar se Kupa Nëna Terezë do të bëhet, por nuk është lansuar akoma zyrtarisht – për shkak se nuk kanë mbajtuar akoma mbledhjen finale të përbashkët. Duka theksoi se një kupë ku ...

“Në fshehtësi” të plotë martohen, çifti i njohur i “showBizz-it” shqiptar zyrtarisht burrë e grua (Foto)
Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë “po” njëri-tjetrit. Është ende e paqartë se kur ndodhi ceremonia, por nisur nga fotot, u mbajt në ...
Lexo | 26-Jan-2020 19:14
Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë “po” njëri-tjetrit. Është ende e paqartë se kur ndodhi ceremonia, por nisur nga fotot, u mbajt në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved