ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 08:14

Liverpooli nuk e mposht Shrewsburyn në FA Cup, do të zhvillohet një tjetër ndeshje

Liverpooli nuk e mposht Shrewsburyn në FA Cup, do të zhvillohet një tjetër ndeshje
Liverpooli nuk ka arritur ta eliminojë Shrewsbury Town nga Kupa FA, edhe pse e pati epërsinë prej dy golave. Ndeshja në Montgomery Waters Meadow përfundoi me rezultat 2-2. Redsat e nisën mirë sfidën duke e zhbllokuar ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 20:00
Liverpooli nuk ka arritur ta eliminojë Shrewsbury Town nga Kupa FA, edhe pse e pati epërsinë prej dy golave. Ndeshja në Montgomery Waters Meadow përfundoi me rezultat 2-2. Redsat e nisën mirë sfidën duke e zhbllokuar ...

VIDEO | E pabesueshme, Liverpool ndalet në 10 minuta nga ekipi modest
E pabesueshme ajo që ka ndodhur në sfidën mes Shrewsbury dhe Liverpool, e vlefshme për raundin e katërt të FA Cup. Të kuqtë e Jurgen Klopp shiheshin dukshëm favorit për të fituar, pavarësisht se strategu gjerman bëri ...
ABCNews | 26-Jan-2020 20:00
E pabesueshme ajo që ka ndodhur në sfidën mes Shrewsbury dhe Liverpool, e vlefshme për raundin e katërt të FA Cup. Të kuqtë e Jurgen Klopp shiheshin dukshëm favorit për të fituar, pavarësisht se strategu gjerman bëri ...

Liverpooli befasohet nga Shrewsbury Town, gjithçka do të vendoset në ‘Anfield’
Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e Ligue One, Shrewsbury Town dhe kështu, gjithçka tani do të vendoset në ndeshjen tjetër, që do të zhvillohet në ‘Anfield’. Skuadra e Jurgen Klopp ishte afër të triumfojë në ...
TetovaSot | 26-Jan-2020 21:41
Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e Ligue One, Shrewsbury Town dhe kështu, gjithçka tani do të vendoset në ndeshjen tjetër, që do të zhvillohet në ‘Anfield’. Skuadra e Jurgen Klopp ishte afër të triumfojë në ...

20:19 Liverpooli befasohet nga Shrewsbury Town, gjithçka do të vendoset në ‘Anfield’ Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e...
Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e Ligue One, Shrewsbury Town dhe kështu, gjithçka tani do të vendoset në ndeshjen tjetër, që do të zhvillohet në ‘Anfield’. Skuadra e Jurgen Klopp ishte afër të triumfojë në ...
Kosova Sot | 26-Jan-2020 20:25
Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e Ligue One, Shrewsbury Town dhe kështu, gjithçka tani do të vendoset në ndeshjen tjetër, që do të zhvillohet në ‘Anfield’. Skuadra e Jurgen Klopp ishte afër të triumfojë në ...

Gafë nga Liverpool, ekipi modest e befason me barazim në Kupë
Shrewsbury sot i ka befasuar të gjithë duke barazuar 2-2 ndaj Liverpool në FA Cup. Skuadra e kuqe ishte në avantazh prej dy golash dhe u duk se kjo do të ishte një ndeshje e zakonshme, ku ata fitojnë me lehtësi, por jo! ...
Politiko | 26-Jan-2020 20:20
Shrewsbury sot i ka befasuar të gjithë duke barazuar 2-2 ndaj Liverpool në FA Cup. Skuadra e kuqe ishte në avantazh prej dy golash dhe u duk se kjo do të ishte një ndeshje e zakonshme, ku ata fitojnë me lehtësi, por jo! ...

Shrewsbury befason Liverpoolin, skuadrat e Manchesterit kualifikohen me goleada
Më shumicën e titullarëve të lënë pushim, Liverpool u befasua në FA Cup nga modestët e Shrewsbury, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2, duke u detyruar ta zgjidhë kualifikimin pas një ndeshjeje shtesë në “Anfield ...
Shenja | 26-Jan-2020 20:14
Më shumicën e titullarëve të lënë pushim, Liverpool u befasua në FA Cup nga modestët e Shrewsbury, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2, duke u detyruar ta zgjidhë kualifikimin pas një ndeshjeje shtesë në “Anfield ...

Liverpooli ndalet në kupë nga ekipi i divizionit të tretë në Angli
Atë që s’po arrijnë ta bëjnë ekipet e Premier Ligës e ka bërë një ekip i divizionit të tretë në futbollin anglez. Shrewsbury ka arritur të barazojë me Liverpoolin në kuadër të rrethit të katërt në Kupën FA. Ekipet ...
Koha.net | 26-Jan-2020 20:04
Atë që s’po arrijnë ta bëjnë ekipet e Premier Ligës e ka bërë një ekip i divizionit të tretë në futbollin anglez. Shrewsbury ka arritur të barazojë me Liverpoolin në kuadër të rrethit të katërt në Kupën FA. Ekipet ...

Nuk po mund ta ndal askush në Premierligë, Liverpooli e gjen “babën” në Fa Cup
Liverpooli ka barazuar 2-2 në ndeshjen e Fa Cup kundër skuadrës nga Liga e tretë angleze, Shrewsbury. Reds ishin në epërsi të dyfishtë, por vendasit më pas barazuan rezultatin, shkruan Indeksonline. Golat për ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 20:04
Liverpooli ka barazuar 2-2 në ndeshjen e Fa Cup kundër skuadrës nga Liga e tretë angleze, Shrewsbury. Reds ishin në epërsi të dyfishtë, por vendasit më pas barazuan rezultatin, shkruan Indeksonline. Golat për ...

Shrewsbury e ndalë Liverpoolin në barazim, siguron një ndeshje në ‘Anfield’
Shrewsbury ka arritur që ta ndalë Liverpoolin, duke luajtur baras 2-2, në kuadër të 1/16-tës se finales së FA Kupës, shkruan Gazeta inFokus. ‘The Reds’ edhe pse ishin duke triumfuar me rezultat 0-2, në fund u deshtë të ...
InFokusi | 26-Jan-2020 20:03
Shrewsbury ka arritur që ta ndalë Liverpoolin, duke luajtur baras 2-2, në kuadër të 1/16-tës se finales së FA Kupës, shkruan Gazeta inFokus. ‘The Reds’ edhe pse ishin duke triumfuar me rezultat 0-2, në fund u deshtë të ...

Liverpooli befasohet nga Shrewsbury Town, gjithçka do të vendoset në ‘Anfield’
Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e Ligue One, Shrewsbury Town dhe kështu, gjithçka tani do të vendoset në ndeshjen tjetër, që do të zhvillohet në ‘Anfield’. Skuadra e Jurgen Klopp ishte afër të triumfojë në ...
Gazeta Express | 26-Jan-2020 20:03
Liverpooli ka barazuar 2-2 me skuadrën e Ligue One, Shrewsbury Town dhe kështu, gjithçka tani do të vendoset në ndeshjen tjetër, që do të zhvillohet në ‘Anfield’. Skuadra e Jurgen Klopp ishte afër të triumfojë në ...

Liverpooli 'shokohet' nga Shrewsbury, gjithçka vuloset në 'Anfield'
Liverpooli ka barazuar në ndeshjen e Kupës FA kundër Shrewsbury. Në kuadër të fazës 1/16, Liverpooli është ndalur me barazim 1:1, shkruan Zëri.info. Jones ('15) dhe autogoli i Love ishin realizatorët për 'Të Kuqtë'......
Zeri | 26-Jan-2020 20:00
Liverpooli ka barazuar në ndeshjen e Kupës FA kundër Shrewsbury. Në kuadër të fazës 1/16, Liverpooli është ndalur me barazim 1:1, shkruan Zëri.info. Jones ('15) dhe autogoli i Love ishin realizatorët për 'Të Kuqtë'......

Unitedi fiton me rezultat bindës dhe kalon në rrethin tjetër të FA Cup
Manchester United ka kaluar në 1/8 e finales në FA Cup, pasi ka mposhtur 6-0 Tranmeren. Vetëm në pjesë të parë, Djajtë e Kuq arritën që t’i shënonin pesë gola, për t’i dhënë kështu fund dilemës së fituesit. Brenda ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 17:56
Manchester United ka kaluar në 1/8 e finales në FA Cup, pasi ka mposhtur 6-0 Tranmeren. Vetëm në pjesë të parë, Djajtë e Kuq arritën që t’i shënonin pesë gola, për t’i dhënë kështu fund dilemës së fituesit. Brenda ...

FA Cup, Liverpooli befasohet nga Shrewsbury
Curtis Jones (15’) shënoi golin e parë të ndeshjes, para se Donald Love (46’) i vendasve të shënonte në portën e gabuar. Kur mendohej se fitorja do ishte e sigurt për Reds, doli në skenë Jason Cummings (65’ 75’) i cili ...
Lajminet | 26-Jan-2020 19:54
Curtis Jones (15’) shënoi golin e parë të ndeshjes, para se Donald Love (46’) i vendasve të shënonte në portën e gabuar. Kur mendohej se fitorja do ishte e sigurt për Reds, doli në skenë Jason Cummings (65’ 75’) i cili ...

Skuadra e ligës së tretë befason Liverpoolin, barazon rezultatin
Skuadra nga liga e tretë angleze, Shrewsbury ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Liverpoolit. Reds ishin në epërsi të dyfishtë në ndeshjen e FA Cup, por vendasit barazuan rezultatin. Të dy golat pwër Shrewsburyn i ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 19:37
Skuadra nga liga e tretë angleze, Shrewsbury ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Liverpoolit. Reds ishin në epërsi të dyfishtë në ndeshjen e FA Cup, por vendasit barazuan rezultatin. Të dy golat pwër Shrewsburyn i ...

VIDEO | Fitore tenistike, Manchester United i pamëshirshëm në FA Cup
Manchester United reagon pas humbjes me Burnley dhe mposhti thellësisht Tranmere në FA Cup. Fitore tenistike e ekipit të Solskjaer dhe kualifikim në raundin e 1/8 të FA Cup. Maguire (gol i bukur dhe i pari për të me ...
ABCNews | 26-Jan-2020 18:00
Manchester United reagon pas humbjes me Burnley dhe mposhti thellësisht Tranmere në FA Cup. Fitore tenistike e ekipit të Solskjaer dhe kualifikim në raundin e 1/8 të FA Cup. Maguire (gol i bukur dhe i pari për të me ...

Çfarë autogoli qesharak është shënuar në duelin Shrewsbury – Liverpool (VIDEO)
Shrewsbury dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të FA Kupës, shkruan Gazeta inFokus. Liverpooli e ka dyfishuar epërsinë 0-2 fjalë një autogoli qesharak të realizuar nga Donald Love. Love shënoi gabimisht në ...
InFokusi | 26-Jan-2020 19:25
Shrewsbury dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të FA Kupës, shkruan Gazeta inFokus. Liverpooli e ka dyfishuar epërsinë 0-2 fjalë një autogoli qesharak të realizuar nga Donald Love. Love shënoi gabimisht në ...

Autogol më qesharak moti s’keni parë, Shrewsbury 0-2 Liverpool
Liverpooli ka shënuar tjetër gol kundër Shrewsbury Town, sfidë e vlefshme për FA Cup. Pasi realizoi talenti 18-vjeçar, Curtis Jones, për 1-0, goli për 2-0 ka ardhur nga vet vendasit. Donald Love e dërgoi gabimisht topin ...
Gazeta Observer | 26-Jan-2020 19:18
Liverpooli ka shënuar tjetër gol kundër Shrewsbury Town, sfidë e vlefshme për FA Cup. Pasi realizoi talenti 18-vjeçar, Curtis Jones, për 1-0, goli për 2-0 ka ardhur nga vet vendasit. Donald Love e dërgoi gabimisht topin ...

Autogol më qesharak moti s’keni parë, Shrewsbury 0-2 Liverpool
Liverpooli ka shënuar tjetër gol kundër Shrewsbury Town, sfidë e vlefshme për FA Cup. Pasi realizoi talenti 18-vjeçar, Curtis Jones, për 1-0, goli për 2-0 ka ardhur nga vet vendasit. Donald Love e dërgoi gabimisht topin ...
Gazeta Express | 26-Jan-2020 19:13
Liverpooli ka shënuar tjetër gol kundër Shrewsbury Town, sfidë e vlefshme për FA Cup. Pasi realizoi talenti 18-vjeçar, Curtis Jones, për 1-0, goli për 2-0 ka ardhur nga vet vendasit. Donald Love e dërgoi gabimisht topin ...

Përfundon pjesa e parë, Liverpooli me epërsi minimale
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Fa Cup në mes të Shrewsbury dhe Liverpooli. Reds janë në epërsi me rezultat minimal pas 45 minutave të parë. Golin e vetëm për skuadrën e Klopp e shënoi Curtis Jones në minutën e ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 18:51
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Fa Cup në mes të Shrewsbury dhe Liverpooli. Reds janë në epërsi me rezultat minimal pas 45 minutave të parë. Golin e vetëm për skuadrën e Klopp e shënoi Curtis Jones në minutën e ...

18:23 Talenti 18-vjeçar shënon tjetër gol për Liverpoolin Curtis Jones ditë pas dite po i bën...
Curtis Jones ditë pas dite po i bën një vend vetes në ekipin e parë të ‘Redsave’. Sa herë i jepet mundësia nga Jurgen Klopp, 18-vjeçari lë gjurmë dhe i dërgon sinjale të gjithave se ai meriton një vend në ekipin e parë. ...
Kosova Sot | 26-Jan-2020 18:32
Curtis Jones ditë pas dite po i bën një vend vetes në ekipin e parë të ‘Redsave’. Sa herë i jepet mundësia nga Jurgen Klopp, 18-vjeçari lë gjurmë dhe i dërgon sinjale të gjithave se ai meriton një vend në ekipin e parë. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved