ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 01:57

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë: Nuk dalim dot nga shtëpitë

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë: Nuk dalim dot nga shtëpitë
mapo.al 10 shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja përmes një mesazhi në Whatsapp shprehet: “ Bashkë me ...
Mapo | 27-Jan-2020 00:33
mapo.al 10 shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja përmes një mesazhi në Whatsapp shprehet: “ Bashkë me ...

Ekskluzive – “Jemi të rrezikuar…” 10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t'u rikthyer në Shqipëri.
Top Channel | 26-Jan-2020 15:16
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t'u rikthyer në Shqipëri.

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë: Nuk dalim dot nga shtëpitë
10 shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me Top Channel, përmes një mesazhi në “whatsapp”: ...
Lapsi | 26-Jan-2020 17:13
10 shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me Top Channel, përmes një mesazhi në “whatsapp”: ...

Studentja shqiptare e mbetur në “Zombieland”: Ndihmë! Më largoni prej këndej sa më shpejt
Në Kinë ndodhen rreth 400 shqiptarë, mes tyre 60 studentë dhe të tjerët që mendohet se punojnë në vendin më të madh aziatik. Këtë e konfirmon për Top Channel Ministria e Punëve të Jashtme, ndërsa thekson se deri më tani ...
Top Channel | 26-Jan-2020 13:30
Në Kinë ndodhen rreth 400 shqiptarë, mes tyre 60 studentë dhe të tjerët që mendohet se punojnë në vendin më të madh aziatik. Këtë e konfirmon për Top Channel Ministria e Punëve të Jashtme, ndërsa thekson se deri më tani ...

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë: Jemi të rrezikuar
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...
Albportali | 26-Jan-2020 17:30
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...

Franca po konsideron kthimin e shtetasve të saj nga Wuhan
Qeveria franceze është takuar sot për të vendosur nëse do të kthejë 800 shtetas francezë që jetojnë në qytetin Wuhan të Kinës, i cili është epiqendra e koronavirusit vdekjeprurës. Zyrtarët do të vendosin se si mund të ...
Medial | 26-Jan-2020 17:13
Qeveria franceze është takuar sot për të vendosur nëse do të kthejë 800 shtetas francezë që jetojnë në qytetin Wuhan të Kinës, i cili është epiqendra e koronavirusit vdekjeprurës. Zyrtarët do të vendosin se si mund të ...

Coronavirusi në Kinë, 10 mësues shqiptarë kërkojnë ndihmë: Jemi të rrezikuar, na ndihmoni të kthehemi në Shqipëri
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channelit , të cilit përmes ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 15:28
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channelit , të cilit përmes ...

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë, “Jemi të rrezikuar nga virusi” (VIDEO)
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...
TetovaSot | 26-Jan-2020 17:10
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...

Franca po konsideron kthimin e shtetasve të saj nga Wuhan
Qeveria franceze është takuar sot për të vendosur nëse do të kthejë 800 shtetas francezë që jetojnë në qytetin Wuhan të Kinës, i cili është epiqendra e koronavirusit vdekjeprurës. Zyrtarët do të vendosin se si mund të ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 17:10
Qeveria franceze është takuar sot për të vendosur nëse do të kthejë 800 shtetas francezë që jetojnë në qytetin Wuhan të Kinës, i cili është epiqendra e koronavirusit vdekjeprurës. Zyrtarët do të vendosin se si mund të ...

Franca po konsideron kthimin e shtetasve të saj nga Wuhan
Qeveria franceze është takuar sot për të vendosur nëse do të kthejë 800 shtetas francezë që jetojnë në qytetin Wuhan të Kinës, i cili është epiqendra e koronavirusit vdekjeprurës.
Kosova Press | 26-Jan-2020 17:09
Qeveria franceze është takuar sot për të vendosur nëse do të kthejë 800 shtetas francezë që jetojnë në qytetin Wuhan të Kinës, i cili është epiqendra e koronavirusit vdekjeprurës.

Kinë/ Mësuesit shqiptarë apel për ndihmë: Jemi të izoluar, na ktheni
Në Kinë mendohet se janë rreth 400 persona të cilët studiojnë dhe punojnë aty. Dhjetë mësues shqiptarë të anglishtes të cilët punojnë në një provincë të Kinës veriore, janë mjaft të shqetësuar për situatën dhe bëjnë ...
Politiko | 26-Jan-2020 17:01
Në Kinë mendohet se janë rreth 400 persona të cilët studiojnë dhe punojnë aty. Dhjetë mësues shqiptarë të anglishtes të cilët punojnë në një provincë të Kinës veriore, janë mjaft të shqetësuar për situatën dhe bëjnë ...

Dhjetë mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë pas shpërndarjes së virusit
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze, kanë kërkuar ndihmë për rikthim në Shqipëri, pas përhapjes së koronavirusi. Mësuesi M. Corja ka thënë për “Top-Channel” ...
Koha.net | 26-Jan-2020 16:43
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze, kanë kërkuar ndihmë për rikthim në Shqipëri, pas përhapjes së koronavirusi. Mësuesi M. Corja ka thënë për “Top-Channel” ...

“Kemi katër ditë që nuk dalim nga shtëpitë”, 10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë të kthehen në Atdhe
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me Top Channel, përmes një mesazhi në ...
Gazeta Express | 26-Jan-2020 16:43
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me Top Channel, përmes një mesazhi në ...

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë: Jemi të rrezikuar!
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze, kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...
AlbInfo | 26-Jan-2020 16:20
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze, kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...

Eksluzive/ Koronavirusi – Studentja shqiptare në Kinë apelon për ndihmë
Josilda Ndreaj njëra nga dy studentet shqiptare cila studion në Wuhan epiqendrën e koronavirusit vdekjeprurës, përmes Top Channel apelon për ndihmë për tu kthyer në Shqipëri.
Top Channel | 26-Jan-2020 12:21
Josilda Ndreaj njëra nga dy studentet shqiptare cila studion në Wuhan epiqendrën e koronavirusit vdekjeprurës, përmes Top Channel apelon për ndihmë për tu kthyer në Shqipëri.

Top Channel: “Jemi të rrezikuar…” 10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...
Gazeta Monitor | 26-Jan-2020 16:13
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...

“Jemi të rrezikuar…” 10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...
Gazeta Observer | 26-Jan-2020 16:00
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...

“Jemi të rrezikuar…” 10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 15:53
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri. Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, ...

“Jemi të rrezikuar…” 10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri.
Kosova Press | 26-Jan-2020 15:38
Dhjetë shtetas shqiptarë që punojnë në një provincë të Kinës veriore, si mësues të gjuhës angleze kërkojnë ndihmë përmes Top Channel për t’u rikthyer në Shqipëri.

10 mësues shqiptarë në Kinë kërkojnë ndihmë: Jemi të rrezikuar
Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, Muhamed Veliun, të cilit përmes një mesazhi në “whatsapp” i thotë: “Bashkë me nëntë miqtë e mi ne jetojmë në provincën e Changchun, Jilin. Punojmë si mësues të ...
Lajminet | 26-Jan-2020 15:35
Mësuesi M. Corja kontaktoi me gazetarin e Top Channel, Muhamed Veliun, të cilit përmes një mesazhi në “whatsapp” i thotë: “Bashkë me nëntë miqtë e mi ne jetojmë në provincën e Changchun, Jilin. Punojmë si mësues të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved