ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 09:16

Janari, një makth për Interin

Janari, një makth për Interin
Interi vazhdon të prodhoje rezultate jopozitive ne ketë fillim janari. Zikaltrit bëne nje tjetër hap fals pas gabimit ndaj Leçe. Skuadra e Contes u ndal në shtepi nga Kaljari me rezultatin 1 me 1. Një gol i Lautaro ...
VizionPlus | 26-Jan-2020 19:50
Interi vazhdon të prodhoje rezultate jopozitive ne ketë fillim janari. Zikaltrit bëne nje tjetër hap fals pas gabimit ndaj Leçe. Skuadra e Contes u ndal në shtepi nga Kaljari me rezultatin 1 me 1. Një gol i Lautaro ...

Handanovic: Nuk humbëm pikë për shkak të gjyqtarit
Samir Handanovic ka thënë se Interi nuk lëshoi pikë për fajin e gjyqtarit, në barazimin prej 1-1 kundër Cagliarit. Trajneri Antonio Conte refuzoi të flasë për gazetarët pas ndeshjes, në të cilën Lautaro Martinez u ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 18:34
Samir Handanovic ka thënë se Interi nuk lëshoi pikë për fajin e gjyqtarit, në barazimin prej 1-1 kundër Cagliarit. Trajneri Antonio Conte refuzoi të flasë për gazetarët pas ndeshjes, në të cilën Lautaro Martinez u ...

Nainggolan për golin e shënuar ndaj Interit: Më trajtuan keq kur luaja këtu
Radja Nainggolan ka thënë se Cagliari meritoi më shumë se një pikë ndaj Interit në barazimin 1-1. Mesfushori belg që është në huazim nga Nerazzurët, por që shënoi golin e barazimit për Cagliarin, refuzoi të festonte ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 16:13
Radja Nainggolan ka thënë se Cagliari meritoi më shumë se një pikë ndaj Interit në barazimin 1-1. Mesfushori belg që është në huazim nga Nerazzurët, por që shënoi golin e barazimit për Cagliarin, refuzoi të festonte ...

Hakmarrja e “ninxhës”, Nainggolan: Interi më trajtoi si lojtar mediokër
Radja Nainggolan u rikthye si “ish” në “San Siro” dhe i hoqi fitoren nga duart Interit me golin e shënuar. Ndeshja u mbyll në barazim 1-1 dhe mesfushori i Cagliarit ka folur pas ndeshjes për DAZN. “Mendoj se luajtëm ...
ABCNews | 26-Jan-2020 16:43
Radja Nainggolan u rikthye si “ish” në “San Siro” dhe i hoqi fitoren nga duart Interit me golin e shënuar. Ndeshja u mbyll në barazim 1-1 dhe mesfushori i Cagliarit ka folur pas ndeshjes për DAZN. “Mendoj se luajtëm ...

Handanovic: Nuk humbëm pikë për shkak të gjyqtarit
Samir Handanovic ka thënë se Interi nuk lëshoi pikë për fajin e gjyqtarit, në barazimin prej 1-1 kundër Cagliarit. Trajneri Antonio Conte refuzoi të flasë për gazetarët pas ndeshjes, në të cilën Lautaro Martinez u ...
E Dua Sportin | 26-Jan-2020 20:00
Samir Handanovic ka thënë se Interi nuk lëshoi pikë për fajin e gjyqtarit, në barazimin prej 1-1 kundër Cagliarit. Trajneri Antonio Conte refuzoi të flasë për gazetarët pas ndeshjes, në të cilën Lautaro Martinez u ...

VIDEO/ Vazhdon tersi i Janarit, Interi ndalet nga Kaljari
Me shumë mundësi tifozët e Interit, të gjithë pa përjashtim e urrejnë muajin Janar. Edhe këtë sezon, ku dukej se Interi po ecte mirë dhe pritej të ndiqte Juventusin deri në fund nuk pritet të ndodhë ky skenar dhe ...
GazetaTema | 26-Jan-2020 14:50
Me shumë mundësi tifozët e Interit, të gjithë pa përjashtim e urrejnë muajin Janar. Edhe këtë sezon, ku dukej se Interi po ecte mirë dhe pritej të ndiqte Juventusin deri në fund nuk pritet të ndodhë ky skenar dhe ...

VIDEO/ Inter merr një tjetër goditje në Serie A, tani rrezikon edhe vendin e dytë
Inter merr një tjetër goditje në garën për titullin kampion në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Antonio Conte nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 në sfidën kundër Cagliari për javën e 20-të në kampionatin italian. ...
BalkanWeb | 26-Jan-2020 14:42
Inter merr një tjetër goditje në garën për titullin kampion në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Antonio Conte nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 në sfidën kundër Cagliari për javën e 20-të në kampionatin italian. ...

Nainggolan flet pas golit: Ndjej shumë respekt për tifozët e Interit, por atje jam trajtuar si…
Goli i shënuar ndaj Interit mund të quhet si një lloj hakmarrje e Radja Nainggolan ndaj ish-skuadrës së tij dhe trajnerit Conte, i cili sapo erdhi në Milano “e flaku” 31 vjeçarin nga ekipi. Mesfushori shënoi ditën e ...
Lexo | 26-Jan-2020 19:30
Goli i shënuar ndaj Interit mund të quhet si një lloj hakmarrje e Radja Nainggolan ndaj ish-skuadrës së tij dhe trajnerit Conte, i cili sapo erdhi në Milano “e flaku” 31 vjeçarin nga ekipi. Mesfushori shënoi ditën e ...

I shënoi supergol, Nainggolan ka dy fjalë për Interin
Radja Nainggolan e ka pranuar se kishte një ndjenjë kënaqësie pas shënimit të golit për Cagliarin në barazimin 1-1 me Interin pasi thotë se u trajtua “si një lodër” nga ish-klubi. Inter e huazoi Nainggolanin te Cagliari ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 19:13
Radja Nainggolan e ka pranuar se kishte një ndjenjë kënaqësie pas shënimit të golit për Cagliarin në barazimin 1-1 me Interin pasi thotë se u trajtua “si një lodër” nga ish-klubi. Inter e huazoi Nainggolanin te Cagliari ...

Lautaro rrezikon derbin
re barazime radhazi, të gjithë me rezultatin 1-1, kanë bërë që te Interi të shpërthejë një mini-krizë, gjë që u pa qartë edhe me nervozizmin e shfaqur nga lojtarë e staf teknik në fund të takimit të sotëm ndaj ...
Koha.mk | 26-Jan-2020 18:07
re barazime radhazi, të gjithë me rezultatin 1-1, kanë bërë që te Interi të shpërthejë një mini-krizë, gjë që u pa qartë edhe me nervozizmin e shfaqur nga lojtarë e staf teknik në fund të takimit të sotëm ndaj ...

Nainggolan për golin e shënuar ndaj Interit: Më trajtuan keq kur luaja këtu
Radja Nainggolan ka thënë se Cagliari meritoi më shumë se një pikë ndaj Interit në barazimin 1-1. Mesfushori belg që është në huazim nga Nerazzurët, por që shënoi golin e barazimit për Cagliarin, refuzoi të festonte ...
E Dua Sportin | 26-Jan-2020 18:00
Radja Nainggolan ka thënë se Cagliari meritoi më shumë se një pikë ndaj Interit në barazimin 1-1. Mesfushori belg që është në huazim nga Nerazzurët, por që shënoi golin e barazimit për Cagliarin, refuzoi të festonte ...

Conte dhe lojtarët e Interit refuzojnë mediat pas barazimit me Cagliarin
Antonio Conte dhe lojtarët e Interit refuzuan të flasin para mediave pas barazimit 1-1 me Cagliarin. Nerazzurrët nuk arritën ta fitojnë ndeshjen ndaj Cagliarit edhe përkundër epërsisë së dhënë nga Lautaro Martinez, pasi ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 15:34
Antonio Conte dhe lojtarët e Interit refuzuan të flasin para mediave pas barazimit 1-1 me Cagliarin. Nerazzurrët nuk arritën ta fitojnë ndeshjen ndaj Cagliarit edhe përkundër epërsisë së dhënë nga Lautaro Martinez, pasi ...

Nainggolan shpërthen kundër Interit: Ata më trajtuan si lodër
Radja Nainggolan e ka pranuar se kishte një ndjenjë kënaqësie pas shënimit të golit për Cagliarin në barazimin 1-1 me Interin pasi thotë se u trajtua “si një lodër” nga ish-klubi. Inter e huazoi Nainggolanin te Cagliari ...
Gazeta Express | 26-Jan-2020 17:41
Radja Nainggolan e ka pranuar se kishte një ndjenjë kënaqësie pas shënimit të golit për Cagliarin në barazimin 1-1 me Interin pasi thotë se u trajtua “si një lodër” nga ish-klubi. Inter e huazoi Nainggolanin te Cagliari ...

Nainggolan zbulon trajtimin që i bëri Interi sa ishte pjesë e tyre
Interi huazoi Nainggolan te Cagliari në gusht dhe mesfushori i prishi punë ekipit të Conte pas golit të sotëm. 31-vjeçari mposhti me një goditje të largët Samir Handanovic me ndihmën e një devijimi të Alessandro Bastoni ...
Lajminet | 26-Jan-2020 17:24
Interi huazoi Nainggolan te Cagliari në gusht dhe mesfushori i prishi punë ekipit të Conte pas golit të sotëm. 31-vjeçari mposhti me një goditje të largët Samir Handanovic me ndihmën e një devijimi të Alessandro Bastoni ...

Conte dhe lojtarët e Interit refuzojnë mediat pas barazimit me Cagliarin
Antonio Conte dhe lojtarët e Interit refuzuan të flasin para mediave pas barazimit 1-1 me Cagliarin. Nerazzurrët nuk arritën ta fitojnë ndeshjen ndaj Cagliarit edhe përkundër epërsisë së dhënë nga Lautaro Martinez, pasi ...
Koha.mk | 26-Jan-2020 17:09
Antonio Conte dhe lojtarët e Interit refuzuan të flasin para mediave pas barazimit 1-1 me Cagliarin. Nerazzurrët nuk arritën ta fitojnë ndeshjen ndaj Cagliarit edhe përkundër epërsisë së dhënë nga Lautaro Martinez, pasi ...

Më në fund shënon edhe Lingard
Radja Nainggolan tha se Cagliari e meritoi fitoren në ndeshjen e sotme ndaj Interit. Cagliari ndali Interin me rezultatin 1-1, por belgu thekson se ekipi i tij meritoi më shumë nga ky duel, përcjell GazetaBlic. Më pas, ...
GazetaBlic | 26-Jan-2020 16:24
Radja Nainggolan tha se Cagliari e meritoi fitoren në ndeshjen e sotme ndaj Interit. Cagliari ndali Interin me rezultatin 1-1, por belgu thekson se ekipi i tij meritoi më shumë nga ky duel, përcjell GazetaBlic. Më pas, ...

Lautaro Martinez pritet të mungoj në derbin kundër Milanit
Interi barazoi 1-1 në ndeshjen kundër Cagliarit, në kuadër të xhiros së 21-të të Serie A. Martinez kaloi Interin në epërsi në minutan e 29-të ndërsa barazoi Radja Nanggolan në minutën e 78-të. Në minutat shtesë të ...
Indeks Online | 26-Jan-2020 16:21
Interi barazoi 1-1 në ndeshjen kundër Cagliarit, në kuadër të xhiros së 21-të të Serie A. Martinez kaloi Interin në epërsi në minutan e 29-të ndërsa barazoi Radja Nanggolan në minutën e 78-të. Në minutat shtesë të ...

Interi bën tjetër hap mbrapa në garë për titull, ndalet me barazim nga Cagliari
Interi ka bërë një tjetër hap të madh mbrapa në përpjekje për ta fituar titullin në Serie A pas një dekade, pasi u ndal nga Cagliari me atë që ishte barazimi i tretë radhazi me rezultat të ngjashëm 1:1. Lautaro Martinez ...
Albportali | 26-Jan-2020 16:13
Interi ka bërë një tjetër hap të madh mbrapa në përpjekje për ta fituar titullin në Serie A pas një dekade, pasi u ndal nga Cagliari me atë që ishte barazimi i tretë radhazi me rezultat të ngjashëm 1:1. Lautaro Martinez ...

Nainggolan: U trajtova keq tek Interi
Ka përfunduar ndeshja Inter – Cagliari. Cagliari ka shkaktuar befasi në minutat e fundit me golin e shënuar, ku i ka pamaundësuar Interit që ta fitoi këtë sfidë. Ndeshja përfundoi 1 me 1, pas 90 minutave, shkruan Gazeta ...
GazetaBlic | 26-Jan-2020 16:13
Ka përfunduar ndeshja Inter – Cagliari. Cagliari ka shkaktuar befasi në minutat e fundit me golin e shënuar, ku i ka pamaundësuar Interit që ta fitoi këtë sfidë. Ndeshja përfundoi 1 me 1, pas 90 minutave, shkruan Gazeta ...

Inter 1-1 Cagliari, notat e lojtarëve
Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj Cagliarit në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të në Serie A. Ekipi i Antonio Conte nuk ka mundur të këndellet as pas ndeshjes së tretë, duke lëshuar terren ...
E Dua Sportin | 26-Jan-2020 16:00
Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj Cagliarit në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të në Serie A. Ekipi i Antonio Conte nuk ka mundur të këndellet as pas ndeshjes së tretë, duke lëshuar terren ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved