ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 08:58

Video/ Kjo Barcelonë nuk shihet me sy! Valencia e kap me “shuplaka” dhe i jep mundësinë e arratisë Real Madridit

Video/ Kjo Barcelonë nuk shihet me sy! Valencia e kap me “shuplaka” dhe i jep mundësinë e arratisë Real Madridit
Është terr i zymtë për Barcelonën! Pas fitores kundër Granadës dhe asaj plot vuajtje në Ibiza, për Kike Setien vjen humbja e parë. 2-0 në “Mestalla”, firmosur nga Maksi Gomez, por mund të shkonte më keq se kaq. ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 19:34
Është terr i zymtë për Barcelonën! Pas fitores kundër Granadës dhe asaj plot vuajtje në Ibiza, për Kike Setien vjen humbja e parë. 2-0 në “Mestalla”, firmosur nga Maksi Gomez, por mund të shkonte më keq se kaq. ...

Ter Stegen priti penalltinë e parë në La Liga me Barcën, katër të tjerat i ka mbrojtur në garat ndërkombëtare
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 21:16
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...

Valencia 2-0 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 18:22
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

Barcelona merr dy “shuplaka”në Mestalla
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit. Kampionët në fuqi u shfaqën të ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 18:01
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit. Kampionët në fuqi u shfaqën të ...

Bayerni e thellon epërsinë, Goretzka shënon gol spektakolar me “gërshërë”
Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe një penallti.Barcelona në këtë ndeshje ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 19:48
Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe një penallti.Barcelona në këtë ndeshje ...

Barcelona mposhtet nga Valencia (VIDEO)
Skuadra e Barcelonës ka pësuar humbje nga Valencia me rezultat 2:0. Ishte futbollisti Jordi Alba ai që shënoi autogol në minutën e 48-të të ndeshjes, transmeton Klan Kosova. Ndërsa epërsinë e dyfishoi Gomez në minutën e ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 19:45
Skuadra e Barcelonës ka pësuar humbje nga Valencia me rezultat 2:0. Ishte futbollisti Jordi Alba ai që shënoi autogol në minutën e 48-të të ndeshjes, transmeton Klan Kosova. Ndërsa epërsinë e dyfishoi Gomez në minutën e ...

Setien flet pas humbjes: Lojtarët u përkushtuan, por ka gjëra që nuk janë kuptuar
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 19:03
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...

Valencia 2-0 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 19:03
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

Valencia i jep leksion Barcelonës, triumfon në derbin e javës në La Liga
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 19:03
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

?Valencia e mposht Barcelonën
Barcelona është mposhtur sot nga Valencia me rezultat 2 - 0, në ndeshjen e zhvilluar në La Liga.
Kosova Press | 25-Jan-2020 18:41
Barcelona është mposhtur sot nga Valencia me rezultat 2 - 0, në ndeshjen e zhvilluar në La Liga.

Notat e futbollistëve, Valencia 2-0 Barcelona
Valencia e ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-0 në duelin e javës së 21-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus. Golat për vendasit u realizuan nga Gomez dhe një autogoli i Jordi Albas. Menjëherë pas ndeshjes janë ...
InFokusi | 25-Jan-2020 18:35
Valencia e ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-0 në duelin e javës së 21-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus. Golat për vendasit u realizuan nga Gomez dhe një autogoli i Jordi Albas. Menjëherë pas ndeshjes janë ...

Me 11 tenitme të dështuara drejt portës, Leo Messi shpallet lojtari më i vlerësuar i ndeshjes
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 18:30
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi Valencia e ka mposhtur 2-0 Barcelonën pas 13 vitesh në ‘Mestalla’. Gabimin e Barçës do të tentojë ta shfrytëzojë tani Reali, për t’u shkëputur në tre pikë në...
Valencia e ka mposhtur 2-0 Barcelonën pas 13 vitesh në ‘Mestalla’. Gabimin e Barçës do të tentojë ta shfrytëzojë tani Reali, për t’u shkëputur në tre pikë në renditjen e La Ligës. Barcka ka pësuar humbjen e katërt në La ...
Kosova Sot | 25-Jan-2020 18:19
Valencia e ka mposhtur 2-0 Barcelonën pas 13 vitesh në ‘Mestalla’. Gabimin e Barçës do të tentojë ta shfrytëzojë tani Reali, për t’u shkëputur në tre pikë në renditjen e La Ligës. Barcka ka pësuar humbjen e katërt në La ...

Një Barcelonë shumë e dobët humbet në “Mestalja” nga Valencia (VIDEO)
Skuadra kampione e Spanjës, Barcelona është mundur me shifrat 2:0 në transfertën ndaj Valencias, në ndeshjen e vlefshme të javës së 21-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Autogoli i Zhordi Albas (48’) dhe goli i ...
InfoSport.mk | 25-Jan-2020 18:19
Skuadra kampione e Spanjës, Barcelona është mundur me shifrat 2:0 në transfertën ndaj Valencias, në ndeshjen e vlefshme të javës së 21-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Autogoli i Zhordi Albas (48’) dhe goli i ...

Valencia “deklason” Barcelonën në Mestalja
Skuadra e Valencias pas pritjes 13 vjeçare arrin që të mposht skuadrën e Barcelonës në stadiumin “Mestalja”. Vendasit rasti e parë e kishin në minutën e 12-të , përmes penaltisë, mirëpo në nivel të detyrës ishe gjermani ...
Alsat-M | 25-Jan-2020 18:18
Skuadra e Valencias pas pritjes 13 vjeçare arrin që të mposht skuadrën e Barcelonës në stadiumin “Mestalja”. Vendasit rasti e parë e kishin në minutën e 12-të , përmes penaltisë, mirëpo në nivel të detyrës ishe gjermani ...

VIDEO | Valencia shtang Barcelonën, uruguaiani Gomez bën gjithçka
Valencia ka arritur një fitore të madhe ndaj Barcelonës në shtëpi. Duelet mes këtyre dy ekipeve kanë qenë gjithmonë plot rivalitet dhe me spektakël. Kështu ndodhi edhe kësaj radhe, teksa vendasit fituan 2-0. Ekipi i ...
ABCNews | 25-Jan-2020 18:01
Valencia ka arritur një fitore të madhe ndaj Barcelonës në shtëpi. Duelet mes këtyre dy ekipeve kanë qenë gjithmonë plot rivalitet dhe me spektakël. Kështu ndodhi edhe kësaj radhe, teksa vendasit fituan 2-0. Ekipi i ...

Përkundër humbjes, Messi lojtari më i vlerësuar i ndeshjes
Barcelona u mposht pastër nga Valencia me rezultat 2:0 në kuadër të javës së 21-të në La Liga. Maxi Gomez me dy gola dhe një penallti të humbur ishte protagonisti kryesor, por jo edhe lojtari më i vlerësuar i ndeshjes. ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 18:18
Barcelona u mposht pastër nga Valencia me rezultat 2:0 në kuadër të javës së 21-të në La Liga. Maxi Gomez me dy gola dhe një penallti të humbur ishte protagonisti kryesor, por jo edhe lojtari më i vlerësuar i ndeshjes. ...

Valencia i jep leksion Barcelonës, triumfon në derbin e javës në La Liga
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërve para ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 17:56
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërve para ...

Pas nëntë ndeshjesh pa humbje në Bundesligë, Lepizigu bie në Frankfurt
Valencia e ka dyfishuar rezultatin ndaj Barcelonës në 2 me 0. Golin e dytë e ka shënuar Maxi Gomez në minutën e 77, shkruan Gazeta Blic. Ishte një aksion i rrjedhshëm ku u finalizua në fund nga sulmuesi Gomez. Ja ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 18:18
Valencia e ka dyfishuar rezultatin ndaj Barcelonës në 2 me 0. Golin e dytë e ka shënuar Maxi Gomez në minutën e 77, shkruan Gazeta Blic. Ishte një aksion i rrjedhshëm ku u finalizua në fund nga sulmuesi Gomez. Ja ...

Video/ Valencia leksion Barcelonës
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit.Kampionët në fuqi u shfaqën të ...
Lexo | 25-Jan-2020 18:12
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit.Kampionët në fuqi u shfaqën të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved