ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 11:03

Video/ Kjo Barcelonë nuk shihet me sy! Valencia e kap me “shuplaka” dhe i jep mundësinë e arratisë Real Madridit

Video/ Kjo Barcelonë nuk shihet me sy! Valencia e kap me “shuplaka” dhe i jep mundësinë e arratisë Real Madridit
Është terr i zymtë për Barcelonën! Pas fitores kundër Granadës dhe asaj plot vuajtje në Ibiza, për Kike Setien vjen humbja e parë. 2-0 në “Mestalla”, firmosur nga Maksi Gomez, por mund të shkonte më keq se kaq. ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 19:34
Është terr i zymtë për Barcelonën! Pas fitores kundër Granadës dhe asaj plot vuajtje në Ibiza, për Kike Setien vjen humbja e parë. 2-0 në “Mestalla”, firmosur nga Maksi Gomez, por mund të shkonte më keq se kaq. ...

Ter Stegen priti penalltinë e parë në La Liga me Barcën, katër të tjerat i ka mbrojtur në garat ndërkombëtare
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 21:16
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...

Barcelona merr dy “shuplaka”në Mestalla
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit. Kampionët në fuqi u shfaqën të ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 18:01
Barcelona është mundur me rezultatin 0-2 në transfertë përballë ekipit të Valencias duke i dhënë një mundësi të artë Realit të Madridit që më në fund të marrë kryesimin e kampionatit. Kampionët në fuqi u shfaqën të ...

Valencia 2-0 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 18:22
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

Sevilla mposht Granadan, vihet pas Realit e Barcelonës
Sevilla e ka mposhtur sonte Granadan, me rezultat 2 – 0. Ndeshja është zhvilluar në La Liga dhe ishte një hap i madh i Sevillas në “luftën” për kreun e tabelës, pas humbjes së sotme të Barcelonës. Sevilla mban pozitën e ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 23:47
Sevilla e ka mposhtur sonte Granadan, me rezultat 2 – 0. Ndeshja është zhvilluar në La Liga dhe ishte një hap i madh i Sevillas në “luftën” për kreun e tabelës, pas humbjes së sotme të Barcelonës. Sevilla mban pozitën e ...

Barcelona merr masa pas humbjes, me ofertë për Lautaron e Interit
Barcelona pësoi humbje 2:0 sot nga Valencia në kuadër të javës së 21 në La Liga. Menjëherë u vërejt mungesa e një qendërsulmuesi, teksa askush nuk arriti ta mbushte boshllëkun që la Suarez i cili u lëndua ndaj Atletico ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 23:34
Barcelona pësoi humbje 2:0 sot nga Valencia në kuadër të javës së 21 në La Liga. Menjëherë u vërejt mungesa e një qendërsulmuesi, teksa askush nuk arriti ta mbushte boshllëkun që la Suarez i cili u lëndua ndaj Atletico ...

Ter Stegen priti penalltinë e parë në La Liga me Barcën, katër të tjerat i ka mbrojtur në garat ndërkombëtare
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 23:01
Marc-Andre ter Stegen ishte heroi i Barcelonës në pjesën e parë të ndeshjes kundër Valencias që u zhvillua të shtunën në Mestalla. Pas një ndërhyrjeje nga Gerard Pique, Maxi Gomez e pati mundësinë ta kalonte skuadrën e ...

Bayerni e thellon epërsinë, Goretzka shënon gol spektakolar me “gërshërë”
Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe një penallti.Barcelona në këtë ndeshje ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 19:48
Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe një penallti.Barcelona në këtë ndeshje ...

Barcelona mposhtet nga Valencia (VIDEO)
Skuadra e Barcelonës ka pësuar humbje nga Valencia me rezultat 2:0. Ishte futbollisti Jordi Alba ai që shënoi autogol në minutën e 48-të të ndeshjes, transmeton Klan Kosova. Ndërsa epërsinë e dyfishoi Gomez në minutën e ...
Klan Kosova | 25-Jan-2020 19:45
Skuadra e Barcelonës ka pësuar humbje nga Valencia me rezultat 2:0. Ishte futbollisti Jordi Alba ai që shënoi autogol në minutën e 48-të të ndeshjes, transmeton Klan Kosova. Ndërsa epërsinë e dyfishoi Gomez në minutën e ...

Setien flet pas humbjes: Lojtarët u përkushtuan, por ka gjëra që nuk janë kuptuar
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 19:03
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...

Valencia 2-0 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 19:03
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 nga Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

Valencia i jep leksion Barcelonës, triumfon në derbin e javës në La Liga
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...
E Dua Sportin | 25-Jan-2020 19:03
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërive para ...

?Valencia e mposht Barcelonën
Barcelona është mposhtur sot nga Valencia me rezultat 2 - 0, në ndeshjen e zhvilluar në La Liga.
Kosova Press | 25-Jan-2020 18:41
Barcelona është mposhtur sot nga Valencia me rezultat 2 - 0, në ndeshjen e zhvilluar në La Liga.

Notat e futbollistëve, Valencia 2-0 Barcelona
Valencia e ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-0 në duelin e javës së 21-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus. Golat për vendasit u realizuan nga Gomez dhe një autogoli i Jordi Albas. Menjëherë pas ndeshjes janë ...
InFokusi | 25-Jan-2020 18:35
Valencia e ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-0 në duelin e javës së 21-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus. Golat për vendasit u realizuan nga Gomez dhe një autogoli i Jordi Albas. Menjëherë pas ndeshjes janë ...

Me 11 tenitme të dështuara drejt portës, Leo Messi shpallet lojtari më i vlerësuar i ndeshjes
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...
GazetaBlic | 25-Jan-2020 18:30
Ka përfunduar ndeshja në “Mestalla”. Barcelona ka pësuar humbje ndaj Valencias me rezultat 2-0. Të dy golat për Valencian i shënoi Maxi Gomez, i cili u bë edhe heroi i ndeshjes, pasi që në minutat e para e humbi edhe ...

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi Valencia e ka mposhtur 2-0 Barcelonën pas 13 vitesh në ‘Mestalla’. Gabimin e Barçës do të tentojë ta shfrytëzojë tani Reali, për t’u shkëputur në tre pikë në...
Valencia e ka mposhtur 2-0 Barcelonën pas 13 vitesh në ‘Mestalla’. Gabimin e Barçës do të tentojë ta shfrytëzojë tani Reali, për t’u shkëputur në tre pikë në renditjen e La Ligës. Barcka ka pësuar humbjen e katërt në La ...
Kosova Sot | 25-Jan-2020 18:19
Valencia e ka mposhtur 2-0 Barcelonën pas 13 vitesh në ‘Mestalla’. Gabimin e Barçës do të tentojë ta shfrytëzojë tani Reali, për t’u shkëputur në tre pikë në renditjen e La Ligës. Barcka ka pësuar humbjen e katërt në La ...

Një Barcelonë shumë e dobët humbet në “Mestalja” nga Valencia (VIDEO)
Skuadra kampione e Spanjës, Barcelona është mundur me shifrat 2:0 në transfertën ndaj Valencias, në ndeshjen e vlefshme të javës së 21-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Autogoli i Zhordi Albas (48’) dhe goli i ...
InfoSport.mk | 25-Jan-2020 18:19
Skuadra kampione e Spanjës, Barcelona është mundur me shifrat 2:0 në transfertën ndaj Valencias, në ndeshjen e vlefshme të javës së 21-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Autogoli i Zhordi Albas (48’) dhe goli i ...

Valencia i jep leksion Barcelonës, triumfon në derbin e javës në La Liga
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërve para ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 17:56
Barcelona është mposhtur me rezultat 2-0 ndaj Valencia në takimin derbi të vlefshëm për javën e 21-të në La Liga. Derbi ndaj dy skuadrave rivale nisi me shumë tension, pasi pati edhe përleshje mes dy tifozërve para ...

Video/ Përplasje të dhunshme mes ultrasve të Valencias dhe atyre të Barcelonës
Ndeshja e sotme mes Valencias dhe Barcelonës, që po luhet në stadiumin “Mestalla”, është shoqëruar me përplasje të forta mes tifozerive, me skena të tilla që mediat lokale i kanë përcaktuar si “guerrilje urbane”. Mes dy ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 17:01
Ndeshja e sotme mes Valencias dhe Barcelonës, që po luhet në stadiumin “Mestalla”, është shoqëruar me përplasje të forta mes tifozerive, me skena të tilla që mediat lokale i kanë përcaktuar si “guerrilje urbane”. Mes dy ...

Valencia “deklason” Barcelonën në Mestalja
Skuadra e Valencias pas pritjes 13 vjeçare arrin që të mposht skuadrën e Barcelonës në stadiumin “Mestalja”. Vendasit rasti e parë e kishin në minutën e 12-të , përmes penaltisë, mirëpo në nivel të detyrës ishe gjermani ...
Alsat-M | 25-Jan-2020 18:18
Skuadra e Valencias pas pritjes 13 vjeçare arrin që të mposht skuadrën e Barcelonës në stadiumin “Mestalja”. Vendasit rasti e parë e kishin në minutën e 12-të , përmes penaltisë, mirëpo në nivel të detyrës ishe gjermani ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved