ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 12:19

Parashikimi i motit për sot, 25 Janar 2020

Parashikimi i motit për sot, 25 Janar 2020
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te filloje te shtrije ndikimin e saj fusha me presion atmosferik te ulet çka do te beje qe mbi te gjithe territorin e vendit te kemi mot me vranesira te cilat ne oret e pasdites ...
ikub.al | 25-Jan-2020 09:26
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te filloje te shtrije ndikimin e saj fusha me presion atmosferik te ulet çka do te beje qe mbi te gjithe territorin e vendit te kemi mot me vranesira te cilat ne oret e pasdites ...

Rikthehen reshjet, njihuni me parashikimin e motit
mapo.al Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat pritet të shtohen nesër në pjesën e dytë të ditës dhe të dielën pasdite do të ...
Mapo | 25-Jan-2020 08:33
mapo.al Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat pritet të shtohen nesër në pjesën e dytë të ditës dhe të dielën pasdite do të ...

Ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot
Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta.
Top Channel | 25-Jan-2020 08:12
Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta.

Kujdes! Ikën ditët me diell…ja parashikimi i motit për këtë të shtunë
Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme deri në mesditë duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë dominante. Ndërsa mesdita sjellë shtim të vranësirave fillimisht në ekstremin Verior dhe zonat ...
VizionPlus | 25-Jan-2020 08:56
Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme deri në mesditë duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë dominante. Ndërsa mesdita sjellë shtim të vranësirave fillimisht në ekstremin Verior dhe zonat ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në pjesën perëndimore të vendit do të jetë me vranësira, ndërsa në pjesën lindore moti do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtimin jugperëndimore. Temperaturat e mëngjesit ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 08:59
Moti sot në pjesën perëndimore të vendit do të jetë me vranësira, ndërsa në pjesën lindore moti do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtimin jugperëndimore. Temperaturat e mëngjesit ...

Nesër në Kosovë parashihet mot kryesisht vranët
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër në Kosovë. IHMK-ja thotë se do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell. “Vranësirat në pjesën e dytë të ditës ...
Koha.net | 25-Jan-2020 20:50
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër në Kosovë. IHMK-ja thotë se do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell. “Vranësirat në pjesën e dytë të ditës ...

Moti për ditën e diel në Kosovë
Të dielën në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas IHMK’së, vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje shiu. ...
Arbresh | 25-Jan-2020 19:48
Të dielën në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas IHMK’së, vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje shiu. ...

Ja kur do kemi borrë në Kodrën e Diellit (Foto)
Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë kushte për mjegull në mëngjes. Do ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 19:41
Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë kushte për mjegull në mëngjes. Do ...

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën
Të dielën në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas IHMK’së, vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje shiu. ...
InFokusi | 25-Jan-2020 19:41
Të dielën në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas IHMK’së, vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje shiu. ...

Ja se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën
Të dielën në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas IHMK’së, vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje......
Zeri | 25-Jan-2020 19:34
Të dielën në vend do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas IHMK’së, vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje......

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me diell. ...
Arbresh | 07-Dec-2019 20:49
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me diell. ...

Nesër temperatura pranverore në Kosovë
Njoftimi i plotë nga IHMK: “Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -3 gradë ...
Lajminet | 25-Jan-2020 19:14
Njoftimi i plotë nga IHMK: “Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës parashihen të shoqërohen me reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -3 gradë ...

Dimër i nxehtë – Nesër temperaturat si të ishte pranvera
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 10 gradë Celsius. “Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë ...
Indeks Online | 25-Jan-2020 19:04
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 10 gradë Celsius. “Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë ...

?Nesër temperatura pranverore
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër temperaturat maksimale të ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius.
Kosova Press | 31-Jan-2019 23:05
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër temperaturat maksimale të ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius.

Moti sot
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në mëngjes dhe gjatë natës do të ketë ngrica, kurse vende-vende parashihet të ketë mjegull. ...
Telegrafi | 25-Jan-2020 08:21
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në mëngjes dhe gjatë natës do të ketë ngrica, kurse vende-vende parashihet të ketë mjegull. ...

Lamtumirë ditët më diell/ Ja si do të jetë moti në fundjavë…
Kjo fundjavë vjen shumë ndryshe për vendin tonë. Pas ditëve me diell do të ketë ndryshime të kushteve meteorologjike sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak(Sh.M.U). Kështu dita e nesërme do të ketë vranësira dhe reshje ...
Standard | 25-Jan-2020 13:14
Kjo fundjavë vjen shumë ndryshe për vendin tonë. Pas ditëve me diell do të ketë ndryshime të kushteve meteorologjike sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak(Sh.M.U). Kështu dita e nesërme do të ketë vranësira dhe reshje ...

Mos harroni çadrat/ Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Reshjet e shiut do të rikthehen gjatë ditës së sotme në Shqipëri. Gjatë pjesës së parë të ditës do të kemi mot të kthjellët. Por sipas MeteoAlb vranësirat do të shtohen gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes duke sjellë ...
Standard | 25-Jan-2020 13:13
Reshjet e shiut do të rikthehen gjatë ditës së sotme në Shqipëri. Gjatë pjesës së parë të ditës do të kemi mot të kthjellët. Por sipas MeteoAlb vranësirat do të shtohen gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes duke sjellë ...

Vranësira dhe reshje të borës gjatë fundjavës
Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë kushte për mjegull në mëngjes. Do ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 12:01
Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë kushte për mjegull në mëngjes. Do ...

Prej nesër reshje të përkohshme të shiut, ndërsa në male dëborë
Shkup, 25 janar – Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë kushte për ...
Koha.mk | 25-Jan-2020 10:42
Shkup, 25 janar – Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë kushte për ...

Që nesër reshje të përkohshme të shiut, ndërsa në male dëborë
Shkup, 25 janar 2020 (MEDIAL) – Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë ...
Medial | 25-Jan-2020 10:15
Shkup, 25 janar 2020 (MEDIAL) – Moti në pjesët perëndimore në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa në pjesët lindore me diell me vranësira mesatare. Nëpër disa lugina do të ketë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved