ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 00:05

Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke

Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë.
Top Channel | 25-Jan-2020 19:21
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë.

EMRAT: Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
GazetaTema | 25-Jan-2020 19:25
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

EMRAT/ Trafikuan 1.2 ton kokainë nga Karaibet në Greqi, kush janë organizatori dhe pesë shqiptarët e tjerë të arrestuar
GREQI Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 19:04
GREQI Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një ...

Emrat e shqiptarëve “mbretër” të kokainës në Greqi
Zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar për trafik droge në Greqi. Sipas policisë greke, Aleksandër Pemaj, Sandër Pema, Arbër Përdeda, Ergon Tusi, Erlin Zotaj, Lek Doda dhe Maksim Preçi janë shqiptarët e rënë në ...
VizionPlus | 25-Jan-2020 19:29
Zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar për trafik droge në Greqi. Sipas policisë greke, Aleksandër Pemaj, Sandër Pema, Arbër Përdeda, Ergon Tusi, Erlin Zotaj, Lek Doda dhe Maksim Preçi janë shqiptarët e rënë në ...

1.2 ton kokainë nga Karaibet, mediat greke: Organizator ishte një shqiptar, ja si vepronte grupi kriminal
GREQI Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 16:24
GREQI Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ...

1.2 ton kokainë nga Karaibet, mediat greke: Organizator ishte një shqiptar, ja si vepronte grupi kriminal
Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ton ...
Telegraf | 25-Jan-2020 18:22
Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan katër shqiptarë. Një shqiptar është organziatori i transportimit të 1.2 ton ...

Janë konfiskuar 1118 kg kokainë në Greqi, u arrestuan 8 persona, shumica prej tyre shqiptarë
Një sasi rekord prej 1118 kilogramë kokainë është sekuestruar në Greqi të premten, në një operacion ndërkombëtar antidrogë ku është përfshirë edhe DEA amerikane. Sipas policisë greke, 8 persona janë arrestuar dhe ...
Portalb | 25-Jan-2020 20:51
Një sasi rekord prej 1118 kilogramë kokainë është sekuestruar në Greqi të premten, në një operacion ndërkombëtar antidrogë ku është përfshirë edhe DEA amerikane. Sipas policisë greke, 8 persona janë arrestuar dhe ...

EMRA-FOTO/ 1.18 ton kokainë, kush janë shqiptarët e arrestuar në Greqi
Autoritetet greke zbuluan mëngjesin e së shtunës rreth 1.18 ton kokainë në Agrinjo, pranë Patras. Mediat vendase raportuan se sasia e drogës u gjet në disa dhoma të një kompleksi të marrë me qira. Lënda narkotike ka ...
ABCNews | 25-Jan-2020 19:13
Autoritetet greke zbuluan mëngjesin e së shtunës rreth 1.18 ton kokainë në Agrinjo, pranë Patras. Mediat vendase raportuan se sasia e drogës u gjet në disa dhoma të një kompleksi të marrë me qira. Lënda narkotike ka ...

Dalin emrat, kush janë shqiptarët që u kapën me 1.3 ton kokainë në Greqi
Zbardhen emrat e 6 shqiptarëve të arrestuar për më shumë se 1.3 ton kokainë, e nisur nga Ekuadori fillimisht në Shqipëri e më pas në një port privat në Greqi. Autoritetet kanë zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar. ...
Gazeta Dita | 25-Jan-2020 20:00
Zbardhen emrat e 6 shqiptarëve të arrestuar për më shumë se 1.3 ton kokainë, e nisur nga Ekuadori fillimisht në Shqipëri e më pas në një port privat në Greqi. Autoritetet kanë zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar. ...

Kapen një ton kokainë/ Nga Shqipëria në Greqi, arrestohen dhe tre shqiptarë
Mëngjesin e sotëm policia ka ndaluar një sasi kokainë prej një 1 ton dhe 180 kilogramë e pastër.
Top Channel | 25-Jan-2020 12:58
Mëngjesin e sotëm policia ka ndaluar një sasi kokainë prej një 1 ton dhe 180 kilogramë e pastër.

Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milionë Euro kokainë
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 19:45
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

1.3 tonë kokainë në Greqi/ Shumica e të arrestuarvë janë shqiptarë
Autoritetet greke kane sekuestruar 1 tone 200 kilograme kokainë në qendren e Agrinios . Sipas informacioneve te autoriteteve greke ne ambjente te marre me qira nga shqiptare u gjet lenda nakrotike si dhe arme, ...
VizionPlus | 25-Jan-2020 15:09
Autoritetet greke kane sekuestruar 1 tone 200 kilograme kokainë në qendren e Agrinios . Sipas informacioneve te autoriteteve greke ne ambjente te marre me qira nga shqiptare u gjet lenda nakrotike si dhe arme, ...

Emrat/ Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 19:41
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

Kush janë 6 shqiptarët që u kapën sot me 50 milion euro kokainë. Kryetari ‘tmerri’ i policës greke
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...
Politiko | 25-Jan-2020 19:07
Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së shtunës në vendin e quajtur Astakos ne Mesologji të Greqisë. Gjate një deklarate ...

Operacion në bashkëpunim me DEA amerikane/ Shkatërrohet rrjeti i trafikut në Greqi, sekuestrohet heroinë dhe kokainë, 4 shqiptarë e 3 grekë në pranga
Policia greke ka zhvilluar sot një tjetër operacion antidroge, në bashkëpunim me DEA Amerikane, ndërsa është goditur një rrjet trafiku i heroinës Shqipëri-Greqi. Mediat greke raportojnë se janë sekuestruar 23 kg 744 gr ...
BalkanWeb | 25-Jan-2020 11:32
Policia greke ka zhvilluar sot një tjetër operacion antidroge, në bashkëpunim me DEA Amerikane, ndërsa është goditur një rrjet trafiku i heroinës Shqipëri-Greqi. Mediat greke raportojnë se janë sekuestruar 23 kg 744 gr ...

Brenda shtëpisë ku u gjetën 1.2 ton kokainë! Grupi fitime deri në 50 mln €
Policia greke ka zbardhur gjithë detajet për mega-operacionin, që në bashkëpunim me DEA-n, sekuestruan plot 1 ton 181 kg, kokainë. Drejtori i Drejtorisë së Sigurisë së Athinës, gjeneral Petros Xhefery tha në një ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 18:58
Policia greke ka zbardhur gjithë detajet për mega-operacionin, që në bashkëpunim me DEA-n, sekuestruan plot 1 ton 181 kg, kokainë. Drejtori i Drejtorisë së Sigurisë së Athinës, gjeneral Petros Xhefery tha në një ...

Drogë me jaht nga Karaibet në Greqi, koka e grupit një shqiptar
Publikohen pamjet e para të kokainës së sekuestruar mbrëmjen e djeshme në Greqi. Deri tani janë tetë persona të arrestuar, ndërkohë mediat greke theksojnë se koka e kartelit kriminal të drogës është një shqiptar. Gjatë ...
Gazeta Express | 25-Jan-2020 17:47
Publikohen pamjet e para të kokainës së sekuestruar mbrëmjen e djeshme në Greqi. Deri tani janë tetë persona të arrestuar, ndërkohë mediat greke theksojnë se koka e kartelit kriminal të drogës është një shqiptar. Gjatë ...

1.2 ton kokainë nga Karaibet drejt Greqisë, mediat greke: Një shqiptar ishte organizator
Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan 4 shqiptarë. Sipas CCN grek, organizator i trafikimit të drogës ishte një ...
Gazeta Dita | 25-Jan-2020 16:55
Mediat fqinje kanë zbuluar detaje të reja nga operacioni në Astakos të Aitoloakarnania në Greqi, ku u kapën 1.2 ton drogë, si dhe u arrestuan 4 shqiptarë. Sipas CCN grek, organizator i trafikimit të drogës ishte një ...

Shumica shqiptarë, 8 të arrestuar pas kapjes së 1.2 ton kokainë në Greqi
Policia greke kane sekuestruar më shumë se 1.2 ton kokainë dhe ka vënë në pranga tetë persona, shumica e të cilëve është me origjinë nga Shqipëria Mediat greke raportojnë se droga është sekuestruar në Astakos të ...
ABCNews | 25-Jan-2020 12:30
Policia greke kane sekuestruar më shumë se 1.2 ton kokainë dhe ka vënë në pranga tetë persona, shumica e të cilëve është me origjinë nga Shqipëria Mediat greke raportojnë se droga është sekuestruar në Astakos të ...

U kap 1 ton drogë në Greqi, arrestohen gjashtë persona
Policia greke në bashkëpunim me DEA-n amerikane kanë sekuestruar një sasi prej pothuajse 1 ton kokainë mëngjesin e së shtunës në Mesolongj, Greqi. Sasia e drogës u gjet në një kontenier që kishte mbetur në portin privat ...
TetovaSot | 25-Jan-2020 13:21
Policia greke në bashkëpunim me DEA-n amerikane kanë sekuestruar një sasi prej pothuajse 1 ton kokainë mëngjesin e së shtunës në Mesolongj, Greqi. Sasia e drogës u gjet në një kontenier që kishte mbetur në portin privat ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved