ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 02:51

VIDEO | Talenti i Realit “kopjon” Messin, triumf edhe për Valencian

VIDEO | Talenti i Realit “kopjon” Messin, triumf edhe për Valencian
Janë mbyllur takimet e Copa del Rey dhe pas fitores së Barcelonës në transfertë përballë UD Ibiza, kanë fituar edhe Real Madrid dhe Valencia. Los Blancos fituan me rezultatin 1-3 përballë modestëve të Unionstas. Gareth ...
ABCNews | 22-Jan-2020 23:05
Janë mbyllur takimet e Copa del Rey dhe pas fitores së Barcelonës në transfertë përballë UD Ibiza, kanë fituar edhe Real Madrid dhe Valencia. Los Blancos fituan me rezultatin 1-3 përballë modestëve të Unionstas. Gareth ...

Real Madridi fiton ndaj Unionistas dhe kalon në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit
Real Madridi ka kaluar në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit, pasi mposhti 3-1 Unionistas. Gareth Bale ishte ai që i kaloi Los Blancos në epërsi në minutën e 18-të, e që ishte goli i vetëm në pjesën e parë. Unionistas e ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:51
Real Madridi ka kaluar në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit, pasi mposhti 3-1 Unionistas. Gareth Bale ishte ai që i kaloi Los Blancos në epërsi në minutën e 18-të, e që ishte goli i vetëm në pjesën e parë. Unionistas e ...

Real Madridi kualifikohet në Kupën e Mbretit
Real Madrid e ka mposhtur skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca, me rezultat 1-3.
Kosova Press | 22-Jan-2020 23:15
Real Madrid e ka mposhtur skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca, me rezultat 1-3.

Reali mposht skuadrën modeste, kalon në fazën tjetër
Real Madrid ka siguruar fazën e 1/8 të Kupës së Spanjës. Mbretërit kanë mposhtur skuadrën modeste, Unionistas me rezultat 1-3, shkruan Indeksonline. Golat për mbretërit i shënuan Bale (18'), Gongora (62' autogol) dhe ...
Indeks Online | 22-Jan-2020 23:09
Real Madrid ka siguruar fazën e 1/8 të Kupës së Spanjës. Mbretërit kanë mposhtur skuadrën modeste, Unionistas me rezultat 1-3, shkruan Indeksonline. Golat për mbretërit i shënuan Bale (18'), Gongora (62' autogol) dhe ...

23:01 Edhe Real Madridi kalon tutje në Kupën e Mbretit Për dallim nga Barcelona, Real Madrid e ka...
Për dallim nga Barcelona, Real Madrid e ka mundur pa problem skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca me rezultat 1-3 Real Madridi nuk ka hasur në shumë vështirësi sonte në Salamanca në Kupën e ...
Kosova Sot | 22-Jan-2020 23:06
Për dallim nga Barcelona, Real Madrid e ka mundur pa problem skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca me rezultat 1-3 Real Madridi nuk ka hasur në shumë vështirësi sonte në Salamanca në Kupën e ...

Barcelona konfirmon lëndimin e Netos
Barcelona ka konfirmuar se portieri Neto ka lënduar kyçin e këmbës në ndeshjen që e zhvilluan në Kupën e Mbretit. Blaugranasit fituan me shumë vështirësi ndaj UD Ibizas 2-1, për të kaluar kështu në 1/8 e finales të ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2020 22:59
Barcelona ka konfirmuar se portieri Neto ka lënduar kyçin e këmbës në ndeshjen që e zhvilluan në Kupën e Mbretit. Blaugranasit fituan me shumë vështirësi ndaj UD Ibizas 2-1, për të kaluar kështu në 1/8 e finales të ...

Setien për fitoren e vuajtur të Barcelonës në Kupën e Mbretit: Kemi bërë shumë gabime
Quique Setien ka komentuar fitoren e vuajtur të Barcelonës ndaj UD Ibizas në kuadër të 1/16 së Kupës së Mbretit. Barcelona fitoi 2-1 ndaj skuadrës nga liga e dytë e Spanjës, fal dy golave të Antoine Griezmannit, që u ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2020 22:59
Quique Setien ka komentuar fitoren e vuajtur të Barcelonës ndaj UD Ibizas në kuadër të 1/16 së Kupës së Mbretit. Barcelona fitoi 2-1 ndaj skuadrës nga liga e dytë e Spanjës, fal dy golave të Antoine Griezmannit, që u ...

Barcelona konfirmon lëndimin e Netos
Barcelona ka konfirmuar se portieri Neto ka lënduar kyçin e këmbës në ndeshjen që e zhvilluan në Kupën e Mbretit. Blaugranasit fituan me shumë vështirësi ndaj UD Ibizas 2-1, për të kaluar kështu në 1/8 e finales të ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:21
Barcelona ka konfirmuar se portieri Neto ka lënduar kyçin e këmbës në ndeshjen që e zhvilluan në Kupën e Mbretit. Blaugranasit fituan me shumë vështirësi ndaj UD Ibizas 2-1, për të kaluar kështu në 1/8 e finales të ...

Real Madridi fiton ndaj Unionistas dhe kalon në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit
Real Madridi ka kaluar në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit, pasi mposhti 3-1 Unionistas. Gareth Bale ishte ai që i kaloi Los Blancos në epërsi në minutën e 18-të, e që ishte goli i vetëm në pjesën e parë. Unionistas e ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2020 22:59
Real Madridi ka kaluar në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit, pasi mposhti 3-1 Unionistas. Gareth Bale ishte ai që i kaloi Los Blancos në epërsi në minutën e 18-të, e që ishte goli i vetëm në pjesën e parë. Unionistas e ...

Setien për fitoren e vuajtur të Barcelonës në Kupën e Mbretit: Kemi bërë shumë gabime
Quique Setien ka komentuar fitoren e vuajtur të Barcelonës ndaj UD Ibizas në kuadër të 1/16 së Kupës së Mbretit. Barcelona fitoi 2-1 ndaj skuadrës nga liga e dytë e Spanjës, fal dy golave të Antoine Griezmannit, që u ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:03
Quique Setien ka komentuar fitoren e vuajtur të Barcelonës ndaj UD Ibizas në kuadër të 1/16 së Kupës së Mbretit. Barcelona fitoi 2-1 ndaj skuadrës nga liga e dytë e Spanjës, fal dy golave të Antoine Griezmannit, që u ...

Real Madridi triumfon ndaj Unionistas dhe kalon në raundin tjetër të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Real Madridi ka fituar në udhëtim ndaj Unionistas me rezultat 3-1 dhe ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta inFokus. Golat për madrilenët i realizuan Gareth Bale, Brahim Diaz dhe një autogol nga ...
InFokusi | 22-Jan-2020 22:57
Real Madridi ka fituar në udhëtim ndaj Unionistas me rezultat 3-1 dhe ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta inFokus. Golat për madrilenët i realizuan Gareth Bale, Brahim Diaz dhe një autogol nga ...

Edhe Real Madridi kalon tutje në Kupën e Mbretit
Për dallim nga Barcelona, Real Madrid e ka mundur pa problem skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca me rezultat 1-3 Real Madridi nuk ka hasur në shumë vështirësi sonte në Salamanca në Kupën e ...
Gazeta Express | 22-Jan-2020 22:57
Për dallim nga Barcelona, Real Madrid e ka mundur pa problem skuadrën e Ligës së tretë spanjolle, Unionistas de Salamanca me rezultat 1-3 Real Madridi nuk ka hasur në shumë vështirësi sonte në Salamanca në Kupën e ...

Real Madridi fiton me vështirësi dhe kalon tutje në Kupën e Mbretit
Real Madridi ka shënuar një fitore të vështirë në udhëtim te Unionistas de Salamanca në kuadër të Kupës së Mbretit, shkruan zeri.info Madrilenët fituan 3:1 në udhëtim, për të siguruar kualifikimin në të......
Zeri | 22-Jan-2020 22:51
Real Madridi ka shënuar një fitore të vështirë në udhëtim te Unionistas de Salamanca në kuadër të Kupës së Mbretit, shkruan zeri.info Madrilenët fituan 3:1 në udhëtim, për të siguruar kualifikimin në të......

Reali nuk lejon befasi, fitoj ndaj Unionistas
Los Blancos fituan me shifrat 1:3 për t’u kualifikuar në fazën 1/8 të Kupës së Mbretit. Gareth Bale (18’) zhbllokoi rezultatin, para se Romero Morillo (57’) të befasonte të gjithë duke barazuar 1:1. Gjithsesi, Gongora ...
Lajminet | 22-Jan-2020 22:49
Los Blancos fituan me shifrat 1:3 për t’u kualifikuar në fazën 1/8 të Kupës së Mbretit. Gareth Bale (18’) zhbllokoi rezultatin, para se Romero Morillo (57’) të befasonte të gjithë duke barazuar 1:1. Gjithsesi, Gongora ...

Golat e Griezmann kualifikojnë Barcelonën
Barcelona ka fituar me rezultat 1-2 kundër UD Ibiza, një fitore shumë e vështirë kampionit të Spanjës pavarësisht se ishte paraparë që të jetë e lehtë UD Ibiza i ka bërë shumë problem sot Barcelonës në ndeshjen për ...
Lexo | 22-Jan-2020 22:37
Barcelona ka fituar me rezultat 1-2 kundër UD Ibiza, një fitore shumë e vështirë kampionit të Spanjës pavarësisht se ishte paraparë që të jetë e lehtë UD Ibiza i ka bërë shumë problem sot Barcelonës në ndeshjen për ...

Tottenhami mposht Norwichin
Tottenhami ka shënuar fitore prej 2 me 1 në shtëpi ndaj Norwichit, për të rritur gjasat për një vend në top katërshe. Skuadra e Jose Mourinhos kaloi në epërsi në minutën e 38 përmes Dele Allit, transmeton Koha.net. ...
Koha.net | 22-Jan-2020 22:36
Tottenhami ka shënuar fitore prej 2 me 1 në shtëpi ndaj Norwichit, për të rritur gjasat për një vend në top katërshe. Skuadra e Jose Mourinhos kaloi në epërsi në minutën e 38 përmes Dele Allit, transmeton Koha.net. ...

Real Madridi rikthen epërsinë ndaj Unionistats, pas një autogoli qesharak nga vendasit (VIDEO)
Unionistas dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta inFokus. ‘Mbretërit’ nga Madridi e kanë rikthyer epërsinë në minutën e 62’. Juan Gongora ka realizuar gabimisht në portën ...
InFokusi | 22-Jan-2020 22:27
Unionistas dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta inFokus. ‘Mbretërit’ nga Madridi e kanë rikthyer epërsinë në minutën e 62’. Juan Gongora ka realizuar gabimisht në portën ...

Leicesteri me fitore bindëse ndaj West Hamit
Leicesteri ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj West Ham Unitedit, 4 me 1. Vendasit gjetën rrugën e golit në minutën e 24 përmes Barnesit, transmeton Koha.net. Derisa golin e dytë e shënoi Pereira në minutën e 45+5. ...
Koha.net | 22-Jan-2020 22:27
Leicesteri ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj West Ham Unitedit, 4 me 1. Vendasit gjetën rrugën e golit në minutën e 24 përmes Barnesit, transmeton Koha.net. Derisa golin e dytë e shënoi Pereira në minutën e 45+5. ...

Unionistas de Salamanca – Real Madrid, shënohet edhe goli i tretë
Real Madridi e ka rikthyer epërsinë ndaj Unionistas de Salamancas, transmeton zeri.info Madrilenët kryesojnë 2:1. Juan Gongora ka realizuar autogol në minutën e 62-të./Zëri ...
Zeri | 22-Jan-2020 22:24
Real Madridi e ka rikthyer epërsinë ndaj Unionistas de Salamancas, transmeton zeri.info Madrilenët kryesojnë 2:1. Juan Gongora ka realizuar autogol në minutën e 62-të./Zëri ...

Unionistas e barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO)
Unionistas dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta inFokus. Unionstatsi ka arritur ta barazoj rezultatin 1-1 ndaj ‘Mbretërve’ nga Madridit. Për 1-1 ka realizuar Alvaro ...
InFokusi | 22-Jan-2020 22:21
Unionistas dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta inFokus. Unionstatsi ka arritur ta barazoj rezultatin 1-1 ndaj ‘Mbretërve’ nga Madridit. Për 1-1 ka realizuar Alvaro ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved