ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 05:42

Grizzly, emri i ri i skenës hip-hop publikon këngën e re “Ëndrrat”

Grizzly, emri i ri i skenës hip-hop publikon këngën e re “Ëndrrat”
Arian Kosumi nga Gjilani është emri më i ri në muzikë që i është bashkuar rrymës hip-hop. I njohur me nofkën Grizzly, ai ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Ëndrrat”. Kënga ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 23:47
Arian Kosumi nga Gjilani është emri më i ri në muzikë që i është bashkuar rrymës hip-hop. I njohur me nofkën Grizzly, ai ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Ëndrrat”. Kënga ...

Gjesti, një tjetër emër i ri i skenës debuton me projektin e parë muzikor “Idiote”
Estrada Shqiptare çdo herë e më shumë po shtohet nga numri i madh i artistëve të rinj. Gjesti duket të jetë pseudonimi i artistit më të ri që ka vendosur ta sprovojë veten në rrugën drejt muzikës. Ai ka prezantuar për ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 19:33
Estrada Shqiptare çdo herë e më shumë po shtohet nga numri i madh i artistëve të rinj. Gjesti duket të jetë pseudonimi i artistit më të ri që ka vendosur ta sprovojë veten në rrugën drejt muzikës. Ai ka prezantuar për ...

Pak orë pas publikimit, kënga e Taynës dhe Mozzikut kap 1 milionëshin
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube. Kënga erdhi e shoqëruar edhe me videoklip dhe u ...
InFokusi | 22-Jan-2020 23:30
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube. Kënga erdhi e shoqëruar edhe me videoklip dhe u ...

Pak orë pas publikimit, kënga e Taynës dhe Mozzikut kap 1 milionëshin
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube, shkruan Indeksonline. Kënga erdhi e shoqëruar ...
Indeks Online | 22-Jan-2020 23:27
Kënga ‘Edhe ti’ nga Tayna dhe Mozziku u publikua sot në orën 12:00. Ndërsa për më pak se 10 orë, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion dëgjime në kanalin Youtube, shkruan Indeksonline. Kënga erdhi e shoqëruar ...

Kënga e Mozzik dhe Taynës u publikua zyrtarisht pas vjedhjes, fansat: Dedikim për Loredanën
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...
Ina-Online | 22-Jan-2020 23:24
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...

Gresa Behluli i kushton këngë babait
Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e ri. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për ...
Arbresh | 22-Jan-2020 22:03
Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e ri. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për ...

Linda Halimi publikon foto me bashkëshortin dhe vajzën
Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e ri. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për ...
GazetaBlic | 22-Jan-2020 21:56
Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e ri. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për ...

Selena Gomez me albumin ‘Rare’, arrin vendin e parë në tabelën e ‘Billboard’
Enca Haxhiu, ka njoftuar fansat e saj për projektin e ri muzikor që do të lansojë gjatë javës. Emri i këngës së radhës nga artistja, mban titullin ‘ Amor ‘, shkruan GazetaBlic . Në njërën nga këngët e kaluara, Enca ...
GazetaBlic | 22-Jan-2020 21:37
Enca Haxhiu, ka njoftuar fansat e saj për projektin e ri muzikor që do të lansojë gjatë javës. Emri i këngës së radhës nga artistja, mban titullin ‘ Amor ‘, shkruan GazetaBlic . Në njërën nga këngët e kaluara, Enca ...

Kënga e Mozzik dhe Taynës u publikua zyrtarisht pas vjedhjes, fansat: Dedikim për Loredanën
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...
Alsat-M | 22-Jan-2020 21:25
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...

Gresa Behluli me këngë kushtuar babait
Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për babain ku nëpërmjet saj do ta falënderoj ...
Lajminet | 22-Jan-2020 20:42
Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . Këtë e bëri nëpërmjet një Instastory ku tregon se kënga do të jetë dedikim për babain ku nëpërmjet saj do ta falënderoj ...

Kenga e fundit e Mozzik eshte dedikim per Loredanen
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...
Lajmi i Fundit | 22-Jan-2020 20:38
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...

Enca Haxhia tregon se kur do të publikohet kënga e saj e re “Amor”
Këngëtarja Enca Haxhia ka kohë që po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . Tani nëpërmjet një postimi në Instastory ka treguar se kënga e cila do të titullohet “Amor” publikohet gjatë kësaj jave. ...
Lajminet | 22-Jan-2020 20:17
Këngëtarja Enca Haxhia ka kohë që po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor, shkruan . Tani nëpërmjet një postimi në Instastory ka treguar se kënga e cila do të titullohet “Amor” publikohet gjatë kësaj jave. ...

Mozzik këngën e fundit ia dedikon Loredanës: Lakmitare!
Mozzik dhe Tayna kanë hedhur në treg bashkëpunimin e tyre të parë. Projekti i tyre muzikor titullohet “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është mjaft i qartë dhe neve ...
Dritare | 22-Jan-2020 20:05
Mozzik dhe Tayna kanë hedhur në treg bashkëpunimin e tyre të parë. Projekti i tyre muzikor titullohet “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është mjaft i qartë dhe neve ...

‘Idiote’ publikohet nga Gjesti
Ai ka lansuar projektin e ri muzikor. Këngëtari i talentuar që në publik do njihet me nofkën Gjesti, në kanalin Youtube ka hedhur këngën e quajtur ‘Idiote’. Kënga u shkrua nga vet ai kurse regjistrimi e miksimi i ...
Koha.mk | 22-Jan-2020 20:05
Ai ka lansuar projektin e ri muzikor. Këngëtari i talentuar që në publik do njihet me nofkën Gjesti, në kanalin Youtube ka hedhur këngën e quajtur ‘Idiote’. Kënga u shkrua nga vet ai kurse regjistrimi e miksimi i ...

Getinjo Taynës: Jam fans i flaktë i joti
Sot Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor. “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku. Para pak minutash Tayna i ka ...
Arbresh | 22-Jan-2020 19:59
Sot Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor. “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku. Para pak minutash Tayna i ka ...

Getinjo i shkruan Taynës: Jam fans i flaktë i joti
Reperi Getinjo i ka shkruar koment Taynës. Rep-artistët Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor. “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft ...
Aktuale.MK | 22-Jan-2020 19:59
Reperi Getinjo i ka shkruar koment Taynës. Rep-artistët Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor. “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft ...

Mozzik këngën e re me Taynan ia dedikoi Loredanës dhe këtë e tha hapur
Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin “Edhe ti” dhe u pëlqye shumë nga publiku. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe komentet e fansave të cilët shkruajnë se kjo këngë është ...
TetovaSot | 22-Jan-2020 18:25
Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin “Edhe ti” dhe u pëlqye shumë nga publiku. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe komentet e fansave të cilët shkruajnë se kjo këngë është ...

Mozzik i dedikon një këngë Loredanës
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...
Lapsi | 22-Jan-2020 16:44
Ditën e sotme Mozzik ka hedhur në treg bashkëpunimin e tij të parë me reperen Tayna Projekti i tyre muzikor mban titullin “Edhe ti” dhe që në orët e para të publikimit ka marrë mijëra klikime. Teksti i këngës është ...

Getinjo i shkruan Taynës: Jam fans i flaktë i joti
Rep-artistët Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan . “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku. Para pak ...
Lajminet | 22-Jan-2020 18:13
Rep-artistët Mozzik dhe Tayna, e kanë publikuar sot projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan . “Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku. Para pak ...

Mozzik ia dedikoj këngën e re Loredanës, e quan ‘lakmitare’
Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin “Edhe ti” dhe u pëlqye shumë nga publiku. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe komentet e fansave të cilët shkruajnë se kjo këngë është ...
Arbresh | 22-Jan-2020 18:11
Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin “Edhe ti” dhe u pëlqye shumë nga publiku. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe komentet e fansave të cilët shkruajnë se kjo këngë është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved