ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 14:43

Detyroi shokun e dhomës për se*s oral, i shtohet edhe një vit burg anëtarit të organizatës terroriste në Kosovë

Detyroi shokun e dhomës për se*s oral, i shtohet edhe një vit burg anëtarit të organizatës terroriste në Kosovë
Në maj të vitit 2017, teksa anëtari i organizatës terroriste ‘Syri i Popullit’, Avni Llumnica po qëndronte në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan, akuzohet se kishte detyruar shokun e tij të dhomës të bëjë seks oral me të. ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 18:11
Në maj të vitit 2017, teksa anëtari i organizatës terroriste ‘Syri i Popullit’, Avni Llumnica po qëndronte në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan, akuzohet se kishte detyruar shokun e tij të dhomës të bëjë seks oral me të. ...

Do ekzekutonin krerët e politikës kosovare, 41 vite burg për grupin “Syri i Popullit”
Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur fajtorë të akuzuarit në rastin e njohuri si “Syri i Popullit”. Të akuzuarit janë shpallur fajtorë për përgatitje të veprave terroriste. Sipas Gjykatës të akuzuarit planifikimin ...
GazetaTema | 22-Jan-2020 18:27
Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur fajtorë të akuzuarit në rastin e njohuri si “Syri i Popullit”. Të akuzuarit janë shpallur fajtorë për përgatitje të veprave terroriste. Sipas Gjykatës të akuzuarit planifikimin ...

Gashi: Thaçi e Veseli të ftohen nga prokurori i rastit “Syri i Popullit”
Sot janë shpallur fajtorë të akuzuarit për rastin “Syri i Popullit”, e kjo ka nxitur deklarata nga PDK që kanë akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje se e kanë krijuar këtë grup, e Lëvizja Vetëvendosje që ka bërë kallëzim penal ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 23:21
Sot janë shpallur fajtorë të akuzuarit për rastin “Syri i Popullit”, e kjo ka nxitur deklarata nga PDK që kanë akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje se e kanë krijuar këtë grup, e Lëvizja Vetëvendosje që ka bërë kallëzim penal ...

“Syri i Popullit”, gjykata shpall fajtorë 8 të akuzuarit për vepra terroriste
Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur fajtorë tetë të akuzuarit për rastin e njohuri si “Syri i Popullit”. Ata janë akuzuar për përgatitje të veprave terroriste. Sipas gjykatës, personat në fjalë planifikonin ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 14:50
Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur fajtorë tetë të akuzuarit për rastin e njohuri si “Syri i Popullit”. Ata janë akuzuar për përgatitje të veprave terroriste. Sipas gjykatës, personat në fjalë planifikonin ...

Vllasi: Vetëvendosje të distancohet nga “Syri i Popullit”
Albin Kurti dhe Glauk Konjufca nga Vetëvendosje janë akuzuar shpesh si ideatorë të oranizatës “Syri i Popullit”. Madje, ata kanë ngritur kallëzim penal ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:45
Albin Kurti dhe Glauk Konjufca nga Vetëvendosje janë akuzuar shpesh si ideatorë të oranizatës “Syri i Popullit”. Madje, ata kanë ngritur kallëzim penal ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri ...

PDK: Vetëvendosje krijoi dhe frymëzoi “Syrin e Popullit”, të distancohet
Partia Demokratike e Kosovës ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka krijuar dhe frymëzuar “Syrin e Popullit” siç thotë PDK në një njoftim për media “për të eliminuar kundërshtarët politikë”.
Top Channel | 22-Jan-2020 14:03
Partia Demokratike e Kosovës ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ka krijuar dhe frymëzuar “Syrin e Popullit” siç thotë PDK në një njoftim për media “për të eliminuar kundërshtarët politikë”.

Vllasi: Dënimi i pjesëtarëve të “Syrit të Popullit” parandaloi komplotin e rrezikshëm për Kosovën
Avokati Azem Vllasi, që ishte cak i atentatit nga drejtuesi i organizatës “Syri i Popullit”, Murat Jashari, tha se gjykata sot me vendimin që ka marrë për t’i dënuar shtatë të akuzuarit e kësaj organizate me 41 vjet ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 18:40
Avokati Azem Vllasi, që ishte cak i atentatit nga drejtuesi i organizatës “Syri i Popullit”, Murat Jashari, tha se gjykata sot me vendimin që ka marrë për t’i dënuar shtatë të akuzuarit e kësaj organizate me 41 vjet ...

Grupi që do vriste Thaçin, Mustafën e Veselin dënohet me 41 vite burg
Gjykata në Prishtinë ka shpallur fajtorë duke i dënuar me burgim tetë të akuzuar të rastit “Syri i Popullit”. Sipas gjykates grupi I struktuar vepronte prej shumë vitesh dhe synonte akte terroriste kundër rendit ...
VizionPlus | 22-Jan-2020 15:56
Gjykata në Prishtinë ka shpallur fajtorë duke i dënuar me burgim tetë të akuzuar të rastit “Syri i Popullit”. Sipas gjykates grupi I struktuar vepronte prej shumë vitesh dhe synonte akte terroriste kundër rendit ...

Zëdhënësi i PDK-së i quan Kurtin dhe Konjufcën ideologë të organizatës terroriste “Syri i Popullit”
Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi, ka thënë se krerët e Lëvizjes Vetëvendosje janë ideologët e grupit terrorist “Syri i Popullit” që u dënuan sot nga sistemi i drejtësisë. Nëpërmjet një reagimi në ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 17:49
Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi, ka thënë se krerët e Lëvizjes Vetëvendosje janë ideologët e grupit terrorist “Syri i Popullit” që u dënuan sot nga sistemi i drejtësisë. Nëpërmjet një reagimi në ...

Avokatët i quajnë skandaloze vendimet në rastin “Syri i Popullit”, thonë se shkalla e dytë do t’i rrëzojë
Avokatët Fehmije Gashi - Bytyqi dhe Ramiz Krasniqi në Interaktiv të KTV-së i kanë quajtur skandaloze vendimet për rastin “Syri i Popullit”, derisa kanë shprehur bindjen se këto vendime do të rrëzohen në shkallën e dytë ...
Koha.net | 23-Jan-2020 00:23
Avokatët Fehmije Gashi - Bytyqi dhe Ramiz Krasniqi në Interaktiv të KTV-së i kanë quajtur skandaloze vendimet për rastin “Syri i Popullit”, derisa kanë shprehur bindjen se këto vendime do të rrëzohen në shkallën e dytë ...

Gashi: Thaçi e Veseli të ftohen nga prokurori i rastit “Syri i Popullit”
Sot janë shpallur fajtorë të akuzuarit për rastin “Syri i Popullit”, e kjo ka nxitur deklarata nga PDK që kanë akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje se e kanë krijuar këtë grup, e Lëvizja Vetëvendosje që ka bërë kallëzim penal ...
Arbresh | 22-Jan-2020 23:42
Sot janë shpallur fajtorë të akuzuarit për rastin “Syri i Popullit”, e kjo ka nxitur deklarata nga PDK që kanë akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje se e kanë krijuar këtë grup, e Lëvizja Vetëvendosje që ka bërë kallëzim penal ...

Dënohen shtatë anëtarë të “Syrit të Popullit” (VIDEO)
Gjykata Themelore në Prishtinë vërtetoi ekzistimin e grupit “Syri i Popullit” dhe dënoi tetë pjesëtarë për të cilët konsideron se ka dëshmi të mjaftueshme që ishin pjesë e këtij grupi. Ata u dënuan me gjithsej 41 vjet ...
Klan Kosova | 22-Jan-2020 20:24
Gjykata Themelore në Prishtinë vërtetoi ekzistimin e grupit “Syri i Popullit” dhe dënoi tetë pjesëtarë për të cilët konsideron se ka dëshmi të mjaftueshme që ishin pjesë e këtij grupi. Ata u dënuan me gjithsej 41 vjet ...

Partia e Albin Kurtit i kundëpërgjigjet PDK-së për Syrin e Popullit
Partia e udhëhequr nga Albin Kurti iu është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike të Kosovës, për akuzat që këta të fundit kanë bërë se LV-ja kishte krijuar dhe frymëzuar organizatën ‘Syri i Popullit’.Në një përgjigje ...
Albportali | 22-Jan-2020 19:30
Partia e udhëhequr nga Albin Kurti iu është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike të Kosovës, për akuzat që këta të fundit kanë bërë se LV-ja kishte krijuar dhe frymëzuar organizatën ‘Syri i Popullit’.Në një përgjigje ...

Tetë të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit”, dënohen me 27 vjet burgim
Dënimin unik prej 12 vjetësh e ka quajtur tradhti Avni Llumnica, e reagimi i tij këtë të mërkurë ka bërë që trupi gjykues të mos e lejojë brenda sallës ku u dha vendimi për rastin “Syri i Popullit”. Ai është dënuar për ...
Koha.net | 22-Jan-2020 19:11
Dënimin unik prej 12 vjetësh e ka quajtur tradhti Avni Llumnica, e reagimi i tij këtë të mërkurë ka bërë që trupi gjykues të mos e lejojë brenda sallës ku u dha vendimi për rastin “Syri i Popullit”. Ai është dënuar për ...

Azem Vllasi: Vetëvendosje të distancohet nga “Syri i Popullit”
Albin Kurti dhe Glauk Konjufca nga Vetëvendosje janë akuzuar shpesh si ideatorë të oranizatës “Syri i Popullit”. Madje, ata kanë ngritur kallëzim penal ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri ...
Medial | 22-Jan-2020 19:08
Albin Kurti dhe Glauk Konjufca nga Vetëvendosje janë akuzuar shpesh si ideatorë të oranizatës “Syri i Popullit”. Madje, ata kanë ngritur kallëzim penal ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri ...

?Zëdhënësi i PDK-së: Albin Kurti dhe Glauk Konjufca ideologë të organizatës terroriste "Syri i Popullit"
Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi ka thënë se krerët e Lëvizjes Vetëvendosje janë ideologët e grupit terrorist "Syri i Popullit" që u dënuan sot nga sistemi i drejtësisë.
Kosova Press | 22-Jan-2020 19:05
Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi ka thënë se krerët e Lëvizjes Vetëvendosje janë ideologët e grupit terrorist "Syri i Popullit" që u dënuan sot nga sistemi i drejtësisë.

Vllasi: Atentati ndaj meje, ishte fillimi i planit ogurzi të organizatës “Syri i Popullit”
Shtatë anëtarët e organizatës “Syri i Popullit” janë shpallur fajtorë për veprën penale “përgatitje të veprave terroriste”dhe janë dënuar me 41vjet burgim. Kjo organizatë drejtohej nga Murat Jashari i cili akuzohej për ...
Gazeta Observer | 22-Jan-2020 18:59
Shtatë anëtarët e organizatës “Syri i Popullit” janë shpallur fajtorë për veprën penale “përgatitje të veprave terroriste”dhe janë dënuar me 41vjet burgim. Kjo organizatë drejtohej nga Murat Jashari i cili akuzohej për ...

Avokatja: “Syri i Popullit” – pjellë në kokën e Murat Jasharit
Fehmije Gashi-Bytyqi, avokatja e Murat Jasharit, i cili u dënua për tentativë vrasjeje të Azem Vllasit me trajtim të detyrueshëm psikiatrik prej dhjetë vjetësh, po konsideron se ky dënim nuk është i duhuri. Në një ...
Medial | 22-Jan-2020 18:59
Fehmije Gashi-Bytyqi, avokatja e Murat Jasharit, i cili u dënua për tentativë vrasjeje të Azem Vllasit me trajtim të detyrueshëm psikiatrik prej dhjetë vjetësh, po konsideron se ky dënim nuk është i duhuri. Në një ...

Azem Vllasi: Vetëvendosje të distancohet nga “Syri i Popullit”
Albin Kurti dhe Glauk Konjufca nga Vetëvendosje janë akuzuar shpesh si ideatorë të oranizatës “Syri i Popullit”. Madje, ata kanë ngritur kallëzim penal ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri ...
Klan Kosova | 22-Jan-2020 18:59
Albin Kurti dhe Glauk Konjufca nga Vetëvendosje janë akuzuar shpesh si ideatorë të oranizatës “Syri i Popullit”. Madje, ata kanë ngritur kallëzim penal ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri ...

Gruaja e Ramabajës fajëson “Klanin Pronto” për dënimin e burrit të saj
Bashkëshortja e të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit” Sadri Ramabaja, Fatimja ka thënë para mediave se ‘Klani Pronto’ e realizoi planin e vet. Gruaja e Sadri Ramabajës i ka thënë këto deklarata pas shpalljes së ...
Shprehja | 22-Jan-2020 18:59
Bashkëshortja e të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit” Sadri Ramabaja, Fatimja ka thënë para mediave se ‘Klani Pronto’ e realizoi planin e vet. Gruaja e Sadri Ramabajës i ka thënë këto deklarata pas shpalljes së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved