ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 23:25

“Çmenduri!”, gruaja shkaterron 4 makina teksa nxjerr Range Rover-in nga parkimi

“Çmenduri!”, gruaja shkaterron 4 makina teksa nxjerr Range Rover-in nga parkimi
Makinat, parkimi dhe femrat me sa duket nuk do të jenë kurrë një trio që bashkërendohen mes njëra-tjetrës. Si për ta vërtetuar këtë, sot prestigjiozja britanike “The Sun” ka bërë lajm të ditës një grua e cila po ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 16:57
Makinat, parkimi dhe femrat me sa duket nuk do të jenë kurrë një trio që bashkërendohen mes njëra-tjetrës. Si për ta vërtetuar këtë, sot prestigjiozja britanike “The Sun” ka bërë lajm të ditës një grua e cila po ...

Gruaja tenton të dalë nga parkingu, shkatërron katër makina
Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj. Para se të largohej, ajo ka humbur kontrollin e ...
Televizioni Koha | 17-Jan-2020 14:02
Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj. Para se të largohej, ajo ka humbur kontrollin e ...

Shkatërron katër makina duke dalë nga parkingu
Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj.
Kosova Press | 17-Jan-2020 12:43
Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved