ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 10:35

VIDEO/ U dëmtua nga tërmeti, hapet kardiologjia në QSUT, Manastirliu: Rindërtojmë dhe 300 qendra shëndetësore

VIDEO/ U dëmtua nga tërmeti, hapet kardiologjia në QSUT, Manastirliu: Rindërtojmë dhe 300 qendra shëndetësore
TIRANË Është hapur shërbimi i Kardiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, e rikonstruktuar pas dëmtimeve të pësuara nga tërmeti i datës 26 nëntor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 15:36
TIRANË Është hapur shërbimi i Kardiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, e rikonstruktuar pas dëmtimeve të pësuara nga tërmeti i datës 26 nëntor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta ...

U dëmtua nga tërmeti, hapet kardiologjia e rikonstruktuar në QSUT, Manastirliu: Do të rindërohet të gjitha strukturat shëndetësore të dëmtuara
Është hapur shërbimi i Kardiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. e rikonstruktuar pas dëmtimeve të pësuara nga tërmeti i datës 26 nëntor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta ...
Lexo | 19-Jan-2020 15:57
Është hapur shërbimi i Kardiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. e rikonstruktuar pas dëmtimeve të pësuara nga tërmeti i datës 26 nëntor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta ...

Manastirliu në poliklinikën nr.1: Caktimi i koronarografisë online tek mjeku specialist
TIRANE Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar poliklinikën e specialiteteve nr. 1 në Tiranë, ku sapo është investuar në laboratorin e ri, i cili ka bërë të mundur rritjen e ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 12:44
TIRANE Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar poliklinikën e specialiteteve nr. 1 në Tiranë, ku sapo është investuar në laboratorin e ri, i cili ka bërë të mundur rritjen e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved