ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:44

Thaçi takon Walker: Të krijohet sa më shpejtë qeveria

Thaçi takon Walker: Të krijohet sa më shpejtë qeveria
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, i cili edhe një herë ka kërkuar që sa më shpejt të formohet Qeveria e re e Kosovës.
Top Channel | 19-Jan-2020 19:11
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, i cili edhe një herë ka kërkuar që sa më shpejt të formohet Qeveria e re e Kosovës.

Walker: Kosovës i duhet sa më shpejt një qeveri
Ish-ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker këtë të dielë ka zhvilluar një takim me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Ish ambasadori në fjalën e tij ka bërë thirrje që sa më shpejt të formohen ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 14:36
Ish-ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker këtë të dielë ka zhvilluar një takim me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Ish ambasadori në fjalën e tij ka bërë thirrje që sa më shpejt të formohen ...

Thaçi: Mandatari propozohet në bazë të kushtetutës (VIDEO)
Presidenti Hashim Thaçi ka shtuar presionin te lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti,rreth mandatarit për krijimin e Qeverisë. Ai përmendi sot rregullat e pashkruara për këtë proces, njofton Klan Kosova. Ndërkaq, William ...
InFokusi | 19-Jan-2020 20:37
Presidenti Hashim Thaçi ka shtuar presionin te lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti,rreth mandatarit për krijimin e Qeverisë. Ai përmendi sot rregullat e pashkruara për këtë proces, njofton Klan Kosova. Ndërkaq, William ...

Thaçi: Mandatari propozohet në bazë të kushtetutës (VIDEO)
Presidenti Hashim Thaçi ka shtuar presionin te lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti,rreth mandatarit për krijimin e Qeverisë, njofton Klan Kosova. Ai përmendi sot rregullat e pashkruara për këtë proces. Ndërkaq, William ...
Medial | 19-Jan-2020 20:25
Presidenti Hashim Thaçi ka shtuar presionin te lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti,rreth mandatarit për krijimin e Qeverisë, njofton Klan Kosova. Ai përmendi sot rregullat e pashkruara për këtë proces. Ndërkaq, William ...

Thaçi: Mandatari propozohet në bazë të Kushtetutës (VIDEO)
Presidenti Hashim Thaçi ka shtuar presionin te lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti,rreth mandatarit për krijimin e Qeverisë, njofton Klan Kosova. Ai përmendi sot rregullat e pashkruara për këtë proces. Ndërkaq, William ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 20:25
Presidenti Hashim Thaçi ka shtuar presionin te lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti,rreth mandatarit për krijimin e Qeverisë, njofton Klan Kosova. Ai përmendi sot rregullat e pashkruara për këtë proces. Ndërkaq, William ...

Walker: Formojeni sa më shpejtë qeverinë, Thaçi të shkoj në pushim, pasi është thinjur
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka pritur të dielën në takim ish-ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Ky i fundit edhe një herë ka bërë thirrje që sa më shpejt të formohen institucionet e ...
PortaliOnline | 19-Jan-2020 18:05
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka pritur të dielën në takim ish-ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Ky i fundit edhe një herë ka bërë thirrje që sa më shpejt të formohen institucionet e ...

Walker tregon se a e injoroi Thaçin në videon e shumëpërfolur
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 17:01
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...

Krejt çka Walker tha pas takimit me Thaçin
William Walker këtë të diele ishte për takim tek Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Pas takimit Walker bashkë me Thaçin u prononcuan për media, shkruan gazeta inFokus. Këtu, miku i madh i shqiptarëve foli edhe për ...
InFokusi | 19-Jan-2020 15:30
William Walker këtë të diele ishte për takim tek Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Pas takimit Walker bashkë me Thaçin u prononcuan për media, shkruan gazeta inFokus. Këtu, miku i madh i shqiptarëve foli edhe për ...

Hajgare? Walker me Thaçin në krah: të dalë nga Presidenca(!)
Ish-ambasadori OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka treguar dhe njëherë papajtueshmërinë e tij me qeverisjen e pasluftës, duke e mishëruar atë me figurën e Hashim Thaçit. Gjysëm me shaka e gjysëm seriozisht, gjithsesi ...
Tesheshi | 19-Jan-2020 15:21
Ish-ambasadori OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka treguar dhe njëherë papajtueshmërinë e tij me qeverisjen e pasluftës, duke e mishëruar atë me figurën e Hashim Thaçit. Gjysëm me shaka e gjysëm seriozisht, gjithsesi ...

Walker tregon se a e injoroi Thaçin në videon e shumëpërfolur (VIDEO)
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...
Zeri | 19-Jan-2020 15:17
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...

Walker tregon se a e injoroi Thaçin në videon e shumëpërfolur
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 14:31
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...

Walker për Thaçin: Është bërë më i thinjur, por edhe më madhështor
Ambasadori William Walker, pas takimit me Thaçit ka folur edhe vetë rreth manipulimit të pamjeve para disa ditësh, kur mediat kishin raportuar se nuk ia ka shtrënguar dorën Thaçit. Ai e ka lartësuar Thaçin, duke thënë ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 14:21
Ambasadori William Walker, pas takimit me Thaçit ka folur edhe vetë rreth manipulimit të pamjeve para disa ditësh, kur mediat kishin raportuar se nuk ia ka shtrënguar dorën Thaçit. Ai e ka lartësuar Thaçin, duke thënë ...

Walker për Thaçin: Është bërë më i thinjur, por edhe më madhështor
Ai e ka lartësuar Thaçin, duke thënë se është bërë më i qetë dhe më i thinjur, por edhe më madhështor, transmeton . “Pra, lejojani që të pushoj pak dhe ju lutem të mos nxirrni gjëra, siç i kishit nxjerrë nga kafeneja ...
Lajminet | 19-Jan-2020 14:20
Ai e ka lartësuar Thaçin, duke thënë se është bërë më i qetë dhe më i thinjur, por edhe më madhështor, transmeton . “Pra, lejojani që të pushoj pak dhe ju lutem të mos nxirrni gjëra, siç i kishit nxjerrë nga kafeneja ...

Walker tregon se a e injoroi Thaçin në videon e shumëpërfolur
Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ai nuk ka dashur t’ia japë dorën Thaçit. Lexo edhe: Thaçi-Walker u përqafuan, aktivisti i Vetëvendosjes i manipuloi ...
Lajminet | 19-Jan-2020 14:12
Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ai nuk ka dashur t’ia japë dorën Thaçit. Lexo edhe: Thaçi-Walker u përqafuan, aktivisti i Vetëvendosjes i manipuloi ...

Walker: Formojeni Qeverinë dhe jepni Thaçit pushim – ai tashmë është thinjur
Ish-ambasadori OSBE-së në Kosovë, William Walker, pas takimit që ka zhvilluar me Presidentin e vendit, Hashim Thaçin, ka bërë një prononcim para gazetarëve. Ai ka kërkuar nga partitë politike që sa më shpejt ta ...
Gazeta Monitor | 19-Jan-2020 14:05
Ish-ambasadori OSBE-së në Kosovë, William Walker, pas takimit që ka zhvilluar me Presidentin e vendit, Hashim Thaçin, ka bërë një prononcim para gazetarëve. Ai ka kërkuar nga partitë politike që sa më shpejt ta ...

Walker tregon se a e injoroi Thaçin në videon e shumëpërfolur (VIDEO)
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 13:53
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...

Walker tregon se a e injoroi Thaçin në videon e shumëpërfolur (VIDEO)
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...
Medial | 19-Jan-2020 13:53
Ish-ambasadori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka zhvilluar sot një takim me Presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Pas takimit, Walker ndër të tjera ka folur edhe për videon e manipuluar në të cilën pretendohej kinse ...

Kosovë, Walker: Të formohet sa më shpejt Qeveria
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, i cili edhe një herë ka kërkuar që sa më shpejt të formohet Qeveria e re e Kosovës. Pas takimit Thaçi ...
Aktuale.MK | 19-Jan-2020 13:45
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker, i cili edhe një herë ka kërkuar që sa më shpejt të formohet Qeveria e re e Kosovës. Pas takimit Thaçi ...

Walker: Kosovës i duhet një qeveri, jepni pushim Thaçit, ai është i thinjur
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka pritur të dielën në takim ish-ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Ky i fundit edhe një herë ka bërë thirrje që sa më shpejt të formohen institucionet e ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 13:21
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka pritur të dielën në takim ish-ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker. Ky i fundit edhe një herë ka bërë thirrje që sa më shpejt të formohen institucionet e ...

Thaçi: Walker është heroi i të vërtetës për krimet serbe në Kosovë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, e cilëson ish-ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, William Walker, si hero i të vërtetës për krimet serbe në Kosovë. Kështu u shpreh Thaçi përmes një postimi në faqen e tij ...
Arbresh | 19-Jan-2020 13:16
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, e cilëson ish-ambasadorin e OSBE-së në Kosovë, William Walker, si hero i të vërtetës për krimet serbe në Kosovë. Kështu u shpreh Thaçi përmes një postimi në faqen e tij ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved