ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:05

Dygolësh i Ronaldos, Juve shkon +4 nga Interi

Dygolësh i Ronaldos, Juve shkon +4 nga Interi
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo! Juventusit i mjafton portugezi për të kaluar me vështirësi Parmën me rezultatin 2-1. Ylli i ekipit e ka nisur 2020 me shumë vrull, pasi dhe në ndeshjen e sotme ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 22:57
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo! Juventusit i mjafton portugezi për të kaluar me vështirësi Parmën me rezultatin 2-1. Ylli i ekipit e ka nisur 2020 me shumë vrull, pasi dhe në ndeshjen e sotme ...

Busquets më i dalluari: Barcelona 1-0 Granada, notat e lojtarëve
Barcelona ka fituar me rezultat minimal 1-0 ndaj Granadas në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim që u zhvillua në Camp Nou e realizoi Lionel Messi në minutën e 76-të. Barcelona ishte dukshëm ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:14
Barcelona ka fituar me rezultat minimal 1-0 ndaj Granadas në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim që u zhvillua në Camp Nou e realizoi Lionel Messi në minutën e 76-të. Barcelona ishte dukshëm ...

Quique Setien debuton me fitore te Barcelona, Messi shënoi golin e vetëm ndaj Granadas
Barcelona ka arritur me shumë vështirësi të mposhtë Granadën në javën e 20-të të La Liga-së me rezultat 1-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse Blugranasit kishin bërë dy gjuajtje në drejtim të portës. 45 minutëshi ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:54
Barcelona ka arritur me shumë vështirësi të mposhtë Granadën në javën e 20-të të La Liga-së me rezultat 1-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse Blugranasit kishin bërë dy gjuajtje në drejtim të portës. 45 minutëshi ...

“Zemër, shpirt dhe… Ibrahimovic”: kjo është kura e Piolit për Milan
Është i kënaqur Stefano Pioli për fitoren e Milanit të tij ndaj Udinese. Një fitore e vështirë dhe e arritur në “fije të perit”: “Jam shumë i kënaqur sepse kemi vënë zemrën dhe shpirtin – thotë tekniku kuqezi për DAZN ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 20:16
Është i kënaqur Stefano Pioli për fitoren e Milanit të tij ndaj Udinese. Një fitore e vështirë dhe e arritur në “fije të perit”: “Jam shumë i kënaqur sepse kemi vënë zemrën dhe shpirtin – thotë tekniku kuqezi për DAZN ...

Ronaldo me dy golat e tij ia fiton tri pikë Juventusit ndaj Parmas
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:43
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...

Nuk po ndalet Ronaldo, i shënon sërish Parmas
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:17
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...

Quajeni Ronaldo FC, Juventus fluturon në krye të Serie A
Juventusi ka triumfuar me rezultatin 2-1 kundër Parmës dhe të dy golat, janë shënuar nga ylli portugez, Cristiano Ronaldo. 34 vjeçari shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 43-të, duke shtangur miqtë. Pasi driblon ...
ABCNews | 19-Jan-2020 22:43
Juventusi ka triumfuar me rezultatin 2-1 kundër Parmës dhe të dy golat, janë shënuar nga ylli portugez, Cristiano Ronaldo. 34 vjeçari shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 43-të, duke shtangur miqtë. Pasi driblon ...

VIDEO/ Serie A, ndalet sërish Inter, Lecce asist Juves, dëmtohet Kumbulla
Pas Atalantas është radha e Lecces të ndal Inter, barazimi i dytë në dy javët e fundit të Serie A duke i dhënë mundësinë Juves të thelloj edhe më shumë diferencën me ekipin ziklatër, “Zonja e Vjetër” pret në mbrëmje ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 17:20
Pas Atalantas është radha e Lecces të ndal Inter, barazimi i dytë në dy javët e fundit të Serie A duke i dhënë mundësinë Juves të thelloj edhe më shumë diferencën me ekipin ziklatër, “Zonja e Vjetër” pret në mbrëmje ...

Interin e “ngrin” janari, barazon ndaj Leçe
Inter duket se nuk ka nje marrëdhenie të mirë me muajin janar. Zikaltrit pas barazimit me Atalanten, kanë ngecur edhe ndaj Leçe. Një barazim i njëjtë 1 me 1 që rrezikon të distancojë deri në 4 pikë distancën nga ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 19:57
Inter duket se nuk ka nje marrëdhenie të mirë me muajin janar. Zikaltrit pas barazimit me Atalanten, kanë ngecur edhe ndaj Leçe. Një barazim i njëjtë 1 me 1 që rrezikon të distancojë deri në 4 pikë distancën nga ...

Ibrahimovic vendosi rekord të ri në Serie A me fitoren e Milanit
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:02
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...

Sallah shënon golin e tij të parë në ndeshjet ndaj Junajtedit
Sulmuesi egjiptian i Liverpullit, Mohamed Sallah të dielën shënoi golin e dytë ndaj Mançester Junajtedit, duke formuluar rezultatin përfundimtarë të takimit ndaj Mançester Junajtedit (2:0), njofton “infOSport.mk”. ...
InfoSport.mk | 20-Jan-2020 00:48
Sulmuesi egjiptian i Liverpullit, Mohamed Sallah të dielën shënoi golin e dytë ndaj Mançester Junajtedit, duke formuluar rezultatin përfundimtarë të takimit ndaj Mançester Junajtedit (2:0), njofton “infOSport.mk”. ...

Juve i falet Ronaldos, rrëshqet Interi (VIDEO)
Skuadra e Juventusit mundi Parmën me rezultatin 2:1 në ndeshjen e para fundit të javës së 20-të në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat për Juven i shënoi Kristiano Ronaldo (43', 58'), i cili në ndeshjen e ...
InfoSport.mk | 20-Jan-2020 00:20
Skuadra e Juventusit mundi Parmën me rezultatin 2:1 në ndeshjen e para fundit të javës së 20-të në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat për Juven i shënoi Kristiano Ronaldo (43', 58'), i cili në ndeshjen e ...

Cristiano Ronaldo, shpëtimtari i Juventusit
“Zonja e Vjeter” ka shënuar një fitore të vështirë në Torino kundër Parmës, me rezultat 2:1, në kuadër të javës 20 të Serie A. Pas kësaj fitoreje Juventusi ka katër pikë më shumë se Inter në pozitën e dytë, i cili ...
Lajmi i Fundit | 20-Jan-2020 00:11
“Zonja e Vjeter” ka shënuar një fitore të vështirë në Torino kundër Parmës, me rezultat 2:1, në kuadër të javës 20 të Serie A. Pas kësaj fitoreje Juventusi ka katër pikë më shumë se Inter në pozitën e dytë, i cili ...

Ibrahimovic vendosi rekord të ri në Serie A me fitoren e Milanit
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...

Nuk po ndalet Ronaldo, i shënon sërish Parmas
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...

Ronaldo me dy golat e tij ia fiton tri pikë Juventusit ndaj Parmas
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...

VIDEO | Parma barazon, Ronaldo shënon sërish! Sfidë e çmendur në Torino
Parma ka arritur të barazojë shifrat në takimin kundër Juventusit. Cristiano Ronaldo i dha avantazhin “Zonjës së Vjetër” në fundin e pjesës së parë, ndërsa në fillimin e së dytës, Cornelius ka barazuar gjithçka. Në ...
ABCNews | 19-Jan-2020 22:11
Parma ka arritur të barazojë shifrat në takimin kundër Juventusit. Cristiano Ronaldo i dha avantazhin “Zonjës së Vjetër” në fundin e pjesës së parë, ndërsa në fillimin e së dytës, Cornelius ka barazuar gjithçka. Në ...

Quique Setien debuton me fitore te Barcelona, Messi shënoi golin e vetëm ndaj Granadas
Barcelona ka arritur me shumë vështirësi të mposhtë Granadën në javën e 20-të të La Liga-së me rezultat 1-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse Blugranasit kishin bërë dy gjuajtje në drejtim të portës. 45 minutëshi ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Barcelona ka arritur me shumë vështirësi të mposhtë Granadën në javën e 20-të të La Liga-së me rezultat 1-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse Blugranasit kishin bërë dy gjuajtje në drejtim të portës. 45 minutëshi ...

Busquets më i dalluari: Barcelona 1-0 Granada, notat e lojtarëve
Barcelona ka fituar me rezultat minimal 1-0 ndaj Granadas në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim që u zhvillua në Camp Nou e realizoi Lionel Messi në minutën e 76-të. Barcelona ishte dukshëm ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Barcelona ka fituar me rezultat minimal 1-0 ndaj Granadas në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim që u zhvillua në Camp Nou e realizoi Lionel Messi në minutën e 76-të. Barcelona ishte dukshëm ...

VIDEO/ Janari muaj mankthi për Interin, ndalet nga Leçe
Interi “kopjon” Juventusin dhe bën një hap të gabuar të radhës në janarin e tmerrshëm, duke barazuar në fushën e Leçes. Skuadra e Kontes u ndal në barazim 1-1 në këtë sfidë dhe u jep mundësinë bardhezinjve, të cilët ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 17:18
Interi “kopjon” Juventusin dhe bën një hap të gabuar të radhës në janarin e tmerrshëm, duke barazuar në fushën e Leçes. Skuadra e Kontes u ndal në barazim 1-1 në këtë sfidë dhe u jep mundësinë bardhezinjve, të cilët ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved