ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 18:57

VIDEO/ Premier League, Liverpool thyen edhe “djajtë”, rezervon titullin kampion

VIDEO/ Premier League, Liverpool thyen edhe “djajtë”, rezervon titullin kampion
16 pikë diferencë me Man.City e vendit të dytë në 22 javë kampionat, e të mëndsh që janë edhe një ndeshje më pak se “qytetarët”. Shifrat e Liverpool janë të pabesueshme këtë sezon, 21 fitore, 1 barazim dhe 0 humbje, një ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 19:47
16 pikë diferencë me Man.City e vendit të dytë në 22 javë kampionat, e të mëndsh që janë edhe një ndeshje më pak se “qytetarët”. Shifrat e Liverpool janë të pabesueshme këtë sezon, 21 fitore, 1 barazim dhe 0 humbje, një ...

VIDEO | Dhuroi asistin për Salah, shikoni festën e çmendur të Alisson
Portieri i Liverpool, Alisson Becker, ishte njeriu që asistoi golin e dytë në fitoren 2-0 kundër Manchester United. Gardiani brazilian arriti të kapë një top në zonën e tij dhe menjëherë, shkelmoi përpara, aty ku ishte ...
ABCNews | 19-Jan-2020 23:23
Portieri i Liverpool, Alisson Becker, ishte njeriu që asistoi golin e dytë në fitoren 2-0 kundër Manchester United. Gardiani brazilian arriti të kapë një top në zonën e tij dhe menjëherë, shkelmoi përpara, aty ku ishte ...

Momentet interesante të derbit: Firmino e turpëroi jo një, por dy herë Wan-Bissakan e Unitedit
Roberto Firmino ishte i pafat në ndeshjen ndaj Manchester United, por që spektakli nga ai nuk mungoi. Liverpooli fitoi 2-0 ndaj Djajve të Kuq në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që në Anfield Road ishte një ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 21:12
Roberto Firmino ishte i pafat në ndeshjen ndaj Manchester United, por që spektakli nga ai nuk mungoi. Liverpooli fitoi 2-0 ndaj Djajve të Kuq në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që në Anfield Road ishte një ...

Liverpooli “monstruoz”, van Dijk e Salah ndëshkojnë Man. United, +16 nga City
Derbi Anglisë, Liverpool – Manchester United vendoset nga gjiganti holandez, Virgl van Dijk dhe sulmuesi egjiptian Mohamed Salah. Qendërmbrojtësi 28-vjeçar realizoi në pjesën e parë ndërsa “Faraoni” në të dytën në ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 19:31
Derbi Anglisë, Liverpool – Manchester United vendoset nga gjiganti holandez, Virgl van Dijk dhe sulmuesi egjiptian Mohamed Salah. Qendërmbrojtësi 28-vjeçar realizoi në pjesën e parë ndërsa “Faraoni” në të dytën në ...

Liverpool i pandalshëm, titulli edhe më pranë
Liverpool po i afrohet gjithnje e më shumë ënderrës për tu rikthyer kampion i Anglise pas afro 3 dekadash thatësire. Të kuqtë likujduan edhe Manchester United 2 me 0 në fushën e vet. Tani distanca nga vendi i dytë është ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 19:53
Liverpool po i afrohet gjithnje e më shumë ënderrës për tu rikthyer kampion i Anglise pas afro 3 dekadash thatësire. Të kuqtë likujduan edhe Manchester United 2 me 0 në fushën e vet. Tani distanca nga vendi i dytë është ...

Nga asisti për Salah, deri te festa për golin e ‘çmendur’ – Alisson ishte i papërmbajtshëm ndaj Unitedit
Alisson Becker kishte një paraqitje mbresëlënëse në fitoren 2-0 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds dhe Djajtë e Kuq u përballën në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që djelmoshat e Jurgen Klopp ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 20:40
Alisson Becker kishte një paraqitje mbresëlënëse në fitoren 2-0 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds dhe Djajtë e Kuq u përballën në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që djelmoshat e Jurgen Klopp ...

Salah tregon pse festoi si i çmendur golin kundër Manchester United (VIDEO)
Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor duke thënë se triumfi i Liverpoolit kundër rivalëve ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 23:52
Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor duke thënë se triumfi i Liverpoolit kundër rivalëve ...

Goli i Salah kundër Unitedit, si i Shaqirit kundër Serbisë (VIDEO)
Mohamed Salah ka shënuar sot një gol në minutat shtesë të ndeshjes kundër Manchester United. Por, goli i tij kishte shumë ngjashmëri me golin e Xherdan Shaqirit kundër Serbisë, të cilin ai e shënoi në Botërorin Rusia ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 23:49
Mohamed Salah ka shënuar sot një gol në minutat shtesë të ndeshjes kundër Manchester United. Por, goli i tij kishte shumë ngjashmëri me golin e Xherdan Shaqirit kundër Serbisë, të cilin ai e shënoi në Botërorin Rusia ...

Klopp: Tifozët të festojnë, ne kemi ende punë
Reds e kanë bërë sot një hap të madh për të fituar titullin duke e mundur Manchester United 2-0. Një hap që do ta dërgonte titullin e Premier Ligës në Anfield pas 30 viteve, pasi që titulli i fundit i tyre ishte më ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 23:38
Reds e kanë bërë sot një hap të madh për të fituar titullin duke e mundur Manchester United 2-0. Një hap që do ta dërgonte titullin e Premier Ligës në Anfield pas 30 viteve, pasi që titulli i fundit i tyre ishte më ...

Goli i Salah kundër Unitedit, si i Shaqirit kundër Serbisë
Mohamed Salah ka shënuar sot një gol në minutat shtesë të ndeshjes kundër Manchester United. Por, goli i tij kishte shumë ngjashmëri me golin e Xherdan Shaqirit kundër Serbisë, të cilin ai e shënoi në Botërorin Rusia ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 23:38
Mohamed Salah ka shënuar sot një gol në minutat shtesë të ndeshjes kundër Manchester United. Por, goli i tij kishte shumë ngjashmëri me golin e Xherdan Shaqirit kundër Serbisë, të cilin ai e shënoi në Botërorin Rusia ...

Solskjaer tregon arsyen pse ekipi i tij u mposht nga Liverpool
Duke folur pas takimit, Solskjaer tha se lojtarët dhanë gjithçka që mundën, por megjithatë ndihet i zhgënjyer. “Sot ne u varëm pak në fillimin e pjesës së dytë, por 25-30 minutat e fundit ne i shtypëm dhe i shtymë ...
Lajminet | 19-Jan-2020 23:36
Duke folur pas takimit, Solskjaer tha se lojtarët dhanë gjithçka që mundën, por megjithatë ndihet i zhgënjyer. “Sot ne u varëm pak në fillimin e pjesës së dytë, por 25-30 minutat e fundit ne i shtypëm dhe i shtymë ...

Klopp: Nuk jam budalla, për momentin mendoj vetëm për Wolves!
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, foli menjëherë pas ndeshjes së fituar 2-0 kundër Manchester United. Kjo fitore e afron ekipin e tij edhe më shumë me titullin kampion, por Klopp tha se nuk po e mendon absolutisht ...
ABCNews | 19-Jan-2020 20:49
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, foli menjëherë pas ndeshjes së fituar 2-0 kundër Manchester United. Kjo fitore e afron ekipin e tij edhe më shumë me titullin kampion, por Klopp tha se nuk po e mendon absolutisht ...

Salah tregon pse festoi si çmendur golin kundër Manchester United Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor...
Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor duke thënë se triumfi i Liverpoolit kundër rivalëve ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 23:30
Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor duke thënë se triumfi i Liverpoolit kundër rivalëve ...

Klopp: Tifozët të festojnë, ne kemi ende punë
Reds e kanë bërë sot një hap të madh për të fituar titullin duke e mundur Manchester United 2-0. Një hap që do ta dërgonte titullin e Premier Ligës në Anfield pas 30 viteve, pasi që titulli i fundit i tyre ishte më ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 23:29
Reds e kanë bërë sot një hap të madh për të fituar titullin duke e mundur Manchester United 2-0. Një hap që do ta dërgonte titullin e Premier Ligës në Anfield pas 30 viteve, pasi që titulli i fundit i tyre ishte më ...

Salah tregon pse festoi si çmendur golin kundër Manchester United
Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor duke thënë se triumfi i Liverpoolit kundër rivalëve ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 23:17
Egjiptiani ka bërë humor duke thënë se rikthimi i tij pas lëndimit ishte çelësi për marrjen e tri pikëve në derbin me të zjarrtë në Angli Mohamed Salah ka bërë humor duke thënë se triumfi i Liverpoolit kundër rivalëve ...

VIDEO | Shkarkimi i Solskjaer, plas sherri mes Keane dhe Carragher
Manchester United u mposht sot me rezultatin 2-0 në “Anfield Road” dhe menjëherë pas ndeshjes, Jamie Carragher tha në studion e Sky Sports se ka ardhur momenti i shkarkimit të Ole Gunnar Solskjaer. Kjo gjë, ka acaruar ...
ABCNews | 19-Jan-2020 20:40
Manchester United u mposht sot me rezultatin 2-0 në “Anfield Road” dhe menjëherë pas ndeshjes, Jamie Carragher tha në studion e Sky Sports se ka ardhur momenti i shkarkimit të Ole Gunnar Solskjaer. Kjo gjë, ka acaruar ...

Nga asisti për Salah, deri te festa për golin e ‘çmendur’ – Alisson ishte i papërmbajtshëm ndaj Unitedit
Alisson Becker kishte një paraqitje mbresëlënëse në fitoren 2-0 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds dhe Djajtë e Kuq u përballën në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që djelmoshat e Jurgen Klopp ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 21:59
Alisson Becker kishte një paraqitje mbresëlënëse në fitoren 2-0 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds dhe Djajtë e Kuq u përballën në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që djelmoshat e Jurgen Klopp ...

Momentet interesante të derbit: Firmino e turpëroi jo një, por dy herë Wan-Bissakan e Unitedit
Roberto Firmino ishte i pafat në ndeshjen ndaj Manchester United, por që spektakli nga ai nuk mungoi. Liverpooli fitoi 2-0 ndaj Djajve të Kuq në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që në Anfield Road ishte një ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 21:59
Roberto Firmino ishte i pafat në ndeshjen ndaj Manchester United, por që spektakli nga ai nuk mungoi. Liverpooli fitoi 2-0 ndaj Djajve të Kuq në kuadër të javës së 23-të në Ligën Premier, e që në Anfield Road ishte një ...

Rashford, disa javë jashtë fushës
Sulmuesi anglez i Manchester Unitedit, Marcus Rashford, pritet të mbetet jashtë fushe për disa javë, pas një lëndimi të shpinës, ka njoftuar trajneri i Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer të dielën. Rashford 22-vjeçar ka ...
Koha.net | 19-Jan-2020 21:56
Sulmuesi anglez i Manchester Unitedit, Marcus Rashford, pritet të mbetet jashtë fushe për disa javë, pas një lëndimi të shpinës, ka njoftuar trajneri i Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer të dielën. Rashford 22-vjeçar ka ...

VIDEO | Nuk mund të mungonte, tjetër reagim epik i Gary Neville
Kur Manchester United luan ndeshje të mëdha, ish-futbollisti i “Djajve”, Gary Neville, është në qendër të vëmendjes. Tashmë analist i “SkySport”, Neville ka bërë një tjetër reagim epik, kur Anthony Martial humbet një ...
ABCNews | 19-Jan-2020 20:16
Kur Manchester United luan ndeshje të mëdha, ish-futbollisti i “Djajve”, Gary Neville, është në qendër të vëmendjes. Tashmë analist i “SkySport”, Neville ka bërë një tjetër reagim epik, kur Anthony Martial humbet një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved