ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 09:06

VIDEO/ Bayern Munich kthehet me “poker”, bavarezët sulmojnë vendin e parë

VIDEO/ Bayern Munich kthehet me “poker”, bavarezët sulmojnë vendin e parë
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 17:42
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...

Perisic më i miri: Hertha Berlin 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 18:05
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...

Roma fiton në Genoa, kalon në vendin e katër
Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke e mposhtur Genoan në kuadër ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 22:58
Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke e mposhtur Genoan në kuadër ...

Roma fiton në Genoa, kalon në vendin e katër Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke...
Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke e mposhtur Genoan në kuadër ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 20:32
Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke e mposhtur Genoan në kuadër ...

Perisic më i miri: Hertha Berlin 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 20:01
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...

Roma fiton në Genoa, kalon në vendin e katër
Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke e mposhtur Genoan në kuadër ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 19:58
Roma ka arritur fitore prej 1-3 në Genoa sonte duke kaluar në vendin e katër në Serie A dhe kaluar Atalantën. Roma është këndellur dhe është ardhur tek rezultati pozitiv në Serie A sonte duke e mposhtur Genoan në kuadër ...

Bayerni deklason Herthan, kalon në pozitën e dytë
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 19:46
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...

VIDEO/ Bayern Munich kthehet me “poker”, bavarezët sulmojnë vendin e parë
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 19:02
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...

Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hertha Berlinit
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 17:59
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...

Video: Bayerni shkatërron Herthen, sulmi argëtohet
Bayern Munchen ka shkatërruar me rezultatin 0-4 Hertha Berlinin në transfertë. Skuadra bavareze u rikthye si duhet në kampionat mes shumë dyshimeve për vazhdimësinë. Një ndeshje me dy fytyra për kampionët e Gjermanisë ...
Politiko | 19-Jan-2020 17:47
Bayern Munchen ka shkatërruar me rezultatin 0-4 Hertha Berlinin në transfertë. Skuadra bavareze u rikthye si duhet në kampionat mes shumë dyshimeve për vazhdimësinë. Një ndeshje me dy fytyra për kampionët e Gjermanisë ...

Bayerni fiton thellë, luan edhe Dajaku
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 17:44
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...

17:40 Bayerni deklason Herthan, kalon në pozitën e dytë Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit...
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 17:44
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...

Bayern e nis mbarë, bindshëm ndaj Hertha
Bayern Munich e ka nisur mbarë pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë. Bavarezët kanë mposhtur bindshëm 0:4 Herthan e Jurgen Klinsmann. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para nuk sollën ...
Shenja | 19-Jan-2020 17:39
Bayern Munich e ka nisur mbarë pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë. Bavarezët kanë mposhtur bindshëm 0:4 Herthan e Jurgen Klinsmann. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para nuk sollën ...

Hertha “kafshatë” e lehtë për Bayernin, kampionët ngjiten të dytët
Bayerni i Mynihut e nisi vitin 2020 me një fitore të thellë 0-4 në fushën e Herthas së Berlinit. Kampionët në fuqi të Bundesligës shpërthyen në pjesën e dytë, pas një fraksioni të parë të kujdesshëm, ku gjithsesi ...
SuperSport | 19-Jan-2020 17:38
Bayerni i Mynihut e nisi vitin 2020 me një fitore të thellë 0-4 në fushën e Herthas së Berlinit. Kampionët në fuqi të Bundesligës shpërthyen në pjesën e dytë, pas një fraksioni të parë të kujdesshëm, ku gjithsesi ...

Bayerni fiton thellë, luan edhe Dajaku
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...
Koha.net | 19-Jan-2020 17:38
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...

Bayern Munich i pamëshirshëm ndaj Hertha Berlinit, mrekulli për futbollistin nga Kosova
Bayern Munich e ka nisur për mrekulli vitin 2020, në kampionatin elitar gjerman, Bundesliga. Skuadra e Hansi Flick e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat të thellë, 0:4, në 'Olympiastadion', shkruan Zëri.info. Pjesa ...
Zeri | 19-Jan-2020 17:38
Bayern Munich e ka nisur për mrekulli vitin 2020, në kampionatin elitar gjerman, Bundesliga. Skuadra e Hansi Flick e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat të thellë, 0:4, në 'Olympiastadion', shkruan Zëri.info. Pjesa ...

Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hertha Berlinit
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 17:26
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...

Bayerni i jep minuta Dajakut, fiton me “poker” ndaj Herthas
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 17:35
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...

VIDEO | Furia Lewandowski, Bayern shkatërron Hertha Berlin!
Bayern Munchen ka shkatërruar Hertha Berlin me rezultatin 0-4. Bavarezët pritën plot 60 minuta për të gjetur golin e parë të sfidës, me anë të Thomas Muller. Gjermani gjuanbukur fluturimthi brenda zonës dhe mposht ...
ABCNews | 19-Jan-2020 17:26
Bayern Munchen ka shkatërruar Hertha Berlin me rezultatin 0-4. Bavarezët pritën plot 60 minuta për të gjetur golin e parë të sfidës, me anë të Thomas Muller. Gjermani gjuanbukur fluturimthi brenda zonës dhe mposht ...

Bayerni i jep minuta Dajakut, fiton me “poker” ndaj Herthas
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 17:32
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved