ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 10:37

Replika për LVV-në, Veliu e Osmani bashkë në 30 vjetorin e degës së LDK-së në Vushtrri

Replika për LVV-në, Veliu e Osmani bashkë në 30 vjetorin e degës së LDK-së në Vushtrri
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, të dielën ishte e pranishme në Vushtrri, në 30 vjetorin e degës së LDK-së në këtë komunë. Këtë e ka bërë të ditur përmes një shkrimi në Facebook, në të cilën ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:26
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, të dielën ishte e pranishme në Vushtrri, në 30 vjetorin e degës së LDK-së në këtë komunë. Këtë e ka bërë të ditur përmes një shkrimi në Facebook, në të cilën ...

Osmani: Kënaqësi të takoj aktivistë, që sërish e konfirmuan se s’ka rrugë më të drejtë se të dëgjosh zërin e qytetarëve
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ishte e pranishme sot në Vushtrri, në 30 vjetorin e degës së LDK-së në këtë komunë. Pas kësaj, Osmani ka deklaruar se qindra aktivistë e konfirmuan sërish se ...
Arbresh | 19-Jan-2020 23:11
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ishte e pranishme sot në Vushtrri, në 30 vjetorin e degës së LDK-së në këtë komunë. Pas kësaj, Osmani ka deklaruar se qindra aktivistë e konfirmuan sërish se ...

Osmani: Kënaqësi të takoj aktivistë, që sërish e konfirmuan se s’ka rrugë më të drejtë se të dëgjon zërin e qytetarëve
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ishte e pranishme sot në Vushtrri, në 30 vjetorin e degës së LDK-së në këtë komunë. Pas kësaj, Osmani ka deklaruar se qindra aktivistë e konfirmuan sërish se ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 22:42
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ishte e pranishme sot në Vushtrri, në 30 vjetorin e degës së LDK-së në këtë komunë. Pas kësaj, Osmani ka deklaruar se qindra aktivistë e konfirmuan sërish se ...

Osmani në 30 vjetorin e LDK-së në Vushtrri: S’ka rrugë më të drejtë se të dëgjosh zërin e qytetarëve për ndryshim
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e 30 vjetorit të themelimit të LDK-së në Vushtrri. Osmani përmes një postimi në Facebook, ka thënë që aktivistët e kësaj partie ...
Medial | 19-Jan-2020 22:38
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e 30 vjetorit të themelimit të LDK-së në Vushtrri. Osmani përmes një postimi në Facebook, ka thënë që aktivistët e kësaj partie ...

Osmani në 30 vjetorin e LDK-së në Vushtrri: S’ka rrugë më të drejtë se të dëgjosh zërin e qytetarëve për ndryshim
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e 30 vjetorit të themelimit të LDK-së në Vushtrri. Osmani përmes një postimi në Facebook, ka thënë që aktivistët e kësaj partie ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 22:35
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e 30 vjetorit të themelimit të LDK-së në Vushtrri. Osmani përmes një postimi në Facebook, ka thënë që aktivistët e kësaj partie ...

Osmani nga tubimi ku ishte edhe Agim Veliu: Çka i thanë asaj aktivistët?
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e partisë së saj në Vushtrri, bashkë me kryetarin Isa Mustafën e nënkryetarin tjetër, Agim Veliun. Osmani thotë se në Vushtrri bisedoi me qindra ...
Zeri | 19-Jan-2020 22:23
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e partisë së saj në Vushtrri, bashkë me kryetarin Isa Mustafën e nënkryetarin tjetër, Agim Veliun. Osmani thotë se në Vushtrri bisedoi me qindra ...

Vjosa Osmani: Nuk ka rrugë më të drejtë se sa të dëgjosh zërin e qytetarëve për ndryshim
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar disa fotografi nga 30 vjetori i themelimit të degës së kësaj partie në Vushtrri. Osmani tha se në këtë event u takua me shumë aktivistë të LDK’së, ...
InFokusi | 19-Jan-2020 22:20
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar disa fotografi nga 30 vjetori i themelimit të degës së kësaj partie në Vushtrri. Osmani tha se në këtë event u takua me shumë aktivistë të LDK’së, ...

Osmani nga tubimi ku ishte edhe Agim Veliu: Çka i thanë asaj aktivistët?
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e partisë së saj në Vushtrri, bashkë me kryetarin Isa Mustafën e nënkryetarin tjetër, Agim Veliun. Osmani thotë se në Vushtrri bisedoi me qindra ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 22:17
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, ka marrë pjesë sot në tubimin e partisë së saj në Vushtrri, bashkë me kryetarin Isa Mustafën e nënkryetarin tjetër, Agim Veliun. Osmani thotë se në Vushtrri bisedoi me qindra ...

LDK publikon album për të treguar se Vjosa Osmani e Agim Veliu qëndrojnë krah njëri – tjetrit
Përkundër se polemikat e tyre publike janë të freskëta, dy nënkryetarët e LDK’së, Vjosa Osmani e Agim Veliu, janë ulur pranë njëri – tjetrit, nën shoqërinë e Isa Mustafës. Zyrtarë të lartë të Lidhjes Demokratike të ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 20:28
Përkundër se polemikat e tyre publike janë të freskëta, dy nënkryetarët e LDK’së, Vjosa Osmani e Agim Veliu, janë ulur pranë njëri – tjetrit, nën shoqërinë e Isa Mustafës. Zyrtarë të lartë të Lidhjes Demokratike të ...

Agim Veliu e Vjosa Osmani lënë pas inatet, ulen pranë njëri-tjetrit në mbledhjen e LDK-së
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30- vjetorin e themelimit në Vushtrri. Në këtë tubim përveç kreut Isa Mustafa, kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, që tashmë janë shndërruar në “armiq” me njëri-tjetrin, ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 18:47
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30- vjetorin e themelimit në Vushtrri. Në këtë tubim përveç kreut Isa Mustafa, kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, që tashmë janë shndërruar në “armiq” me njëri-tjetrin, ...

Vushtrri, shënohet 30 vjetori i themelimit të LDK-së (FOTO)
Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, transmeton Klan Kosova. LDK i ka publikuar disa fotografi nga vendi i ngjarjes në Facebook, ku mund të ...
Zeri | 19-Jan-2020 17:38
Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, transmeton Klan Kosova. LDK i ka publikuar disa fotografi nga vendi i ngjarjes në Facebook, ku mund të ...

30 vjetori i themelimit të LDK-së në Vushtrri
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30 vjetorin e themelimit në Vushtrri. Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu. LDK i ka publikuar disa ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 17:01
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30 vjetorin e themelimit në Vushtrri. Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu. LDK i ka publikuar disa ...

Vushtrri, shënohet 30 vjetori i themelimit të LDK-së (FOTO)
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30 vjetorin e themelimit në Vushtrri. Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, transmeton Klan Kosova. LDK ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 16:56
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30 vjetorin e themelimit në Vushtrri. Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, transmeton Klan Kosova. LDK ...

Shënohet 30 vjetori i themelimit të LDK-së (FOTO)
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30 vjetorin e themelimit në Vushtrri. Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, transmeton Klan Kosova. LDK ...
Medial | 19-Jan-2020 16:56
Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur 30 vjetorin e themelimit në Vushtrri. Përveç kreut Isa Mustafa, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë edhe dy nënkryetarët, Vjosa Osmani dhe Agim Veliu, transmeton Klan Kosova. LDK ...

LDK e Vushtrrisë “pajton” Agim Veliun e Vjosa Osmanin
Një ofertë e Vetëvendosjes për të bërë koalicionin me LDK-në, u bë shkas për të dalur në publik ndasitë në parti. Atë fillimisht e kundërshtoi ashpër Agim Veliu për t’u përkrahur më pas nga Vjosa Osmani, e cila në ...
InFokusi | 19-Jan-2020 16:53
Një ofertë e Vetëvendosjes për të bërë koalicionin me LDK-në, u bë shkas për të dalur në publik ndasitë në parti. Atë fillimisht e kundërshtoi ashpër Agim Veliu për t’u përkrahur më pas nga Vjosa Osmani, e cila në ...

Përtej inateve personale, LDK ulë afër Vjosa Osmanin e Agim Veliun
Lidhje Demokratike Kosovës ka mbajtur sot 30 vjetorin e themelimit, Dega në Vushtrri. Në këtë përvjetor kanë marrë pjesë kreu i LDK-së, Isa Mustafa si dhe nënkryetarët, Agim Veliu e Vjosa Osmani, kjo e fundit madje me ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 16:36
Lidhje Demokratike Kosovës ka mbajtur sot 30 vjetorin e themelimit, Dega në Vushtrri. Në këtë përvjetor kanë marrë pjesë kreu i LDK-së, Isa Mustafa si dhe nënkryetarët, Agim Veliu e Vjosa Osmani, kjo e fundit madje me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved