ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 01:00

Muriqi: Dua titullin me Fenerbahcen, nuk dua të flas për kartonin e kuq!

Muriqi: Dua titullin me Fenerbahcen, nuk dua të flas për kartonin e kuq!
Vedat Muriqi, sulmuesi i Fenervahce, ishte protagonist absolut mbrëmë në takimin kundër Gaziantep. Bomberi dardan asistoi golin e parë, shënoi të dytin dhe u ndëshkua me karton të kuq në atë fitore 0-2. Për faqen ...
ABCNews | 19-Jan-2020 19:08
Vedat Muriqi, sulmuesi i Fenervahce, ishte protagonist absolut mbrëmë në takimin kundër Gaziantep. Bomberi dardan asistoi golin e parë, shënoi të dytin dhe u ndëshkua me karton të kuq në atë fitore 0-2. Për faqen ...

Muriqi u përgjigjet analistëve që po e akuzojnë për karton të kuq të qëllimshëm
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës deri në tani ka realizuar 11 gola dhe ka asistuar katër herë te bashkëlojtarët e Fenerbahçes. Të njëjtën gjë e bëri ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 16:08
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës deri në tani ka realizuar 11 gola dhe ka asistuar katër herë te bashkëlojtarët e Fenerbahçes. Të njëjtën gjë e bëri ...

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit, por ndëshkohet edhe me të kuq
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen.
Top Channel | 18-Jan-2020 21:07
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen.

VIDEO: Vedat Muriqi, asist, shënon dhe karton i kuq me Fenerbahçen
Edhe sot si në çdo ndeshje të Fenerbahçe, Muriqi është kthyer në protagonist kryesor. Ylli kosovar sot ishte me të vërtet njeriu i ndeshjes. Në fitoren jashtë fushe të Fenerit, Muriqi dha asistimin në golin e parë të ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 21:28
Edhe sot si në çdo ndeshje të Fenerbahçe, Muriqi është kthyer në protagonist kryesor. Ylli kosovar sot ishte me të vërtet njeriu i ndeshjes. Në fitoren jashtë fushe të Fenerit, Muriqi dha asistimin në golin e parë të ...

Plepolli: Unë bashkëpunoj me menaxherin e futbollistit të Kosovës, ja pse futbollistët në Kosovë duhet të kenë kujdes tani
Futbollistët e Kosovës shfaqën formë të mirë këtë fundjavë me skuadrat e tyre në Evropë. Vedat Muriqi shënoi gol dhe dhuroi asistim me Fenerbahçen, Milot Rashica dhuroi asistim me ëerder Bremenin, si dhe Bersant Celina ...
Zeri | 19-Jan-2020 23:43
Futbollistët e Kosovës shfaqën formë të mirë këtë fundjavë me skuadrat e tyre në Evropë. Vedat Muriqi shënoi gol dhe dhuroi asistim me Fenerbahçen, Milot Rashica dhuroi asistim me ëerder Bremenin, si dhe Bersant Celina ...

Muriqi mohon të jetë ndëshkuar qëllimisht me karton të kuq
Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, ka mohuar se është ndëshkuar qëllimisht me dy kartonë të verdhë të shtunën në fitoren 2:0 që Fenerbahçe e shënoi në udhëtim ndaj Gaziantesporit në kampionatin turk. ...
Koha.net | 19-Jan-2020 21:44
Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, ka mohuar se është ndëshkuar qëllimisht me dy kartonë të verdhë të shtunën në fitoren 2:0 që Fenerbahçe e shënoi në udhëtim ndaj Gaziantesporit në kampionatin turk. ...

Akuza dhe merkato, Muriqi tregon objektivin e tij!
Sulmuesi më në formë me origjinë shqiptare është Vedat Muriqi. Lojtari i Fenerbahçes shënoi dhe asistoi dhe në ndeshjen e djeshme në fitoren kundër Gaziantep. Shtatlarti u ndëshkua dhe me karton të kuq, por akuzat kanë ...
Politiko | 19-Jan-2020 19:11
Sulmuesi më në formë me origjinë shqiptare është Vedat Muriqi. Lojtari i Fenerbahçes shënoi dhe asistoi dhe në ndeshjen e djeshme në fitoren kundër Gaziantep. Shtatlarti u ndëshkua dhe me karton të kuq, por akuzat kanë ...

Pasi “kreu” punën mbrëmë me Fenerbahçen, sot Muriqi i përkushtohet djalit të tij
Vedat Muriqi shënoi, asistoi, mori karton të kuq dhe u shpall lojtari më i vlerësuar i ndeshjes mbrëmë ndaj Gazientepit në fitoren 2:0. Ndërsa sot, ai ka vendosur që t’ia përkushtojë ditën tërësisht djalit të tij, ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 17:18
Vedat Muriqi shënoi, asistoi, mori karton të kuq dhe u shpall lojtari më i vlerësuar i ndeshjes mbrëmë ndaj Gazientepit në fitoren 2:0. Ndërsa sot, ai ka vendosur që t’ia përkushtojë ditën tërësisht djalit të tij, ...

Përflitet se e mori kartonin e verdhë me qëllim, reagon Vedat Muriqi
Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aluduar se reprezentuesi kosovar e bëri me qëllim. Ndërsa, Vedat Muriqi demantoi të gjitha këto. “I kam ...
InFokusi | 19-Jan-2020 16:22
Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aluduar se reprezentuesi kosovar e bëri me qëllim. Ndërsa, Vedat Muriqi demantoi të gjitha këto. “I kam ...

Muriqi ka një përgjigje të ashpër për ata që e akuzojnë se e mori kartonin e kuq me qëllim
Futbollisti më në formë i Përfaqësueses së Kosovës Vedat Muriqi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në kampionatin turk. Ai ishte protagonist kryesor në fitoren që Fenerbahce e shënoi si mysafirë ndaj ...
Zeri | 19-Jan-2020 16:22
Futbollisti më në formë i Përfaqësueses së Kosovës Vedat Muriqi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në kampionatin turk. Ai ishte protagonist kryesor në fitoren që Fenerbahce e shënoi si mysafirë ndaj ...

Vedat Muriqi nën akuzë: Njeriu i ndeshjes, por i pandershëm!
Vedat Muriqi ka përfunduar në akuzë në Turqi, pas kartonit të kuq që mori në ndeshjen e djeshme kundër Gaziantep. Gazetari i Hurrieyt, Guntekin Onay, nuk e ka kursyer sulmuesi dardan, duke e konsideruar të pandershme ...
ABCNews | 19-Jan-2020 11:59
Vedat Muriqi ka përfunduar në akuzë në Turqi, pas kartonit të kuq që mori në ndeshjen e djeshme kundër Gaziantep. Gazetari i Hurrieyt, Guntekin Onay, nuk e ka kursyer sulmuesi dardan, duke e konsideruar të pandershme ...

Muriqi u përgjigjet analistëve që po e akuzojnë për karton të kuq të qëllimshëm
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës deri në tani ka realizuar 11 gola dhe ka asistuar katër herë te bashkëlojtarët e Fenerbahçes. Të njëjtën gjë e bëri ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 16:19
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës deri në tani ka realizuar 11 gola dhe ka asistuar katër herë te bashkëlojtarët e Fenerbahçes. Të njëjtën gjë e bëri ...

Pasi “kreu” punën mbrëmë me Fenerbahçen, sot Muriqi i përkushtohet djalit të tij
Vedat Muriqi shënoi, asistoi, mori karton të kuq dhe u shpall lojtari më i vlerësuar i ndeshjes mbrëmë ndaj Gazientepit në fitoren 2:0. Ndërsa sot, ai ka vendosur që t’ia përkushtojë ditën tërësisht djalit të tij, ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 15:57
Vedat Muriqi shënoi, asistoi, mori karton të kuq dhe u shpall lojtari më i vlerësuar i ndeshjes mbrëmë ndaj Gazientepit në fitoren 2:0. Ndërsa sot, ai ka vendosur që t’ia përkushtojë ditën tërësisht djalit të tij, ...

Përflitet se e mori kartonin e verdhë me qëllim, reagon Vedat Muriqi
Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aluduar se reprezentuesi kosovar e bëri me qëllim. Ndërsa, Vedat Muriqi demantoi të gjitha këto. “I kam ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 15:36
Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aluduar se reprezentuesi kosovar e bëri me qëllim. Ndërsa, Vedat Muriqi demantoi të gjitha këto. “I kam ...

Muriqi flet pas golit, asistit dhe kartonit të kuq – ua rikujton tifozëve synimin e tij
Në ndeshjen kundër Gaziantep, Vedat Muriqi bëri gjithçka. Ai shënoi gol, dhuroi një asistim dhe u ndëshkua me karton të kuq. Kartoni i kuq erdhi pa pikë nevoje, por sigurisht, të gjithë gabojnë ndonjëherë, sidomos kur ...
Lajminet | 19-Jan-2020 14:37
Në ndeshjen kundër Gaziantep, Vedat Muriqi bëri gjithçka. Ai shënoi gol, dhuroi një asistim dhe u ndëshkua me karton të kuq. Kartoni i kuq erdhi pa pikë nevoje, por sigurisht, të gjithë gabojnë ndonjëherë, sidomos kur ...

U përfol se e mori me qëllim kartonin e kuq, kjo është përgjigjja e Muriqit
Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aluduar se reprezentuesi kosovar e bëri me qëllim. Ndërsa, Vedat Muriqi demantoi të gjitha këto. ”I kam ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 13:56
Vedat Muriqi mbrëmë shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Shumë polemika u ngritën pas ndeshjes duke aluduar se reprezentuesi kosovar e bëri me qëllim. Ndërsa, Vedat Muriqi demantoi të gjitha këto. ”I kam ...

U ndëshkua me karton të kuq, gazetari turk akuzon Muriqin për “komplot”: S’ishte etike, e bëri qëllimisht,
Dalja me kartonin e kuq të sulmuesit të Kosovës Vedat Muriqi në ndeshjen Gaziantep-Fenerbahçe 0-2 i habiti shumë njerëz, por gazetarit turk Gyntekin Onai nuk i la një përshtypje aspak të mirë. 25-vjeçari bëri një ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 13:42
Dalja me kartonin e kuq të sulmuesit të Kosovës Vedat Muriqi në ndeshjen Gaziantep-Fenerbahçe 0-2 i habiti shumë njerëz, por gazetarit turk Gyntekin Onai nuk i la një përshtypje aspak të mirë. 25-vjeçari bëri një ...

Muriqi nën akuza, me qëllim karton të verdhë!
Vedat Muriqi mund të dënohet ashpër në rast se ka marë me qëllim kartonin e dytë të verdhë në ndeshjen e Kupës së fituar nga skuadra e Fenerbahçes ndaj Gaziantep. Sulmuesi kosovar kishte marrë një të verdhë dhe me atë ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 12:40
Vedat Muriqi mund të dënohet ashpër në rast se ka marë me qëllim kartonin e dytë të verdhë në ndeshjen e Kupës së fituar nga skuadra e Fenerbahçes ndaj Gaziantep. Sulmuesi kosovar kishte marrë një të verdhë dhe me atë ...

Muriqi s’u ndal asnjëherë mbrëmë, ja sa ka vrapuar
Fenerbahçe shënoi fitore mbrëmë ndaj Gazientepit me rezultat 2:0, ndërsa ishte pikërisht Vedat Muriqi protagonisti kryesor i ndeshjes. Ai mori vlerësimin më të lartë për paraqitje pas ndeshjes, ndërsa shkëlqeu ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 12:03
Fenerbahçe shënoi fitore mbrëmë ndaj Gazientepit me rezultat 2:0, ndërsa ishte pikërisht Vedat Muriqi protagonisti kryesor i ndeshjes. Ai mori vlerësimin më të lartë për paraqitje pas ndeshjes, ndërsa shkëlqeu ...

Sa ndeshje do të mungojë Muriqi pas ndëshkimit me karton të kuq?
Vedat Muriqi shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Muriqi ishte protagonisti i fitores së Fenebhaces kundër Gaziantep. Muriqi do t’i mungojë bashkëlojtarëve të tij për ndeshjen e Kupës, që do të zhvillohet të ...
Arbresh | 19-Jan-2020 11:12
Vedat Muriqi shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të kuq. Muriqi ishte protagonisti i fitores së Fenebhaces kundër Gaziantep. Muriqi do t’i mungojë bashkëlojtarëve të tij për ndeshjen e Kupës, që do të zhvillohet të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved