ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 02:55

Plagosja e çiftit Laze/ 15 të shoqëruar si dëshmitarë, grabitësit dyshohet se u ndihmuan nga një i tretë

Plagosja e çiftit Laze/ 15 të shoqëruar si dëshmitarë, grabitësit dyshohet se u ndihmuan nga një i tretë
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën ‘Njazi Meka’, ku dy persona janë plagosur me armë zjarri. Sipas informacioneve të plagosur kanë mbetur burrë dhe grua Petrit dhe Afërdita ...
Mapo | 19-Jan-2020 23:40
mapo.al Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën ‘Njazi Meka’, ku dy persona janë plagosur me armë zjarri. Sipas informacioneve të plagosur kanë mbetur burrë dhe grua Petrit dhe Afërdita ...

Mapo siguron foton/ Kush është Petrit dhe Afërdita Laze që u plagosën në Allias
mapo.al Dy personat që shihni në foto janë Afërdita dhe Petrit Laze, të cilët mbetën të plagosur këtë mbrëmje në Allias brenda banesës së tyre. Çifti i cili posedon dy subjekte tregtare furrë buke, është sulmuar dhe ...
Mapo | 19-Jan-2020 23:11
mapo.al Dy personat që shihni në foto janë Afërdita dhe Petrit Laze, të cilët mbetën të plagosur këtë mbrëmje në Allias brenda banesës së tyre. Çifti i cili posedon dy subjekte tregtare furrë buke, është sulmuar dhe ...

“Vodhën para”/ Zbulohet identiteti i çiftit të plagosur në Allias
mapo.al Mapo.al ka mësuar identitetin e çiftit të plagosur këtë mbrëmje në Allias. Mësohet se bëhet fjalë për Petrit dhe Afërdita Laze. Çifti mësohet se kanë qenë në banesë në momentin kur persona të armatosur dhe me ...
Mapo | 19-Jan-2020 22:57
mapo.al Mapo.al ka mësuar identitetin e çiftit të plagosur këtë mbrëmje në Allias. Mësohet se bëhet fjalë për Petrit dhe Afërdita Laze. Çifti mësohet se kanë qenë në banesë në momentin kur persona të armatosur dhe me ...

Plagosja e çiftit në ‘Allias’/ Autorët me armë dhe maska tentuan t’i grabisin brenda në vilë (FOTO)
mapo.al Një çift bashkëshortësh është plagour këtë mbrëmje në Allias. Të dy u transportuan me urgjencë drejt spitalit të Traumës ku ndodhen në gjendje kritike. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se bëhet fjalë për ...
Mapo | 19-Jan-2020 22:46
mapo.al Një çift bashkëshortësh është plagour këtë mbrëmje në Allias. Të dy u transportuan me urgjencë drejt spitalit të Traumës ku ndodhen në gjendje kritike. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se bëhet fjalë për ...

E fundit/ Vdes një nga të plagosurit në Allias
mapo.al Burime për Dosja.al bëjnë me dije se ka ndërruar jetë njëri nga çifti i bashkëshortëve të cilët u plagosën me armë zjarri këtë mbrëmje në Allias. Ngjarje mbetet ende një mister, pasi rrethanat janë të paqarta. ...
Mapo | 19-Jan-2020 22:32
mapo.al Burime për Dosja.al bëjnë me dije se ka ndërruar jetë njëri nga çifti i bashkëshortëve të cilët u plagosën me armë zjarri këtë mbrëmje në Allias. Ngjarje mbetet ende një mister, pasi rrethanat janë të paqarta. ...

Të shtëna me armë zjarri në ‘Allias’, plagosen burrë e grua
mapo.al Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Burime për Mapo.al bëjnë me ...
Mapo | 19-Jan-2020 22:17
mapo.al Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Burime për Mapo.al bëjnë me ...

Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë në ‘Allias’, plagosen burrë e grua
mapo.al Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Identitetet e tyre ende nuk ...
Mapo | 19-Jan-2020 22:14
mapo.al Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Identitetet e tyre ende nuk ...

Po turp nuk keni? Pa Amerikën, nuk do të kishte Shqipëri dhe Kosovë
Nga Ekrem Bardha Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në luftën kundër terrorizmit ndërkombëtar, ku janë angazhuar më shumë se çdo shtet tjetër, për të mirën e përgjithshme, ndërmorën aktin e tyre parapritës, duke eliminuar ...
Mapo | 19-Jan-2020 21:35
Nga Ekrem Bardha Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në luftën kundër terrorizmit ndërkombëtar, ku janë angazhuar më shumë se çdo shtet tjetër, për të mirën e përgjithshme, ndërmorën aktin e tyre parapritës, duke eliminuar ...

Lajmi i fundit/ Aksident i rëndë shkodër, një i vdekur
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Velipojë-Shkodër, ku një makinë ka përplasur një motoçikletë dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesja e motoçikletës. Ndërkohë që është ndaluar ...
Mapo | 19-Jan-2020 21:21
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Velipojë-Shkodër, ku një makinë ka përplasur një motoçikletë dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesja e motoçikletës. Ndërkohë që është ndaluar ...

Kërcim dashurie në 35- vjetorin e lindjes, Liberta Spahiu vulos lidhjen serioze me Flori Mumajesin
Në ditën e saj të veçantë të jetës, ajo mori shumë urime dhe dhurata nga miqtë, kolegët dhe të afërmit, të cilët i mblodhi në një festë përrallore. Liberta festoi kështu në Prishtinë me rrethin e miqve më të ngushtë, në ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 19:20
Në ditën e saj të veçantë të jetës, ajo mori shumë urime dhe dhurata nga miqtë, kolegët dhe të afërmit, të cilët i mblodhi në një festë përrallore. Liberta festoi kështu në Prishtinë me rrethin e miqve më të ngushtë, në ...

Mjegulla e dendur ‘mbulon’ kryeqytetin, kujdes me qarkullimin (FOTO)
mapo.al Mjegulla e dendur ka pushtuar Tiranën mbrëmjen e sotme. Siç duket edhe nga pamje, mjegulla ka ulur ndjeshëm shikueshmërinë dhe fushëpamjen e të gjitha automjeteve në pothuaj të gjitha akset rrugore. Apelohet për ...
Mapo | 19-Jan-2020 20:53
mapo.al Mjegulla e dendur ka pushtuar Tiranën mbrëmjen e sotme. Siç duket edhe nga pamje, mjegulla ka ulur ndjeshëm shikueshmërinë dhe fushëpamjen e të gjitha automjeteve në pothuaj të gjitha akset rrugore. Apelohet për ...

Flamuri kuqezi në miting/ Salvini: Shqiptarët me dokumente i kam vëllezër dhe motra
mapo.al Kryetari i Lega Nord, Matteo Salvini, gjatë një mitingu në Emilia-Romagna, është shprehur se shqiptarët që janë me dokumente të rregullta në Itali, janë vëllezërit dhe motrat e tij. Deklarata e Salvinit erdhi ...
Mapo | 19-Jan-2020 20:40
mapo.al Kryetari i Lega Nord, Matteo Salvini, gjatë një mitingu në Emilia-Romagna, është shprehur se shqiptarët që janë me dokumente të rregullta në Itali, janë vëllezërit dhe motrat e tij. Deklarata e Salvinit erdhi ...

Liverpooli i rekordeve fiton klasiken e Anglisë dhe shkon 16+ nga City
mapo.al Liverpool ka mposhtur 2-0 Manchester United në klasiken e javës së 23-të të Premier League duke vazhduar ecurinë e mrekullueshme në kampionat. Ishte një fitore e vështirë, sidomos në pjesën e dytë kur United ...
Mapo | 19-Jan-2020 20:16
mapo.al Liverpool ka mposhtur 2-0 Manchester United në klasiken e javës së 23-të të Premier League duke vazhduar ecurinë e mrekullueshme në kampionat. Ishte një fitore e vështirë, sidomos në pjesën e dytë kur United ...

Athinë/ Dhunohet gazetari gjerman i Deutsche Welle (DETAJE)
mapo.al Thomas Jacoby, gazetari i Deutsche Welle është dhunuar mesditën e sotme në Athinë, nga një grup i ekstremit të djathtë gjatë një proteste para parlamentit me parrullën “mbyllni kufirin, refugjatët nuk janë të ...
Mapo | 19-Jan-2020 20:04
mapo.al Thomas Jacoby, gazetari i Deutsche Welle është dhunuar mesditën e sotme në Athinë, nga një grup i ekstremit të djathtë gjatë një proteste para parlamentit me parrullën “mbyllni kufirin, refugjatët nuk janë të ...

PD publikon dokumentat: Erion Betoni firmos kullë 100 metra të lartë tek Ish-Ekspozita
Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa cka publikuar disa dokumenta ku thotë se kryebashkiaku Veliaj ka firmosur për ndërtimin e një kulle 24 katëshe, e cila pritet të jetë qendër tregtare aty ku më parë ka qenë ndërtesa “Ekspozita ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 18:49
Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa cka publikuar disa dokumenta ku thotë se kryebashkiaku Veliaj ka firmosur për ndërtimin e një kulle 24 katëshe, e cila pritet të jetë qendër tregtare aty ku më parë ka qenë ndërtesa “Ekspozita ...

Aksident tek “Ura e zezë”/ Hekurat mbrojtës përshkojnë makinën, dyshohet për të plagosur
mapo.al Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Cërrik-Papër në afërsi të vendit të quajtur “Ura e Zezë”. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me mbrojtëset ...
Mapo | 19-Jan-2020 19:50
mapo.al Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Cërrik-Papër në afërsi të vendit të quajtur “Ura e Zezë”. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me mbrojtëset ...

Liberta Spahiu vulos lidhjen me Flori Mumajesin, feston 35-vjetorin në krah të këngëtarit
mapo.al Moderatorja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu, festoi pak ditë më parë ditëlindjen e 35-të në krah të muzikantit të njohur e shumë të suksesshëm, Flori Mumajesi. Në ditën e saj të veçantë të jetës, ajo mori ...
Mapo | 19-Jan-2020 19:34
mapo.al Moderatorja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu, festoi pak ditë më parë ditëlindjen e 35-të në krah të muzikantit të njohur e shumë të suksesshëm, Flori Mumajesi. Në ditën e saj të veçantë të jetës, ajo mori ...

Salvini: Shqiptarët me dokumenta të rregullta në Itali janë vëllezërit dhe motrat e mi (VIDEO)
mapo.al Kryetari i Lega Nord, Matteo Salvini ka deklaruar se shqiptarët që janë me dokumenta të rregullta në Itali, janë vëllezërit dhe motrat e tij. Këtë gje, kreu i opozitës italiane e deklaroi pas pa se gjatë ...
Mapo | 19-Jan-2020 19:08
mapo.al Kryetari i Lega Nord, Matteo Salvini ka deklaruar se shqiptarët që janë me dokumenta të rregullta në Itali, janë vëllezërit dhe motrat e tij. Këtë gje, kreu i opozitës italiane e deklaroi pas pa se gjatë ...

Dokumenti/ Ina Zhupa: Erioni Betoni firmos kullën 100 metra të lartë tek ish-Ekspozita (FOTO)
mapo.al Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka publikuar dokumentet të cilat tregojnë se si Erjon veliaj po vijon të betonizojë me kulla Tiranën, duke e ndotur edhe më shumë kryeqytetin. Në dokumentet e ...
Mapo | 19-Jan-2020 18:20
mapo.al Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka publikuar dokumentet të cilat tregojnë se si Erjon veliaj po vijon të betonizojë me kulla Tiranën, duke e ndotur edhe më shumë kryeqytetin. Në dokumentet e ...

Një përmasë e tragjikes në poezinë e Ana Mattsson
Sadik Bejko (Shënime për poezinë “Vajzukja kundrejt botës lemerisur”) Kam dy përshtypje shumë të bukura nga leximi i poezisë “Vajzukja kundrejt botës lemerisur” të poetes suedeze Ana Mattsson E para, për atë që quhet ...
Mapo | 19-Jan-2020 18:14
Sadik Bejko (Shënime për poezinë “Vajzukja kundrejt botës lemerisur”) Kam dy përshtypje shumë të bukura nga leximi i poezisë “Vajzukja kundrejt botës lemerisur” të poetes suedeze Ana Mattsson E para, për atë që quhet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved