ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:26

Piktori 7 vjeçar, 7 ekspozita dhe 90 vepra të shitura

Piktori 7 vjeçar, 7 ekspozita dhe 90 vepra të shitura
Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të apasionuarit e artit. Ai jeton në Këln të Gjermanisë dhe stili i tij është krahasuar nga shtypi gjerman dhe ndërkombëtar si ai i Pikasos apo ...
Shprehja | 20-Jan-2020 00:08
Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të apasionuarit e artit. Ai jeton në Këln të Gjermanisë dhe stili i tij është krahasuar nga shtypi gjerman dhe ndërkombëtar si ai i Pikasos apo ...

Piktori 7 vjeçar, 7 ekspozita dhe 90 vepra të shitura
Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të apasionuarit e artit. Ai jeton në Këln të Gjermanisë dhe stili i tij është krahasuar nga shtypi gjerman dhe ndërkombëtar si ai i Pikasos apo ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 23:58
Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të apasionuarit e artit. Ai jeton në Këln të Gjermanisë dhe stili i tij është krahasuar nga shtypi gjerman dhe ndërkombëtar si ai i Pikasos apo ...

Mikail Akal, piktori i vogël 7 vjeçar që ka hapur 7 ekspozita, veprat e tij shiten mijëra euro
Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të pasionuarit e artit. Ai jeton në Këln të Gjermanisë dhe stili i tij është krahasuar nga shtypi gjerman dhe ndërkombëtar si ai i Pikasos apo ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 15:09
Mikail Akal është vetëm 7 vjeç, por pikturat e tij kanë bërë për vete të pasionuarit e artit. Ai jeton në Këln të Gjermanisë dhe stili i tij është krahasuar nga shtypi gjerman dhe ndërkombëtar si ai i Pikasos apo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved