ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 07:04

VIDEO/ Bayern Munich kthehet me “poker”, bavarezët sulmojnë vendin e parë

VIDEO/ Bayern Munich kthehet me “poker”, bavarezët sulmojnë vendin e parë
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 17:42
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...

Perisic më i miri: Hertha Berlin 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 18:05
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...

Perisic më i miri: Hertha Berlin 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 20:01
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Hertha Berlinit në kuadër të javës së 18-të në Bundesligë. Golat për Bavarezët i shënuan, Thomas Muller (60’), Robert Lewnadowski (73’), Thiago Alcantara (76’) dhe Ivan Perisic (84’). ...

Bayerni deklason Herthan, kalon në pozitën e dytë
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 19:46
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...

VIDEO/ Bayern Munich kthehet me “poker”, bavarezët sulmojnë vendin e parë
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 19:02
Pushimet e dimrit nuk e kanë “ndryshkur” Bayern Munich. Kampionët gjermanë kthehen në Bundesligë me një fitore të madhe 4-0 në transfertën kundër Hertha Berlin. Pavarësisht rasteve për shënim, pjesa e parë u mbyll në ...

Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hertha Berlinit
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 17:59
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...

Video: Bayerni shkatërron Herthen, sulmi argëtohet
Bayern Munchen ka shkatërruar me rezultatin 0-4 Hertha Berlinin në transfertë. Skuadra bavareze u rikthye si duhet në kampionat mes shumë dyshimeve për vazhdimësinë. Një ndeshje me dy fytyra për kampionët e Gjermanisë ...
Politiko | 19-Jan-2020 17:47
Bayern Munchen ka shkatërruar me rezultatin 0-4 Hertha Berlinin në transfertë. Skuadra bavareze u rikthye si duhet në kampionat mes shumë dyshimeve për vazhdimësinë. Një ndeshje me dy fytyra për kampionët e Gjermanisë ...

Bayerni fiton thellë, luan edhe Dajaku
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 17:44
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...

17:40 Bayerni deklason Herthan, kalon në pozitën e dytë Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit...
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 17:44
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...

Bayern e nis mbarë, bindshëm ndaj Hertha
Bayern Munich e ka nisur mbarë pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë. Bavarezët kanë mposhtur bindshëm 0:4 Herthan e Jurgen Klinsmann. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para nuk sollën ...
Shenja | 19-Jan-2020 17:39
Bayern Munich e ka nisur mbarë pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë. Bavarezët kanë mposhtur bindshëm 0:4 Herthan e Jurgen Klinsmann. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para nuk sollën ...

Hertha “kafshatë” e lehtë për Bayernin, kampionët ngjiten të dytët
Bayerni i Mynihut e nisi vitin 2020 me një fitore të thellë 0-4 në fushën e Herthas së Berlinit. Kampionët në fuqi të Bundesligës shpërthyen në pjesën e dytë, pas një fraksioni të parë të kujdesshëm, ku gjithsesi ...
SuperSport | 19-Jan-2020 17:38
Bayerni i Mynihut e nisi vitin 2020 me një fitore të thellë 0-4 në fushën e Herthas së Berlinit. Kampionët në fuqi të Bundesligës shpërthyen në pjesën e dytë, pas një fraksioni të parë të kujdesshëm, ku gjithsesi ...

Bayerni fiton thellë, luan edhe Dajaku
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...
Koha.net | 19-Jan-2020 17:38
Bayern Munihu ka mposhtur 4 me 0 Hertha Berlinin në një ndeshje ku për 10 minuta në fund u paraqit edhe talenti kosovar Leon Dajaku. Thomas Muller, Robert Lewandowski, Thiago Alcantara e Ivan Perishiq shënuan golat për ...

Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hertha Berlinit
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 17:26
Bayern Munich e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 18-të në Bundelsiga. Edhe pjesa e parë përfundoi pa gola, në të dytën u shënuan plotë katër sosh. Llogarinë e golave e hapi Thomas Muller ...

Bayern Munich i pamëshirshëm ndaj Hertha Berlinit, mrekulli për futbollistin nga Kosova
Bayern Munich e ka nisur për mrekulli vitin 2020, në kampionatin elitar gjerman, Bundesliga. Skuadra e Hansi Flick e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat të thellë, 0:4, në 'Olympiastadion', shkruan Zëri.info. Pjesa ...
Zeri | 19-Jan-2020 17:38
Bayern Munich e ka nisur për mrekulli vitin 2020, në kampionatin elitar gjerman, Bundesliga. Skuadra e Hansi Flick e ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat të thellë, 0:4, në 'Olympiastadion', shkruan Zëri.info. Pjesa ...

VIDEO | Furia Lewandowski, Bayern shkatërron Hertha Berlin!
Bayern Munchen ka shkatërruar Hertha Berlin me rezultatin 0-4. Bavarezët pritën plot 60 minuta për të gjetur golin e parë të sfidës, me anë të Thomas Muller. Gjermani gjuanbukur fluturimthi brenda zonës dhe mposht ...
ABCNews | 19-Jan-2020 17:26
Bayern Munchen ka shkatërruar Hertha Berlin me rezultatin 0-4. Bavarezët pritën plot 60 minuta për të gjetur golin e parë të sfidës, me anë të Thomas Muller. Gjermani gjuanbukur fluturimthi brenda zonës dhe mposht ...

Bayerni i jep minuta Dajakut, fiton me “poker” ndaj Herthas
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 17:35
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...

Bayerni i jep minuta Dajakut, fiton me “poker” ndaj Herthas
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 17:32
Bayerni ka mposhtur Herthan e Berlinit me rezultat 0-4 në ndeshjen e xhiros së 18-të të Bundesligës. Golat për bavarezët i shënuan Muller (60'), Lewandowski (73'), Alcantara (76') dhe Perisic (84'). Mbi 10 minuta në ...

Bayerni deklason Herthan, kalon në pozitën e dytë
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 17:29
Bayern Munich e ka deklasuar Herthan e Berlinit me rezultat 0-4. Të katër golat e Bayern u shënuan në pjesën e dytë të ndeshjes, kurse me të mirët për Bayernin ishin Thomas Muller dhe Ivan Perisic. Bayern Munich ka ...

17:24 Lewandowski dhe Thiago shënojnë dy gola të shpejtë për dyfishon epërsinë për Bayernin Robert Lewandowski dhe Thiago kanë...
Robert Lewandowski dhe Thiago kanë shënuar edhe dy Bayern Munich kundër Hertha Berlin Lexoni edhe: Aferdita Demaku gati për lansimin e këngës më të re Lewandowski nuk është munduar shumë pasi që ka shënuar nga pika e ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 17:27
Robert Lewandowski dhe Thiago kanë shënuar edhe dy Bayern Munich kundër Hertha Berlin Lexoni edhe: Aferdita Demaku gati për lansimin e këngës më të re Lewandowski nuk është munduar shumë pasi që ka shënuar nga pika e ...

Bayern e nis mbarë, bindshëm ndaj Hertha
Bavarezët kanë mposhtur bindshëm 0:4 Herthan e Jurgen Klinsmann. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para nuk sollën asgjë. Goleada u nis nga Thomas Muller (60’), i cili duket se ka rigjetur ...
Lajminet | 19-Jan-2020 17:24
Bavarezët kanë mposhtur bindshëm 0:4 Herthan e Jurgen Klinsmann. Të gjitha golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi 45 minutat e para nuk sollën asgjë. Goleada u nis nga Thomas Muller (60’), i cili duket se ka rigjetur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved