ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 18:16

Menaxheri i Khabibit paralajmëron McGregorin në fitoren ndaj Cerrones: Mund të rrëzohesh sërish

Menaxheri i Khabibit paralajmëron McGregorin në fitoren ndaj Cerrones: Mund të rrëzohesh sërish
Menaxheri i Khabib Nurmagomedov, Ali Abdelaziz i ka reaguar Conor McGregorit për fiton me nokaut ndaj Donald Cerrones. Irlandezi u rikthye në oktogon me një fitore në Las Vegas, duke e mposhtur për vetëm 40 sekonda ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:43
Menaxheri i Khabib Nurmagomedov, Ali Abdelaziz i ka reaguar Conor McGregorit për fiton me nokaut ndaj Donald Cerrones. Irlandezi u rikthye në oktogon me një fitore në Las Vegas, duke e mposhtur për vetëm 40 sekonda ...

Momenti prekës pas festës së shkurtër të McGregor – ai u kthye për ta përqafuar Cerronen, i cili më pas u dërgua në spital
Conor McGregor arriti një fitore të furishme ndaj Donald Cerrones në rikthimin e tij në tetëkëndësh, në kuadër të ‘UFC 246’ që u zhvillua në Las Vegas. Irlandezit i mjaftuar vetëm 40-të sekonda për ta mposhtur ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:43
Conor McGregor arriti një fitore të furishme ndaj Donald Cerrones në rikthimin e tij në tetëkëndësh, në kuadër të ‘UFC 246’ që u zhvillua në Las Vegas. Irlandezit i mjaftuar vetëm 40-të sekonda për ta mposhtur ...

Fero nuk i komenton thashethemet për jetën private, prezanton materialet e reja muzikore
Këto ditë, emri i Feros është lakuar në faqet rozë, për shkak të një videoje të publikuar, ku shfaqej e dashura e tij, Arbenita Ismajli, duke u puthur me një ish-të dashur të sajin. Ndërkohë që modelja reagoi përmes një ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:23
Këto ditë, emri i Feros është lakuar në faqet rozë, për shkak të një videoje të publikuar, ku shfaqej e dashura e tij, Arbenita Ismajli, duke u puthur me një ish-të dashur të sajin. Ndërkohë që modelja reagoi përmes një ...

VIDEO: Conor McGregor “palos” kaubojsin Cerrone për 40 sekonda dhe fiton… 60 milionë paund
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e Las Vegasit, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një rikthim ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 12:49
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e Las Vegasit, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një rikthim ...

Tifozët e UFC-së dyshojnë se triumfi 40-sekondësh i McGregor ndaj Cerrone ishte i montuar dhe kërkojnë t’u kthehen paratë
Disa tifozë të UFC-së janë shprehur të pabindur me triumfin e shpejtë të Conor McGregorit ndaj Donald Cerrone, në rikthimin e tij në tetëkëndësh. Irlandezit të famshëm i mjaftuan 40-të sekonda për ta nokautuar ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 21:03
Disa tifozë të UFC-së janë shprehur të pabindur me triumfin e shpejtë të Conor McGregorit ndaj Donald Cerrone, në rikthimin e tij në tetëkëndësh. Irlandezit të famshëm i mjaftuan 40-të sekonda për ta nokautuar ...

Përmes videove të publikuara, Nora Istrefi rikthen disa prej dukjeve më të bukura me fustan
Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të pëlqyera të skenës sonë muzikore, ndërsa këngët e saja thuajse gjithmonë shndërrohen në hite. Mirëpo, veç kësaj, këngëtarja dallohet edhe për dukjen e saj, ndërsa fansat i ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 20:34
Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të pëlqyera të skenës sonë muzikore, ndërsa këngët e saja thuajse gjithmonë shndërrohen në hite. Mirëpo, veç kësaj, këngëtarja dallohet edhe për dukjen e saj, ndërsa fansat i ...

Pronat luksoze të McGregor, duke përfshirë rezidencën në Irlandë, vilën në Spanjë dhe shtëpinë e ëndrrave në Las Vegas
Duke qenë një prej yjeve më të famshme të sporteve luftarake në botë, Conor McGregor e ka mundësinë të ketë prona luksoze. 31-vjeçari ka bërë miliona nga UFC dhe boksi, ndërsa pasuria e tij është vlerësuar në 110 ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 19:58
Duke qenë një prej yjeve më të famshme të sporteve luftarake në botë, Conor McGregor e ka mundësinë të ketë prona luksoze. 31-vjeçari ka bërë miliona nga UFC dhe boksi, ndërsa pasuria e tij është vlerësuar në 110 ...

Hilary Duff me ndryshim në dukje, vjen me pamje të adoleshentes
Hilary Duff e ka filluar vitin 2020 me një stil të ri flokësh dhe më një dukje krejtësisht ndryshe. Edhe pse në kohët e fundit ka preferuar t’i mbajë flokët më të shkurta, aktorja dhe këngëtarja ka vendosur të bëjë një ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 18:49
Hilary Duff e ka filluar vitin 2020 me një stil të ri flokësh dhe më një dukje krejtësisht ndryshe. Edhe pse në kohët e fundit ka preferuar t’i mbajë flokët më të shkurta, aktorja dhe këngëtarja ka vendosur të bëjë një ...

Pas thashethemeve të shumta për jetën e saj private, Arbenita sjell një pozë pa makijazh dhe duket për mrekulli
Këto ditë, Arbenita Ismajli ka qenë kryetemë e faqeve rozë, pas publikimit të një videoje, në të cilën ajo shfaqej në përqafimin e një mashkulli që nuk ishte Fero. Bukuroshja shqiptare ka qenë një lidhje mjaft të ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 18:05
Këto ditë, Arbenita Ismajli ka qenë kryetemë e faqeve rozë, pas publikimit të një videoje, në të cilën ajo shfaqej në përqafimin e një mashkulli që nuk ishte Fero. Bukuroshja shqiptare ka qenë një lidhje mjaft të ...

Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone
Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të ‘UFC 246’ në Las Vegas. Irlandezi u rikthye me klas në tetëkëndësh me një triumf fantastik, prandaj ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 17:49
Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të ‘UFC 246’ në Las Vegas. Irlandezi u rikthye me klas në tetëkëndësh me një triumf fantastik, prandaj ...

Partnerja e McGregor ishte në qendër të vëmendjes së faqeve rozë
Dee Devlin ‘e ka vjedhur’ spektaklin gjatë hyrjes në T-Mobile Arena të Las Vegasit me Conor McGregor, para meçit të tij me Donald Cerrone. Partnerja e yllit irlandez kishte veshur një fustan të gjelbër të shkurtër, ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 16:58
Dee Devlin ‘e ka vjedhur’ spektaklin gjatë hyrjes në T-Mobile Arena të Las Vegasit me Conor McGregor, para meçit të tij me Donald Cerrone. Partnerja e yllit irlandez kishte veshur një fustan të gjelbër të shkurtër, ...

Dana White: Khabib duhet të jetë kundërshtari i ardhshëm i McGregor, jo Masvidal
Conor McGregor është i gatshëm për cilindo kundërshtar, pas triumfit me nokaut teknik ndaj Donald ‘Cowboy’ Cerrone në duelin e Las Vegasit. Irlandezit i mjaftuan 40 sekonda që ta fitonte duelin, ndërsa tashmë po flitet ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 16:08
Conor McGregor është i gatshëm për cilindo kundërshtar, pas triumfit me nokaut teknik ndaj Donald ‘Cowboy’ Cerrone në duelin e Las Vegasit. Irlandezit i mjaftuan 40 sekonda që ta fitonte duelin, ndërsa tashmë po flitet ...

Cerrone u mposht nga McGregor, Dan Bilzerian thuhet se humbi mbi 1 milion dollarë bast
Dan Bilzerian, i njohur si lojtar i pokerit, por edhe personazh i famshëm në Instagram thuhet të ketë vënë bast një shumë të madhe në favor të Donald Cerrone në ngjarjen kryesore UFC 246 kundër Conor McGregor. McGregor ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 15:27
Dan Bilzerian, i njohur si lojtar i pokerit, por edhe personazh i famshëm në Instagram thuhet të ketë vënë bast një shumë të madhe në favor të Donald Cerrone në ngjarjen kryesore UFC 246 kundër Conor McGregor. McGregor ...

Loredana flet për këngën e re “Kein Wort”: Është një histori dashurie që nuk ka shans të dytë
Rap-artistja nga Ferizaj, Loredana Zefi, para pak ditësh lansoi këngën e re “Kein Wort” në bashkëpunim me artisten gjermane, Juju. Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe tashmë për vetëm tri ditë ka kaluar shifrën e ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 14:56
Rap-artistja nga Ferizaj, Loredana Zefi, para pak ditësh lansoi këngën e re “Kein Wort” në bashkëpunim me artisten gjermane, Juju. Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe tashmë për vetëm tri ditë ka kaluar shifrën e ...

Morena publikon një tjetër video nga Tajlanda duke vënë në pah të pasmet e saj
Këngëtarja e njohur nga Peja, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga personazhet më të përfolura në faqet rozë. Ajo së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Tajlandë, ndërsa nuk ngurron të sjellë ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 14:19
Këngëtarja e njohur nga Peja, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga personazhet më të përfolura në faqet rozë. Ajo së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Tajlandë, ndërsa nuk ngurron të sjellë ...

O plehrë, do të të vras/ Ja pse Graciano rrahi gazetarin!
Graciano Tagani ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb”. Ka qenë gazetari Ronaldo Sharka i cili ka ftuar Gracionin në një kafe me pretekstin se është gazetar dhe punon në radio. Por, gazetari i ka thënë ...
Dritare | 20-Jan-2020 00:28
Graciano Tagani ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb”. Ka qenë gazetari Ronaldo Sharka i cili ka ftuar Gracionin në një kafe me pretekstin se është gazetar dhe punon në radio. Por, gazetari i ka thënë ...

Health star ratings Kellogg reveals the cereal
The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. It’s kind of ...
Politiko | 20-Jan-2020 00:14
The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian Bailey. It was such a surreal moment cried she admitted. It’s kind of ...

Pas sherreve të fundit virtuale me kolegët, Alketa Vejsiu reflekton për një arsye shumë speciale
Moderatorja Alketa Vejsiu, feston sot ditëlindjen e saj. Ajo mbush 36 vjeç dhe në këtë ditë tepër speciale për të ka vendosur të hapë zemrën me ndjekësit dhe të japë një mesazh të rëndësishëm. Alketa ka folur pa doreza ...
Arbresh | 20-Jan-2020 00:08
Moderatorja Alketa Vejsiu, feston sot ditëlindjen e saj. Ajo mbush 36 vjeç dhe në këtë ditë tepër speciale për të ka vendosur të hapë zemrën me ndjekësit dhe të japë një mesazh të rëndësishëm. Alketa ka folur pa doreza ...

McGregor: Kundërshtari i ardhshëm? Nuk ka rëndësi, nuk më intereson
Conor McGregor synon një vit me aktivitete dhe nuk i interesojnë kundërshtarët e tij të ardhshëm të mundshëm. Luftëtari irlandez triumfoi me lehtësi ndaj Donald Cerrone, duke e mposhtur pas vetëm 40 sekondave, edhe pse ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 13:31
Conor McGregor synon një vit me aktivitete dhe nuk i interesojnë kundërshtarët e tij të ardhshëm të mundshëm. Luftëtari irlandez triumfoi me lehtësi ndaj Donald Cerrone, duke e mposhtur pas vetëm 40 sekondave, edhe pse ...

Luana Vjollca në Prishtinë për arsye të veçantë
Luana Vjollca vikendi është duke e kaluar në kryeqytet. Luana Vjollca është shumë e afërt me fansat e saj ajo i mban të informuar për çdo të re nga jeta profesionale. Moderatorja/këngëtarja këtë fund javë e ka kaluar në ...
Aktuale.MK | 19-Jan-2020 23:40
Luana Vjollca vikendi është duke e kaluar në kryeqytet. Luana Vjollca është shumë e afërt me fansat e saj ajo i mban të informuar për çdo të re nga jeta profesionale. Moderatorja/këngëtarja këtë fund javë e ka kaluar në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved