ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 07:15

“Nuk mund të luash bixhoz me lekët e tua”, Ardian Mema: Në Shqipëri do vijnë gjithmonë lojtarë të dobët

“Nuk mund të luash bixhoz me lekët e tua”, Ardian Mema: Në Shqipëri do vijnë gjithmonë lojtarë të dobët
I ftuar në studion e emisionin “Sport News Plus” të moderatores Daljana Sejdia, në televizionin “News 24”, ish-trajneri i Tiranës, Ardian Mema, bëri një analizë të shkurtër në lidhje me situatën aktuale në merkaton e ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 23:29
I ftuar në studion e emisionin “Sport News Plus” të moderatores Daljana Sejdia, në televizionin “News 24”, ish-trajneri i Tiranës, Ardian Mema, bëri një analizë të shkurtër në lidhje me situatën aktuale në merkaton e ...

FOTO/ Kush janë çifti i biznesmenëve që u plagosën nga grabitësit në Allias, skena në sy të vajzës
TIRANË Petrit dhe Afërdita Laze janë dy personat të cilët mbetën të plagosur nga grabitësit, në shtëpinë e tyre në Allias. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se çifti prej vitit 1995 jeton në Tiranë, janë me origjinë nga ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 22:54
TIRANË Petrit dhe Afërdita Laze janë dy personat të cilët mbetën të plagosur nga grabitësit, në shtëpinë e tyre në Allias. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se çifti prej vitit 1995 jeton në Tiranë, janë me origjinë nga ...

Detaje të reja nga plagosja në Allias, dy grabitës hynë në shtëpi, u përleshën dhe plagosën çiftin e bashkëshortëve
TIRANË Plagosja në Allias ka qenë për shkak të një grabitje në shtëpinë e dy bashkëshortëve. Dy grabitës tëarmatosur hynë në vilën në Allias duke tentuar grabitjen dhe plagosën burrin dhe gruan. Gazetarja Dorjana Bezat ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 22:42
TIRANË Plagosja në Allias ka qenë për shkak të një grabitje në shtëpinë e dy bashkëshortëve. Dy grabitës tëarmatosur hynë në vilën në Allias duke tentuar grabitjen dhe plagosën burrin dhe gruan. Gazetarja Dorjana Bezat ...

Plagosja e dyfishtë me armë në Tiranë, Policia jep informacion zyrtar
Policia informon mbi ngjarjen e mbrëmjes së sotme në Allias të Tiranës. Në njoftim thuhet se çifti i bashkëshortëve kanë inicialet P.L, dhe A.L, dhe se ngjarja ka nndodhur ende në rrethana të paqarta. Plagosja ka ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 22:32
Policia informon mbi ngjarjen e mbrëmjes së sotme në Allias të Tiranës. Në njoftim thuhet se çifti i bashkëshortëve kanë inicialet P.L, dhe A.L, dhe se ngjarja ka nndodhur ende në rrethana të paqarta. Plagosja ka ...

Të shtëna me armë në një banesë në Tiranë, plagosen rëndë çifti i bashkëshortëve
TIRANË Një çift bashkëshortësh, burrë dhe grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 22:08
TIRANË Një çift bashkëshortësh, burrë dhe grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi ...

FOTO/ E pazakontë! Tirana ‘pushtohet’ nga mjegulla
TIRANË Tirana ka lënë pas shirat dhe këtë mbrëmje është përfshirë nga mjegulla, një fenomen i pazakontë për kryeqytetin. Prej fillimit të janarit jo vetëm kryeqyteti por gjithë Shqipëria janë përfshirë nga moti i ftohtë ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 21:44
TIRANË Tirana ka lënë pas shirat dhe këtë mbrëmje është përfshirë nga mjegulla, një fenomen i pazakontë për kryeqytetin. Prej fillimit të janarit jo vetëm kryeqyteti por gjithë Shqipëria janë përfshirë nga moti i ftohtë ...

‘Alison, mirë se erdhe në jetë’, Elis Bakaj bëhet baba: 19 ka qenë gjithmonë numër me fat
Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profiling zyrtar në Instagram. Fëmija i tij ka lindur sot, dhe Bakaj e cilëson 19 janarin si ditën më të bukur të jetës së tij, ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 21:16
Futbollisti shqiptar Elis Bakaj është bërë baba dhe emocionin e ka ndarë me miqtë e tij në profiling zyrtar në Instagram. Fëmija i tij ka lindur sot, dhe Bakaj e cilëson 19 janarin si ditën më të bukur të jetës së tij, ...

Kush është kambisti i grabitur në Durrës, lidhja me çështjen ‘’Shullazi’’
DURRËS Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se kambisti i cili u grabit sot në Durrës është babai i një dëshmitari të mbrojtur në çështjen ‘’Shullazi’’. Atij sot arritën t’i grabisnin me dhunë 250 euro dhe 150 mijë lekë ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 18:18
DURRËS Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se kambisti i cili u grabit sot në Durrës është babai i një dëshmitari të mbrojtur në çështjen ‘’Shullazi’’. Atij sot arritën t’i grabisnin me dhunë 250 euro dhe 150 mijë lekë ...

Strakosha tremb Lazion, portieri kuqezi i nënshtrohet ekzaminimeve
Tomas Strakosha është një nga protagonistët absolut të këtij sezonit tek Lazio që sheh kryeqytetasit në garë për titullin kampion në Serie A, të paktën shifrat e thonë diçka të tillë. Lazio siguroi fitoren e 11-të ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 16:45
Tomas Strakosha është një nga protagonistët absolut të këtij sezonit tek Lazio që sheh kryeqytetasit në garë për titullin kampion në Serie A, të paktën shifrat e thonë diçka të tillë. Lazio siguroi fitoren e 11-të ...

VIDEO/ Aksident i trefishtë në Milot, plagosen dy persona, shkak një parakalim i gabuar
MILOT Një aksident i trefishtë ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot ku janë plagosur dhe dy persona. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se tre automjete janë përplasur kurse dy të plagosurit janë ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 16:03
MILOT Një aksident i trefishtë ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot ku janë plagosur dhe dy persona. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se tre automjete janë përplasur kurse dy të plagosurit janë ...

‘Dasmë përrallore’, ish- gruaja e Abramovich martohet me manjatin grek
ZVICËR Ish- gruaja e ‘bossit’ rus të Chelsea-s, Roman Abramovich është martuar me bilionerin grek Stavros Niarchos. Çifti shpenzoi 5 milion dollar për një dasmë me miqtë dhe dhe të afërmit në St. Moritz, tek ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 15:21
ZVICËR Ish- gruaja e ‘bossit’ rus të Chelsea-s, Roman Abramovich është martuar me bilionerin grek Stavros Niarchos. Çifti shpenzoi 5 milion dollar për një dasmë me miqtë dhe dhe të afërmit në St. Moritz, tek ...

Historia me premtimet e përsëritura, Pusteci vuan mungesën e ujit të pijshëm prej një jete!
Vetëm 25 kilometra larg Korçës, banorët e Pustecit vuajnë prej vitesh mungesën e ujit të pijshëm. 9 fshatrat e Pustecit, 7 prej të cilave janë buzë liqenit nuk furnizohen me ujë të pijshëm. Nga ana tjetër drejtori i ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 13:17
Vetëm 25 kilometra larg Korçës, banorët e Pustecit vuajnë prej vitesh mungesën e ujit të pijshëm. 9 fshatrat e Pustecit, 7 prej të cilave janë buzë liqenit nuk furnizohen me ujë të pijshëm. Nga ana tjetër drejtori i ...

Makina përplas të riun në trotuar, humb jetën tragjikisht shqiptari në Itali
Tragjik ka qenë fati i një të riu shqiptar në Itali, i cili ka humbur jetën në një aksident. Ngjarja ndodhi në Torino mbrëmjen e djeshme. Bëhet me dije se viktima ka qenë duke ecur në trotuar, kur një makinë me ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 11:18
Tragjik ka qenë fati i një të riu shqiptar në Itali, i cili ka humbur jetën në një aksident. Ngjarja ndodhi në Torino mbrëmjen e djeshme. Bëhet me dije se viktima ka qenë duke ecur në trotuar, kur një makinë me ...

FOTO/ Qentë endacakë kthehen në rrezik, sulmojnë qytetaret në Shëngjin
Qenë endacakë janë kthyer në një problem serioz për qytetarët e Shëngjinit dhe jo vetëm, të cilët kanë rënë pre e sulmeve të këtyre kafshëve teksa shëtisin në bregdet. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 08:45
Qenë endacakë janë kthyer në një problem serioz për qytetarët e Shëngjinit dhe jo vetëm, të cilët kanë rënë pre e sulmeve të këtyre kafshëve teksa shëtisin në bregdet. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se ...

Koreja e Veriut, zëvendësohet ministri i Jashtëm
Ri Yong Ho, ministri i Jashtëm i Koresë së Veriut, i cili shërbeu që nga viti 2016, është zëvendësuar, njoftoi sot faqja e lajmeve me qendër në Seul, NK News. Raporti nuk dha informacione të mëtejshme se kush do të ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 04:33
Ri Yong Ho, ministri i Jashtëm i Koresë së Veriut, i cili shërbeu që nga viti 2016, është zëvendësuar, njoftoi sot faqja e lajmeve me qendër në Seul, NK News. Raporti nuk dha informacione të mëtejshme se kush do të ...

Sillet te “Trauma” njëri prej të plagosurve në Vlorë, mori pesë plumba, ai në kokë i rrezikon jetën
Bluzat e bardha kanë dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të dy personave që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mjekët thonë se Nikollaq Çepaj është dërguar në spital në gjendje shëndetësore të rënduar. ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 22:53
Bluzat e bardha kanë dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të dy personave që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mjekët thonë se Nikollaq Çepaj është dërguar në spital në gjendje shëndetësore të rënduar. ...

VIDEO/ Gjendet një kallashnikov brenda ‘Benz-it’ të shkrumbuar, ndjekja e policisë iu prishi planin autorëve të plagosjes së dyfishtë
VLORË Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, që tronditi qytetin e Vlorës këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” nga vendi ku u gjet e ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 21:23
VLORË Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, që tronditi qytetin e Vlorës këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” nga vendi ku u gjet e ...

Gjendet një makinë e djegur në dalje të Vlorës, dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes
Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar. Mësohet se makina ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 20:51
Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar. Mësohet se makina ...

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, 2 të plagosur
VLORË Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri këtë pasdite në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Transballkanike”. Identiteti i të plagosurve ende nuk bëhet me dije. Mësohet se të plagosurit ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 18:52
VLORË Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri këtë pasdite në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Transballkanike”. Identiteti i të plagosurve ende nuk bëhet me dije. Mësohet se të plagosurit ...

Video/ Tjetër blof i Sitit! Kristal Palasi merr barazimin në shtëpinë e skuadrës së Guardiolës
Mançester Siti duket se ka hequr dorë përfundimisht dhe nga shpresa më e çmendur për një rikuperim ndaj Liverpulit të Jurgen Klopit. Skuadra e Pep Guardiolës ka ngecur në shtëpi në një barazim 2-2 ndaj Kristal Palasit, ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 18:16
Mançester Siti duket se ka hequr dorë përfundimisht dhe nga shpresa më e çmendur për një rikuperim ndaj Liverpulit të Jurgen Klopit. Skuadra e Pep Guardiolës ka ngecur në shtëpi në një barazim 2-2 ndaj Kristal Palasit, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved