ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 17:59

Notat e lojtarëve: Juventus 2-1 Parma, Ronaldo protagonisti kryesor

Notat e lojtarëve: Juventus 2-1 Parma, Ronaldo protagonisti kryesor
Juventusi ka marrë pikë të plota në përballjen ndaj Parmas për t’u shmangur në krye të tabelës nga përcjellësi Inter. Duke qenë skuadra fituese, Zonja e vjetër ka marrë notë mesatare më të lartë (6.97) në krahasim me ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:00
Juventusi ka marrë pikë të plota në përballjen ndaj Parmas për t’u shmangur në krye të tabelës nga përcjellësi Inter. Duke qenë skuadra fituese, Zonja e vjetër ka marrë notë mesatare më të lartë (6.97) në krahasim me ...

Notat e lojtarëve: Juventus 2-1 Parma, Ronaldo protagonisti kryesor
Juventusi ka marrë pikë të plota në përballjen ndaj Parmas për t’u shmangur në krye të tabelës nga përcjellësi Inter. Duke qenë skuadra fituese, Zonja e vjetër ka marrë notë mesatare më të lartë (6.97) në krahasim me ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Juventusi ka marrë pikë të plota në përballjen ndaj Parmas për t’u shmangur në krye të tabelës nga përcjellësi Inter. Duke qenë skuadra fituese, Zonja e vjetër ka marrë notë mesatare më të lartë (6.97) në krahasim me ...

Ronaldo ia fiton ndeshjen Juventusit (VIDEO)
Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë dhënë fitoren Juventusit sonte në një ndeshje ku kampioni aktual i Italisë ka fituar me plot vështirësi Juventus ka fituar me rezultat të ngushtë kundër Parmës 2-1 në xhiron e 20 të ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 23:46
Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë dhënë fitoren Juventusit sonte në një ndeshje ku kampioni aktual i Italisë ka fituar me plot vështirësi Juventus ka fituar me rezultat të ngushtë kundër Parmës 2-1 në xhiron e 20 të ...

Ronaldo shpëton Juventusin
Cristiano Ronaldo i shpëtoi nderin zonjës së vjetër përballë Empolit. Portugezi shënoi 2 gola, një prej të cilëve me penallti, duke përmbysur avantazhin e skuadrës vendase të vendosur nga një gol i Caputo me kundër ...
TV Klan | 27-Oct-2018 21:49
Cristiano Ronaldo i shpëtoi nderin zonjës së vjetër përballë Empolit. Portugezi shënoi 2 gola, një prej të cilëve me penallti, duke përmbysur avantazhin e skuadrës vendase të vendosur nga një gol i Caputo me kundër ...

Juventusi regjistron fitoren e radhës dhe i thotë 'lamtumirë' Interit
Juventusi ka regjistruar fitore të rëndësishme në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar sonte në "Allianz Stadium", Juventusi e ka mposhtur Parman me rezultat të ngushtë, 2:1, ...
Zeri | 19-Jan-2020 22:46
Juventusi ka regjistruar fitore të rëndësishme në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar sonte në "Allianz Stadium", Juventusi e ka mposhtur Parman me rezultat të ngushtë, 2:1, ...

Juve shfrytëzon gabimin e Interit, shmanget në krye të tabelës
Juventusi ka mposhtur 2 me 1 Parman për t’u shmangur në krye të tabelës në Serie A. Cristiano Ronaldo realizoi dy golat për fitoren e radhës së “Zonjës së Vjetër”. Te Parma shënoi Cornelius. Me këtë fitore, Juventusi ...
Koha.net | 19-Jan-2020 22:43
Juventusi ka mposhtur 2 me 1 Parman për t’u shmangur në krye të tabelës në Serie A. Cristiano Ronaldo realizoi dy golat për fitoren e radhës së “Zonjës së Vjetër”. Te Parma shënoi Cornelius. Me këtë fitore, Juventusi ...

Juventus – Parma, këtu mund ta ndiqni drejtpërdrejtë
Juventusi është nikoqir i Parmas në ndeshjen e javës së 20-të të kampionatit italian që zhvillohet në stadiumin e Bianconerëve në Torino. Zonja e Vjetër ka një pikë më shumë se Interi që barazoi ndaj Lecces, prandaj me ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 20:43
Juventusi është nikoqir i Parmas në ndeshjen e javës së 20-të të kampionatit italian që zhvillohet në stadiumin e Bianconerëve në Torino. Zonja e Vjetër ka një pikë më shumë se Interi që barazoi ndaj Lecces, prandaj me ...

Flet Solskjaer: Ja pse humbëm ndeshjen ndaj Liverpoolit
Juventus takohet sonte me Parman. Juventusi sonte ka mundësi që në rast të fitores të shkëputet në +4 pikë nga vendi i dytë, Interi, shkruan GazetaBlic . Juventus dhe Parma takohen sonte në “Allianz” nga ora 20:45. Pak ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 20:31
Juventus takohet sonte me Parman. Juventusi sonte ka mundësi që në rast të fitores të shkëputet në +4 pikë nga vendi i dytë, Interi, shkruan GazetaBlic . Juventus dhe Parma takohen sonte në “Allianz” nga ora 20:45. Pak ...

Juventusi pret Parmën, kërkon fitore për t’u shkëputur nga Interi Interi barazoi sonte në Lecce kështu që Juventus ka një mundësi të artë që të shmanget nga rivali i tyre kryesor sonte por s’pari duhet ta mposhtë Parmën Juventus e pret sonte në...
Interi barazoi sonte në Lecce kështu që Juventus ka një mundësi të artë që të shmanget nga rivali i tyre kryesor sonte por s’pari duhet ta mposhtë Parmën Juventus e pret sonte në stadiumin e vet skuadrën e Parmës. ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 20:02
Interi barazoi sonte në Lecce kështu që Juventus ka një mundësi të artë që të shmanget nga rivali i tyre kryesor sonte por s’pari duhet ta mposhtë Parmën Juventus e pret sonte në stadiumin e vet skuadrën e Parmës. ...

Juventus - Parma: Mbrojtësi nga Kosova e nis sfidën nga banka rezervë
Juventusi do të përballet sonte me Parman në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A. Kampionia në fuqi e Italisë është nikoqire e Parmas sonte në "Allianz Stadium", shkruan Zëri.info. Një orë para ndeshjes, ...
Zeri | 19-Jan-2020 20:01
Juventusi do të përballet sonte me Parman në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A. Kampionia në fuqi e Italisë është nikoqire e Parmas sonte në "Allianz Stadium", shkruan Zëri.info. Një orë para ndeshjes, ...

Formacionet zyrtare: Juve kërkon të shmanget në krye me triumf ndaj Parmas
Juventusi është nikoqir i Parmas në ndeshjen e javës së 20-të të kampionatit italian që zhvillohet në stadiumin e Bianconerëve në Torino. Zonja e Vjetër ka një pikë më shumë se Interi që barazoi ndaj Lecces, prandaj me ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 20:01
Juventusi është nikoqir i Parmas në ndeshjen e javës së 20-të të kampionatit italian që zhvillohet në stadiumin e Bianconerëve në Torino. Zonja e Vjetër ka një pikë më shumë se Interi që barazoi ndaj Lecces, prandaj me ...

Juventusi pret Parmën, kërkon fitore për t’u shkëputur nga Interi
Interi barazoi sonte në Lecce kështu që Juventus ka një mundësi të artë që të shmanget nga rivali i tyre kryesor sonte por s’pari duhet ta mposhtë Parmën Juventus e pret sonte në stadiumin e vet skuadrën e Parmës. ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 19:53
Interi barazoi sonte në Lecce kështu që Juventus ka një mundësi të artë që të shmanget nga rivali i tyre kryesor sonte por s’pari duhet ta mposhtë Parmën Juventus e pret sonte në stadiumin e vet skuadrën e Parmës. ...

Formacionet zyrtare: Juve kërkon të shmanget në krye me triumf ndaj Parmas
Juventusi është nikoqir i Parmas në ndeshjen e javës së 20-të të kampionatit italian që zhvillohet në stadiumin e Bianconerëve në Torino. Zonja e Vjetër ka një pikë më shumë se Interi që barazoi ndaj Lecces, prandaj me ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 19:43
Juventusi është nikoqir i Parmas në ndeshjen e javës së 20-të të kampionatit italian që zhvillohet në stadiumin e Bianconerëve në Torino. Zonja e Vjetër ka një pikë më shumë se Interi që barazoi ndaj Lecces, prandaj me ...

Juventus – Parma, formacionet zyrtare
Juventusi dhe Parma kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër është nikoqire e Parmas në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Serie A, e cila zhvillohet në Allianz ...
E Dua Sportin | 02-Feb-2019 19:41
Juventusi dhe Parma kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër është nikoqire e Parmas në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Serie A, e cila zhvillohet në Allianz ...

Ibrahimovic thyen rekord në Serie A
Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fitoren e 150 në kampionatin italian. Me këtë rast bëhet futbollisti që arrinë këtë shifër më shpejtë ...
InFokusi | 19-Jan-2020 18:08
Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fitoren e 150 në kampionatin italian. Me këtë rast bëhet futbollisti që arrinë këtë shifër më shpejtë ...

Ibrahimovic thyen rekord në Serie A, lë mbrapa emra të mëdhenj
Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fitoren e 150 në kampionatin italian, shkruan Indeksonline. Me këtë rast bëhet futbollisti që arrinë ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 17:38
Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fitoren e 150 në kampionatin italian, shkruan Indeksonline. Me këtë rast bëhet futbollisti që arrinë ...

Super-Hellas Verona, super-Amir Rrahmani: Publikohet nota e mbrojtësit të Kosovës pas ndeshjes së sotme
Hellas Verona vazhdon me paraqitje mbresëlënëse në kampionatin elitar italian, Serie A. Skuadra e Ivan Juric sot ka nxjerrë një barazim të madh në udhëtim te Bologna, raporton Zëri.info. Në ndeshjen e zhvilluar në ...
Zeri | 19-Jan-2020 17:07
Hellas Verona vazhdon me paraqitje mbresëlënëse në kampionatin elitar italian, Serie A. Skuadra e Ivan Juric sot ka nxjerrë një barazim të madh në udhëtim te Bologna, raporton Zëri.info. Në ndeshjen e zhvilluar në ...

Ibrahimovic thyen rekord në Serie A, lë mbrapa emra të mëdhenj
Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fitoren e 150 në kampionatin italian, shkruan Indeksonline. Me këtë rast bëhet futbollisti që arrinë ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 16:47
Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fitoren e 150 në kampionatin italian, shkruan Indeksonline. Me këtë rast bëhet futbollisti që arrinë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved