ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 19:43

Mustafa mesazh Kurtit: Vlerësoje mirë ofertën e fundit, LDK ka vullnet për koalicion

Mustafa mesazh Kurtit: Vlerësoje mirë ofertën e fundit, LDK ka vullnet për koalicion
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 20:59
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

Zhgënjim me zvarritjet rreth formimit të qeverisë
Qytetarët shprehin zhgënjimin e tyre me zvarritjen e krijuar rreth formimit të Qeverisë së re të Kosovës. Përmes një ankete të REL, ata thonë se dy partitë që po negociojnë rreth marrëveshjes për koalicion, Lëvizja ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 16:22
Qytetarët shprehin zhgënjimin e tyre me zvarritjen e krijuar rreth formimit të Qeverisë së re të Kosovës. Përmes një ankete të REL, ata thonë se dy partitë që po negociojnë rreth marrëveshjes për koalicion, Lëvizja ...

Mustafa: Nëse nuk arrihet marrëveshja, Kurti duhet të gjejë zgjidhje tjetër për formimin e qeverisë
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar për mediat në Kosovë se nuk do të ketë takime të tjera me Albin Kurtin nëse nuk ka dakordësi për arritjen e një marrëveshjeje. Mustafa theksoi se LDK ka pasur opsion ...
ABCNews | 19-Jan-2020 16:16
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar për mediat në Kosovë se nuk do të ketë takime të tjera me Albin Kurtin nëse nuk ka dakordësi për arritjen e një marrëveshjeje. Mustafa theksoi se LDK ka pasur opsion ...

Dështon sërish marrëveshja për koalicion, kreu i LDK-së kritika Albin Kurtit: Ka logjikë lufte
Pozicionet e LDK-së dhe VV duken sot më larg se kurrë dhe arritja e marrëveshjes së bashkëqeverisjes mes tyre tingëllon e largët. Edhe pse Albin Kurti e theksoi sërish se vulosja e një ujdie mes këtyre dy partive është ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 12:26
Pozicionet e LDK-së dhe VV duken sot më larg se kurrë dhe arritja e marrëveshjes së bashkëqeverisjes mes tyre tingëllon e largët. Edhe pse Albin Kurti e theksoi sërish se vulosja e një ujdie mes këtyre dy partive është ...

Mustafa: LDK ka vullnet për koalicion, VV ta vlerësojë mirë ofertën tonë të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 14:48
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

Mustafa: Kurti duhet ta vlerësojë mirë ofertën e fundit të LDK-së
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
Gazeta Monitor | 19-Jan-2020 21:56
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

Mustafa mesazh Kurtit: Vlerësoje mirë ofertën e fundit, LDK ka vullnet për koalicion
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
Lexo | 19-Jan-2020 21:45
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

Mustafa mesazh Kurtit: Vlerësoje mirë ofertën e fundit!
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
Ina-Online | 19-Jan-2020 21:38
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës LDK, Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

Arrihet marrëveshja për Libinë, gjashtë pika janë thelbësore
Udhëheqësit botërorë arritën një marrëveshje përfundimtare në konferencën ndërkombëtare mbi Libinë.
Kosova Press | 19-Jan-2020 20:49
Udhëheqësit botërorë arritën një marrëveshje përfundimtare në konferencën ndërkombëtare mbi Libinë.

Qytetarët të zhgënjyer me zvarritjet rreth formimit të Qeverisë
Qytetarët shprehin zhgënjimin e tyre me zvarritjen e krijuar rreth formimit të Qeverisë së re të Kosovës. Përmes një ankete të REL, ata thonë se dy partitë që po negociojnë rreth marrëveshjes për koalicion, Lëvizja ...
InFokusi | 19-Jan-2020 18:08
Qytetarët shprehin zhgënjimin e tyre me zvarritjen e krijuar rreth formimit të Qeverisë së re të Kosovës. Përmes një ankete të REL, ata thonë se dy partitë që po negociojnë rreth marrëveshjes për koalicion, Lëvizja ...

Dita e 105-të prej se u mbajtën zgjedhjet, Kurti e Mustafa pajtohen të mos takohen në vikend
Albin Kurti dhe Isa Mustafa s’kanë lëvizur as sot në drejtim të arritjes së marrëveshjes për Qeverinë e re. Në Vetëvendosje dhe LDK kanë konfirmuar se kanë pajtim të mos takohen sot. Dy liderët e partive s’kanë pasur as ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 17:05
Albin Kurti dhe Isa Mustafa s’kanë lëvizur as sot në drejtim të arritjes së marrëveshjes për Qeverinë e re. Në Vetëvendosje dhe LDK kanë konfirmuar se kanë pajtim të mos takohen sot. Dy liderët e partive s’kanë pasur as ...

A po paralajmërohet koalicioni VV-AAK – e fillon Istogu
Duket se Vetëvendosje e Albin Kurtit e LDK e Isa Mustafës nuk po arrijnë të merren vesh e të krijojnë koalicionin që do të qeverisë me vendin. Kësisoj kanë filluar të qarkullojnë në rrjete sociale e media edhe ide të ...
InFokusi | 19-Jan-2020 16:41
Duket se Vetëvendosje e Albin Kurtit e LDK e Isa Mustafës nuk po arrijnë të merren vesh e të krijojnë koalicionin që do të qeverisë me vendin. Kësisoj kanë filluar të qarkullojnë në rrjete sociale e media edhe ide të ...


Isa Mustafa: Nëse s’ka koalicion LDK-VV, Kurti duhet të gjejë zgjidhje tjetër
Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK’ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK’së ka ...
AlbInfo | 19-Jan-2020 16:13
Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK’ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK’së ka ...

Isa Mustafa: Nëse s’ka koalicion LDK-VV, Kurti duhet të gjejë zgjidhje tjetër
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK-ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK-së ka ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 15:45
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK-ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK-së ka ...

Mustafa: LDK ka vullnet për koalicion, VV ta vlerësojë mirë ofertën tonë të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mosarritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Në një intervistë për RTV21, Mustafa tha se nuk e ka pritur që do të ...
Lajminet | 19-Jan-2020 15:21
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mosarritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Në një intervistë për RTV21, Mustafa tha se nuk e ka pritur që do të ...

Isa Mustafa: Nëse s’ka koalicion LDK-VV, Kurti duhet të gjejë zgjidhje tjetër
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK-ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK-së ka ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 15:20
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK-ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK-së ka ...

Mustafa: LDK ka vullnet për koalicion, VV ta vlerësojë mirë ofertën tonë të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
Arbresh | 19-Jan-2020 15:08
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

Isa Mustafa: Nëse s’ka koalicion LDK-VV, Kurti duhet të gjejë zgjidhje tjetër
Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK’ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK’së ka ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 15:05
Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje duhet të gjejë zgjidhje tjetër nëse nuk i pranon kërkesat e partisë së dytë. Ka thënë se LDK’ja e ka opsion koalicionin me Vetëvendosjen. Shefi i LDK’së ka ...

Mustafa: LDK ka vullnet për koalicion, VV ta vlerësojë mirë ofertën tonë të fundit
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...
Zeri | 19-Jan-2020 14:59
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka folur për arsyet e mos arritjes së koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje deri më tani. Mustafa ka thënë se nuk e ka pritur që do të zgjasin kaq shumë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved