ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 07:04

Kriza e Napolit s’ka fund, Fiorentina e Iachinit e turpëron në “San Paolo”

Kriza e Napolit s’ka fund, Fiorentina e Iachinit e turpëron në “San Paolo”
Për herë të parë në këtë sezon Napolon pëson tri humbje radhazi, duke konfirmuar krizën e thellë të rezultateve me Gattuson trajner. Në dy ndeshjet paraardhëse, napolitanët ishin mundur nga Interi dhe Lazio, ndërsa ...
Top Channel | 19-Jan-2020 00:34
Për herë të parë në këtë sezon Napolon pëson tri humbje radhazi, duke konfirmuar krizën e thellë të rezultateve me Gattuson trajner. Në dy ndeshjet paraardhëse, napolitanët ishin mundur nga Interi dhe Lazio, ndërsa ...

VIDEO | Magjia e yllit të Fiorentinës, Castrovilli “deh” lojtarët e Napolit
Fiorentina arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e kaluar. Ekipi nga Firence triumfoi 0-2 kundër Napolit me golat e Chiesa dhe Vlaovic, teksa një ndër më të mirët në fushë ishte Gaetano Castrovilli. 22-vjeçari ...
ABCNews | 19-Jan-2020 16:22
Fiorentina arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e kaluar. Ekipi nga Firence triumfoi 0-2 kundër Napolit me golat e Chiesa dhe Vlaovic, teksa një ndër më të mirët në fushë ishte Gaetano Castrovilli. 22-vjeçari ...

Marika Fruscio ngushëllon tifozët e Napolit me fotot seksi
Rezultati i radhës negativ në kampionat për Napolin e Gennaro Gattusos ka shkaktuar zemërim të thellë në radhët e tifozëve. Gjithsesi, për ta zbutur disi dhimbjen mendon Marika Fruscio, tifozja e njohur seksi nga ...
SuperSport | 19-Jan-2020 21:50
Rezultati i radhës negativ në kampionat për Napolin e Gennaro Gattusos ka shkaktuar zemërim të thellë në radhët e tifozëve. Gjithsesi, për ta zbutur disi dhimbjen mendon Marika Fruscio, tifozja e njohur seksi nga ...

“Presidenti të marrë Edi Rejën, po shkojmë në Serinë B”, tifozët e Napolit në “armiqësi” me skuadrën
Tifozët e Napolit janë ngritur kundër ekipit të tyre pas humbjes së djeshme kundër Fiorentinës 0-2 në shtëpi. Irritimi me lojtarët ka arritur deri aty sa njëri prej tifozëve pas përfundimit të sfidës ka kërkuar që ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 17:41
Tifozët e Napolit janë ngritur kundër ekipit të tyre pas humbjes së djeshme kundër Fiorentinës 0-2 në shtëpi. Irritimi me lojtarët ka arritur deri aty sa njëri prej tifozëve pas përfundimit të sfidës ka kërkuar që ...

Gattuso: Tifozë, ndjesë! Po prekim fundin, Napoli i sëmurë dhe pa shpirt
Napoli ndodhet në krizë totale. Ekipi i Gattusos regjistroi humbjen e radhës mbrëmjen e kaluar kundër Fiorentinës, që fitoi 0-2 në “San Paolo”. Lojë e dobët, mungesë rezultatesh dhe vetëm 24 pikë në 20 ndeshje për ...
ABCNews | 19-Jan-2020 10:35
Napoli ndodhet në krizë totale. Ekipi i Gattusos regjistroi humbjen e radhës mbrëmjen e kaluar kundër Fiorentinës, që fitoi 0-2 në “San Paolo”. Lojë e dobët, mungesë rezultatesh dhe vetëm 24 pikë në 20 ndeshje për ...

Gatusso nuk përmbahet pas humbjes ndaj Fiorentinës: Po çfarë loje po flasim? Këta nuk kanë dëshirë!
Napoli pësoi një tjetër humbje në kampionat. Djemtë e Gennaro Gattusos u mposhtën me rezultatin 0-2 nga Fiorentina, ndeshje e vlefshme për javën e 20-t në Serie A. Pas sfidës, Gattuso foli për mikrofonat e “Sky Sport” ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 11:18
Napoli pësoi një tjetër humbje në kampionat. Djemtë e Gennaro Gattusos u mposhtën me rezultatin 0-2 nga Fiorentina, ndeshje e vlefshme për javën e 20-t në Serie A. Pas sfidës, Gattuso foli për mikrofonat e “Sky Sport” ...

Kërkojini falje tifozëve, nervozohet Gatusso
Napoli i Genaro Gatusso-s nuk po arrin të japë shenja jete pasi për llogari të javës së 20 të Seria A është mposhtur 0-2 nga Fiorentina në San Paolo. Përpara tifozërisë së vet skuadra e kaltër nuk mundi të shfaqte ...
Lexo | 19-Jan-2020 10:53
Napoli i Genaro Gatusso-s nuk po arrin të japë shenja jete pasi për llogari të javës së 20 të Seria A është mposhtur 0-2 nga Fiorentina në San Paolo. Përpara tifozërisë së vet skuadra e kaltër nuk mundi të shfaqte ...

Napoli vazhdon me rezultate negative
Skuadra e Gennaro Gattusos, Napoli sonte është mposhtur në “San Paolo” nga Fiorentina me rezultat 0-2.
Kosova Press | 18-Jan-2020 23:25
Skuadra e Gennaro Gattusos, Napoli sonte është mposhtur në “San Paolo” nga Fiorentina me rezultat 0-2.

Napoli – Fiorentina, notat e futbollistëve
Fiorentina ka dyfishuar epërsinë ndaj Napolit midis San Paolos. Vlahovic realizoi në minutën e 74’të pas një goditjeje të jashtëzakonshme me të majtën, shkruan GazetaBlic . Kanë mbetur diçka më tepër se një çerek ore ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 23:10
Fiorentina ka dyfishuar epërsinë ndaj Napolit midis San Paolos. Vlahovic realizoi në minutën e 74’të pas një goditjeje të jashtëzakonshme me të majtën, shkruan GazetaBlic . Kanë mbetur diçka më tepër se një çerek ore ...

23:01 Fiorentina e mund Napolin, Gattuso vazhdon me rezultate negative Pasi që humbi kundër Lazios javën...
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 23:04
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...

Napoli krejtësisht në krizë, Chiesa dhe Vlahovic nderojnë Fiorentinën
Napoli-Fiorentina është mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e Gatussos. Ndeshja nisi më mirë për ...
Politiko | 18-Jan-2020 22:53
Napoli-Fiorentina është mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e Gatussos. Ndeshja nisi më mirë për ...

VIDEO | Napoli zhytet në krizë, Chiesa vendimtar për Fiorentinën
Është mbyllur takimi në Sao Paolo mes Napolit dhe Fiorentinës, me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:42
Është mbyllur takimi në Sao Paolo mes Napolit dhe Fiorentinës, me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e ...

Fiorentina e mund Napolin, Gattuso vazhdon me rezultate negative
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:42
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...

“Viola” shkëlqen në San Paolo, fitore e pastër ndaj Napolit
Chelsea u mposht nga Newcaslte në takimin e vetëm të Premier Ligës që filloi nga ora 18:30. Në çastet e fundit të duelit, Hayden realizoi me kokë, për ta hudhur poshtë gjithë dominimin e “të kaltërve”, i cili ishte më ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 22:42
Chelsea u mposht nga Newcaslte në takimin e vetëm të Premier Ligës që filloi nga ora 18:30. Në çastet e fundit të duelit, Hayden realizoi me kokë, për ta hudhur poshtë gjithë dominimin e “të kaltërve”, i cili ishte më ...

Pjesa e parë: Fiorentina në epërsi ndaj Napolit
Fiorentina ka përfunduar pjesën e parë me epërsi minimale ndaj Napolit Skuadra e Gatussos nuk po di të këndellet dhe e ka gjetur vetën në disavantazh në minutën e 26. Chiesa shënoi një gol maestral, shkruan ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 22:07
Fiorentina ka përfunduar pjesën e parë me epërsi minimale ndaj Napolit Skuadra e Gatussos nuk po di të këndellet dhe e ka gjetur vetën në disavantazh në minutën e 26. Chiesa shënoi një gol maestral, shkruan ...

Lampard pas humbjes nga Newcastle: Paaftësia për të realizuar, na kushtoi me humbje
Fiorentina ka kaluar në epërsi ndaj Napolit në San Paolo në minutën e 26’të. Federicho Chiessa realizoi pas asistimit të Benassit, shkruan GazetaBlic . Tani pritet një ndeshje edhe më e zjarrtë. Mbetet të shihet sesi do ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 21:56
Fiorentina ka kaluar në epërsi ndaj Napolit në San Paolo në minutën e 26’të. Federicho Chiessa realizoi pas asistimit të Benassit, shkruan GazetaBlic . Tani pritet një ndeshje edhe më e zjarrtë. Mbetet të shihet sesi do ...

21:35 Fiorentina në avantazh kundër Napolit Fiorentina ka kaluar në avantazh kundër...
Fiorentina ka kaluar në avantazh kundër Napolit në Sao Paolo Skuadra e Gatussos nuk po di të këndellet dhe e ka gjetur vetën në disavantazh në minutën e 26. Chiesa shënoi një gol maestral. (Kosova Sot Online) sport Bota ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 21:38
Fiorentina ka kaluar në avantazh kundër Napolit në Sao Paolo Skuadra e Gatussos nuk po di të këndellet dhe e ka gjetur vetën në disavantazh në minutën e 26. Chiesa shënoi një gol maestral. (Kosova Sot Online) sport Bota ...

VIDEO | Festë viola në “San Paolo”, Gattuso nuk po i gjen kurën Napolit
Fiorentina e ka marrë veten pas uljes së Iachinit në pankinë dhe e ka nisur shumë mirë ndeshjen e sotme jashtë fushe kundër Napolit. Federico Chiesa ka kaluar në avantazh ekipin nga Firence në minutën e 26-të. Ylli i ...
ABCNews | 18-Jan-2020 21:22
Fiorentina e ka marrë veten pas uljes së Iachinit në pankinë dhe e ka nisur shumë mirë ndeshjen e sotme jashtë fushe kundër Napolit. Federico Chiesa ka kaluar në avantazh ekipin nga Firence në minutën e 26-të. Ylli i ...

Fiorentina në avantazh kundër Napolit
Fiorentina ka kaluar në avantazh kundër Napolit në Sao Paolo Skuadra e Gatussos nuk po di të këndellet dhe e ka gjetur vetën në disavantazh në minutën e 26. Chiesa shënoi një gol maestral. /GazetaExpress/
Gazeta Express | 18-Jan-2020 21:22
Fiorentina ka kaluar në avantazh kundër Napolit në Sao Paolo Skuadra e Gatussos nuk po di të këndellet dhe e ka gjetur vetën në disavantazh në minutën e 26. Chiesa shënoi një gol maestral. /GazetaExpress/

Elozhet e Gattusos: Të rrallë lojtarët si Hysaj, ka shtatë vite që luan kështu
Napoli siguroi një fitore të thjeshtë në mesjavë përballë Perugias (2-0) dhe u kualifikua në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Ekipi i Gattusos do të tentojë të njëjtën gjë nesër përballë Fiorentinës në “San Paolo”, duel ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 18:29
Napoli siguroi një fitore të thjeshtë në mesjavë përballë Perugias (2-0) dhe u kualifikua në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Ekipi i Gattusos do të tentojë të njëjtën gjë nesër përballë Fiorentinës në “San Paolo”, duel ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved