ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 14:03

Thaçi, Haradinaj e Kurti/ Në kujtimet e Pandeli Majkos

Thaçi, Haradinaj e Kurti/ Në kujtimet e Pandeli Majkos
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg.
Top Channel | 19-Jan-2020 17:44
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg.

Majko: Unë, Meta, Rama, Berisha…Si na bashkoi fati i Kosovës në 99-ën
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 21:37
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...

VIDEO/ “Me Sali Berishën ishim gati të vriteshim”, Majko rrëfen periudhën e luftës në Kosovë: Kur serbët na masakronin, ne duhet të bashkoheshim
PRISHTINË Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ish-kryeministër gjatë kohës kur vendi ynë priti shqiptarët e Kosovës, në fjalën e mbajtur sot në Prishtinë, në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, tha se shqiptarët ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 14:54
PRISHTINË Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ish-kryeministër gjatë kohës kur vendi ynë priti shqiptarët e Kosovës, në fjalën e mbajtur sot në Prishtinë, në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, tha se shqiptarët ...

Mesazhi i Metës nga Kosova: Të evitohen krizat që i krijojmë vetë
mapo.al Në 21-vjetorin e eksodit të popullit të Kosovës drejt Shqipërisë, u mbajt në Prishtinë një aktivitet ku u përcollën mesazhe falenderimi për mikpritjen e shqiptarëve. Presidenti Ilir Meta theksoi se bashkëpunimi ...
Mapo | 18-Jan-2020 14:45
mapo.al Në 21-vjetorin e eksodit të popullit të Kosovës drejt Shqipërisë, u mbajt në Prishtinë një aktivitet ku u përcollën mesazhe falenderimi për mikpritjen e shqiptarëve. Presidenti Ilir Meta theksoi se bashkëpunimi ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti – nën kujtimet e Pandeli Majkos
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg. Ramush Haradinaj, nuk e mendonte se do të ishte një ditë kryeministri i Kosovës ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 19:56
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg. Ramush Haradinaj, nuk e mendonte se do të ishte një ditë kryeministri i Kosovës ...

Pandeli Majko tregon si i njohu Thaçin, Haradinajn e Kurtin në kohën e luftës
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 09:29
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Presidenti Meta: Të jemi pranë njëri-tjetrit, që e ardhmja e Shqipërisë dhe e Kosovës të jetë shumë e suksesshme
Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, të organizuar nga Ipeshkvia e Dioqezës Prizren-Prishtinë, që u zhvillua në Qendrën “Bogdanpolis” pranë ...
Telegraf | 18-Jan-2020 14:30
Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, të organizuar nga Ipeshkvia e Dioqezës Prizren-Prishtinë, që u zhvillua në Qendrën “Bogdanpolis” pranë ...

Majko tregon si i njohu Thaçin, Haradinajn e Kurtin në kohën e luftës
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Ina-Online | 20-Jan-2020 00:23
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Majko: Liria e Kosovës ishte edhe e shqiptarëve
Ish-kryeministri shqiptar, Pandeli Majko, që mbante postin më të lartë në një periudhë të vështirë të shqiptarëve, atë të luftës së Kosovës, kërkoi që shqiptarët e Kosovës mos ta falënderojnë edhe shumë. Ai, në ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 14:45
Ish-kryeministri shqiptar, Pandeli Majko, që mbante postin më të lartë në një periudhë të vështirë të shqiptarëve, atë të luftës së Kosovës, kërkoi që shqiptarët e Kosovës mos ta falënderojnë edhe shumë. Ai, në ...

?Ngjarjet e datës 20 janar
Banka Qendrore e Republikës së Kosovës në bashkëpunim me Projektin për Zbatimin e Standardeve Ndërkombëtare në kuadër të mbikëqyrjes bankare organizon konferencën rajonale mbi implementimin e shtyllës së dytë të ...
GazetaBlic | 20-Jan-2016 07:40
Banka Qendrore e Republikës së Kosovës në bashkëpunim me Projektin për Zbatimin e Standardeve Ndërkombëtare në kuadër të mbikëqyrjes bankare organizon konferencën rajonale mbi implementimin e shtyllës së dytë të ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti – nën kujtimet e Pandeli Majkos
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg. Ramush Haradinaj, nuk e mendonte se do të ishte një ditë kryeministri i Kosovës ...
Zeri | 19-Jan-2020 20:01
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg. Ramush Haradinaj, nuk e mendonte se do të ishte një ditë kryeministri i Kosovës ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti ne kujtimet e Pandeli Majkos
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg. Ramush Haradinaj, nuk e mendonte se do të ishte një ditë kryeministri i Kosovës ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 18:57
Në kujtimet e tij nga viti 1999, presidenti aktual i Kosovës Hashim Thaci, ishte një djalosh kokëfortë, që e dinte se do të shkonte larg. Ramush Haradinaj, nuk e mendonte se do të ishte një ditë kryeministri i Kosovës ...

“Vllau si shkjau”: Majko, mesazh të fortë nga Kosova për përplasjen Rama-Haradinaj
Pandeli Majko rikujtoi periudhën e vështirë që kaluan shqiptarët gjatë luftës së Kosovës në një aktivitet të organizuar në Prizren me rastin e 21 vjetorit të ngjarjeve të rënda për kombin. Aktiviteti bëri bashkë si ...
ABCNews | 18-Jan-2020 15:00
Pandeli Majko rikujtoi periudhën e vështirë që kaluan shqiptarët gjatë luftës së Kosovës në një aktivitet të organizuar në Prizren me rastin e 21 vjetorit të ngjarjeve të rënda për kombin. Aktiviteti bëri bashkë si ...

Pandeli Majko tregon si i njohu Thaçin, Haradinajn e Kurtin në kohën e luftës
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Shenja | 19-Jan-2020 09:34
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti në kohën e luftës sipas Pandeli Majko
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
InFokusi | 19-Jan-2020 09:14
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

Shqetësimi i Metës: Të punojmë për të mbajtur të rinjtë në Kosovë, Shqipëri kjo është sfida më e madhe
Presidenti Ilir Meta mbajti një fjalim në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, të organizuar nga Ipeshkëvia e Dioqezës Prizren-Prishtinë, që u zhvillua sot në Prishtinë në Qendrën “Bogdani Polis” pranë Katedrales ...
Top Channel | 18-Jan-2020 11:52
Presidenti Ilir Meta mbajti një fjalim në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, të organizuar nga Ipeshkëvia e Dioqezës Prizren-Prishtinë, që u zhvillua sot në Prishtinë në Qendrën “Bogdani Polis” pranë Katedrales ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti në kohën e luftës sipas Pandeli Majko
Majko në akademinë solemne “Faleminderit Shqipëri”, ku u përkujtua 20 vjetori i mikpritjes që Shqipëria kishte bërë për popullin e Kosovës gjatë eksodit në vitin 1999, tha se nuk beson që Albin Kurti, në atë kohë, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:50
Majko në akademinë solemne “Faleminderit Shqipëri”, ku u përkujtua 20 vjetori i mikpritjes që Shqipëria kishte bërë për popullin e Kosovës gjatë eksodit në vitin 1999, tha se nuk beson që Albin Kurti, në atë kohë, ...

Thaçi, Haradinaj e Kurti në kohën e luftës sipas Pandeli Majko
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 08:46
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, gjatë një ceremonie në Prishtinë, ka thënë se gjatë vitit 1999, Hashim Thaçi ishte kokëfortë dhe nuk e dinte që do të bëhej president, siç nuk mendonte Ramush Haradinaj që ...

SHËNIM: Nostalgjia e një figuranti
Ministri për Diasporën Pandeli Majko ka folur dje në një takim të quajtur akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”, mbajtur në Prishtinë me rastin e 21-vjetorit të mikpritjes së Shqipërisë gjatë eksodit të popullit të ...
Gazeta Dita | 18-Jan-2020 21:51
Ministri për Diasporën Pandeli Majko ka folur dje në një takim të quajtur akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”, mbajtur në Prishtinë me rastin e 21-vjetorit të mikpritjes së Shqipërisë gjatë eksodit të popullit të ...

Unë, Meta, Rama, Berisha…Si na bashkoi fati i Kosovës në 99-ën
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...
Lexo | 18-Jan-2020 21:49
Në akademinë përkujtimore “Faleminderit Shqipëri!”organizuar në Prishtinë në përkujdim të eksodit të ’99, foli dhe ish-kryeministri i atëhershëm Pandeli Majko. Edhe ai, si për t’i kujtuar Haradinajt faktin se Rama ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved