ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 11:29

KPK konfirmon në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni

KPK konfirmon në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të premten në detyrë gjyqtarin Sandër Simoni, dukë përmbysur një raport të Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, që e vlerësonte atë si të ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:31
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të premten në detyrë gjyqtarin Sandër Simoni, dukë përmbysur një raport të Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, DSIK, që e vlerësonte atë si të ...

Pasuria nxjerr nga sistemi, gjyqtaren “speciale” Marsela Balili
Gjyqtarja Marsela Balili nuk ka mundur dot të kalojë procesin e vettingut. Balili ishte aktualisht pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar. KPK vlerësoi pas relacioneve të paraqitura se ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 13:48
Gjyqtarja Marsela Balili nuk ka mundur dot të kalojë procesin e vettingut. Balili ishte aktualisht pjesë e Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar. KPK vlerësoi pas relacioneve të paraqitura se ...

Kalon Vetting-un Kryegjyqtari i SPAK/ Sandër Simoni konfirmohet në detyrë, shkarkohet Marsela Balili për probleme me pasurinë!
Kreu i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit e Krimit të Organizuar, Sandër Simoni, ka kaluar me sukses sitën e Vetting-ut. Ai u konfirmua të premten në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pasi ju nënshtrua ...
ScanTv | 17-Jan-2020 13:41
Kreu i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit e Krimit të Organizuar, Sandër Simoni, ka kaluar me sukses sitën e Vetting-ut. Ai u konfirmua të premten në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pasi ju nënshtrua ...

Drejton Gjykatën kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ja vendimi që mori KPK për Sandër Simonin…
Është konfirmuar në detyrë në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit gjyqtari Sandër Simoni, duke kaluar me sukses të treja shtyllat e rivlerësimit që janë pasuria, pastërtia e figurës dhe aftësitë profesionale. Simoni ...
Standard | 17-Jan-2020 13:02
Është konfirmuar në detyrë në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit gjyqtari Sandër Simoni, duke kaluar me sukses të treja shtyllat e rivlerësimit që janë pasuria, pastërtia e figurës dhe aftësitë profesionale. Simoni ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved