ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 08:06

Dygolësh i Ronaldos, Juve shkon +4 nga Interi

Dygolësh i Ronaldos, Juve shkon +4 nga Interi
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo! Juventusit i mjafton portugezi për të kaluar me vështirësi Parmën me rezultatin 2-1. Ylli i ekipit e ka nisur 2020 me shumë vrull, pasi dhe në ndeshjen e sotme ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 22:57
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo! Juventusit i mjafton portugezi për të kaluar me vështirësi Parmën me rezultatin 2-1. Ylli i ekipit e ka nisur 2020 me shumë vrull, pasi dhe në ndeshjen e sotme ...

Ronaldo me dy golat e tij ia fiton tri pikë Juventusit ndaj Parmas
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:43
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...

Quajeni Ronaldo FC, Juventus fluturon në krye të Serie A
Juventusi ka triumfuar me rezultatin 2-1 kundër Parmës dhe të dy golat, janë shënuar nga ylli portugez, Cristiano Ronaldo. 34 vjeçari shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 43-të, duke shtangur miqtë. Pasi driblon ...
ABCNews | 19-Jan-2020 22:43
Juventusi ka triumfuar me rezultatin 2-1 kundër Parmës dhe të dy golat, janë shënuar nga ylli portugez, Cristiano Ronaldo. 34 vjeçari shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 43-të, duke shtangur miqtë. Pasi driblon ...

Nuk po ndalet Ronaldo, i shënon sërish Parmas
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:17
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...

Juve i falet Ronaldos, rrëshqet Interi (VIDEO)
Skuadra e Juventusit mundi Parmën me rezultatin 2:1 në ndeshjen e para fundit të javës së 20-të në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat për Juven i shënoi Kristiano Ronaldo (43', 58'), i cili në ndeshjen e ...
InfoSport.mk | 20-Jan-2020 00:20
Skuadra e Juventusit mundi Parmën me rezultatin 2:1 në ndeshjen e para fundit të javës së 20-të në “Serie A”, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat për Juven i shënoi Kristiano Ronaldo (43', 58'), i cili në ndeshjen e ...

Cristiano Ronaldo, shpëtimtari i Juventusit
“Zonja e Vjeter” ka shënuar një fitore të vështirë në Torino kundër Parmës, me rezultat 2:1, në kuadër të javës 20 të Serie A. Pas kësaj fitoreje Juventusi ka katër pikë më shumë se Inter në pozitën e dytë, i cili ...
Lajmi i Fundit | 20-Jan-2020 00:11
“Zonja e Vjeter” ka shënuar një fitore të vështirë në Torino kundër Parmës, me rezultat 2:1, në kuadër të javës 20 të Serie A. Pas kësaj fitoreje Juventusi ka katër pikë më shumë se Inter në pozitën e dytë, i cili ...

Ibrahimovic vendosi rekord të ri në Serie A me fitoren e Milanit
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...

Nuk po ndalet Ronaldo, i shënon sërish Parmas
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Cristiano Ronaldo duket se nuk ka të ndalur sonte. Ylli portugez ka arritur që ta rikthejë epërsinë për Juventusin ndaj Udineses, 2-1. 34-vjeçari fillimisht e realizoi golin e parë, mirëpo shifrat u barazuan nga Andreas ...

Ronaldo me dy golat e tij ia fiton tri pikë Juventusit ndaj Parmas
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...
E Dua Sportin | 20-Jan-2020 00:00
Juventusi ka fituar 2-1 ndaj Parmës në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Zonja e Vjetër e dominoi pjesën e parë dhe për këtë u shpërblye me një gol të shënuar në minutën e 43-të nga Cristiano Ronaldo. Pjesa e parë ...

Ishin përleshur te Prishtina, Azemi dhe Berisha përqafohen pas derbit kosovar
Skuadra e Juventusit ka fituar ndeshjen e radhës në Serie A. Juventus ka fituar ndaj Parmas në “Allianz” me rezultatin e ngushtë 2:1, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 20’të të Serie A, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 23:11
Skuadra e Juventusit ka fituar ndeshjen e radhës në Serie A. Juventus ka fituar ndaj Parmas në “Allianz” me rezultatin e ngushtë 2:1, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 20’të të Serie A, shkruan GazetaBlic. ...

22:53 Ronaldo ia fiton ndeshjen Juventusit Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë...
Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë dhënë fitoren Juventusit sonte në një ndeshje ku kampioni aktual i Italisë ka fituar me plot vështirësi Juventus ka fituar me rezultat të ngushtë kundër Parmës 2-1 në xhiron e 20 të ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 22:58
Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë dhënë fitoren Juventusit sonte në një ndeshje ku kampioni aktual i Italisë ka fituar me plot vështirësi Juventus ka fituar me rezultat të ngushtë kundër Parmës 2-1 në xhiron e 20 të ...

Ibrahimovic vendosi rekord të ri në Serie A me fitoren e Milanit
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:02
Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Rossonerët morën tri pikë tejet të vështira ndaj Udinieses të cilën e mposhtën 3-2. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të shënonte gol, ai ...

Dygolësh i Ronaldos, Juventusi kalon Parmën e shkon +4 nga Interi
Juventusi nuk e shpërdoron mundësinë për t’u shkëputur edhe më shumë në krye të renditjes së Serisë A. Kampionët e Italisë fituan 2-1 në “Allianz Stadium” ndaj Parmës me dygolësh të Cristiano Ronaldos, por sigurisht nuk ...
Shenja | 19-Jan-2020 22:53
Juventusi nuk e shpërdoron mundësinë për t’u shkëputur edhe më shumë në krye të renditjes së Serisë A. Kampionët e Italisë fituan 2-1 në “Allianz Stadium” ndaj Parmës me dygolësh të Cristiano Ronaldos, por sigurisht nuk ...

VIDEO | Parma barazon, Ronaldo shënon sërish! Sfidë e çmendur në Torino
Parma ka arritur të barazojë shifrat në takimin kundër Juventusit. Cristiano Ronaldo i dha avantazhin “Zonjës së Vjetër” në fundin e pjesës së parë, ndërsa në fillimin e së dytës, Cornelius ka barazuar gjithçka. Në ...
ABCNews | 19-Jan-2020 22:11
Parma ka arritur të barazojë shifrat në takimin kundër Juventusit. Cristiano Ronaldo i dha avantazhin “Zonjës së Vjetër” në fundin e pjesës së parë, ndërsa në fillimin e së dytës, Cornelius ka barazuar gjithçka. Në ...

Juventusi “arratisët” në krye të Serie A
Juventusi ka shënuar fitoren e radhës në Serie A. Zonja e vjetër ka mposhtur Parmën me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 20-të. Të dy golat për Juven i shënoi Cristiano Ronaldo. Portugezi realizoi në minutë e 43-të ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 22:46
Juventusi ka shënuar fitoren e radhës në Serie A. Zonja e vjetër ka mposhtur Parmën me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 20-të. Të dy golat për Juven i shënoi Cristiano Ronaldo. Portugezi realizoi në minutë e 43-të ...

Ronaldo ia fiton ndeshjen Juventusit
Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë dhënë fitoren Juventusit sonte në një ndeshje ku kampioni aktual i Italisë ka fituar me plot vështirësi Juventus ka fituar me rezultat të ngushtë kundër Parmës 2-1 në xhiron e 20 të ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 22:46
Dy golat e Cristiano Ronaldos i kanë dhënë fitoren Juventusit sonte në një ndeshje ku kampioni aktual i Italisë ka fituar me plot vështirësi Juventus ka fituar me rezultat të ngushtë kundër Parmës 2-1 në xhiron e 20 të ...

Ronaldo i sjell fitoren Juventusit, shënon dy gola ndaj Parmas
Të dy golat i realizoi portugezi (43’ 58’), që arriti në kuotën e 16 golave në Serie A këtë sezon. Për mysafirët tundi rrjetën Cornelius (55’), i cili shënoi gol të bukur me kokë. Pas kësaj fitore, Juve (51) thellon ...
Lajminet | 19-Jan-2020 22:44
Të dy golat i realizoi portugezi (43’ 58’), që arriti në kuotën e 16 golave në Serie A këtë sezon. Për mysafirët tundi rrjetën Cornelius (55’), i cili shënoi gol të bukur me kokë. Pas kësaj fitore, Juve (51) thellon ...

Messi, Messi, Messi – si gjithmonë është ai që e shpëton Barcelonën
Nuk zgjati shumë gëzimi i Parmas, për golin e Cornelius. Cristiano Ronaldo shënoi sërish, për ta rikthyer avantazhin e ekipit të tij në këtë sfidë, shkruan GazetaBlic . Sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo realizoi pas ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 22:38
Nuk zgjati shumë gëzimi i Parmas, për golin e Cornelius. Cristiano Ronaldo shënoi sërish, për ta rikthyer avantazhin e ekipit të tij në këtë sfidë, shkruan GazetaBlic . Sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo realizoi pas ...

Super-aksion, super gol: Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Barcelona - Granada
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Barcelona - Granada. Ishte Lionel Messi, ai i cili shënoi për 1:0 në favor të vendasve në "Camp Nou", në minutën e 76-të, shkruan Zëri.info. Ndryshe, kjo ndeshje është e......
Zeri | 19-Jan-2020 22:38
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Barcelona - Granada. Ishte Lionel Messi, ai i cili shënoi për 1:0 në favor të vendasve në "Camp Nou", në minutën e 76-të, shkruan Zëri.info. Ndryshe, kjo ndeshje është e......

Karton i kuq në takimin Barcelona – Granada
Skuadra e Parmas ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit. Cornelius realizoi me kokë nga afërsia – për të barazuar shifrat në ndeshjen e Serie A, shkruan GazetaBlic. Cornelius realizoi gol në minutën e 54’të të ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 22:32
Skuadra e Parmas ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit. Cornelius realizoi me kokë nga afërsia – për të barazuar shifrat në ndeshjen e Serie A, shkruan GazetaBlic. Cornelius realizoi gol në minutën e 54’të të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved