ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 08:34

Interin e “ngrin” janari, barazon ndaj Leçe

Interin e “ngrin” janari, barazon ndaj Leçe
Inter duket se nuk ka nje marrëdhenie të mirë me muajin janar. Zikaltrit pas barazimit me Atalanten, kanë ngecur edhe ndaj Leçe. Një barazim i njëjtë 1 me 1 që rrezikon të distancojë deri në 4 pikë distancën nga ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 19:57
Inter duket se nuk ka nje marrëdhenie të mirë me muajin janar. Zikaltrit pas barazimit me Atalanten, kanë ngecur edhe ndaj Leçe. Një barazim i njëjtë 1 me 1 që rrezikon të distancojë deri në 4 pikë distancën nga ...

VIDEO/ Serie A, ndalet sërish Inter, Lecce asist Juves, dëmtohet Kumbulla
Pas Atalantas është radha e Lecces të ndal Inter, barazimi i dytë në dy javët e fundit të Serie A duke i dhënë mundësinë Juves të thelloj edhe më shumë diferencën me ekipin ziklatër, “Zonja e Vjetër” pret në mbrëmje ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 17:20
Pas Atalantas është radha e Lecces të ndal Inter, barazimi i dytë në dy javët e fundit të Serie A duke i dhënë mundësinë Juves të thelloj edhe më shumë diferencën me ekipin ziklatër, “Zonja e Vjetër” pret në mbrëmje ...

Interi “dhuratë” Juventusit, zikaltërit gabojnë me Leçen
Interi lëshon sërish terren në kampionatin italian teksa nuk ia doli të fitonte ndaj Leçes. Zikaltërit e Antonio Kontes u ndalën në barazim 1-1 në fushën “Via del Mare” duke i dhënë mundësi Juventusit të shkëputet sonte ...
Telegraf | 19-Jan-2020 17:20
Interi lëshon sërish terren në kampionatin italian teksa nuk ia doli të fitonte ndaj Leçes. Zikaltërit e Antonio Kontes u ndalën në barazim 1-1 në fushën “Via del Mare” duke i dhënë mundësi Juventusit të shkëputet sonte ...

Interi hap fals për titull në Serie A, barazon me Leccen
Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta ruajë rezultatin dhe të dal me ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 19:46
Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta ruajë rezultatin dhe të dal me ...

VIDEO/ Janari muaj mankthi për Interin, ndalet nga Leçe
Interi “kopjon” Juventusin dhe bën një hap të gabuar të radhës në janarin e tmerrshëm, duke barazuar në fushën e Leçes. Skuadra e Kontes u ndal në barazim 1-1 në këtë sfidë dhe u jep mundësinë bardhezinjve, të cilët ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 17:18
Interi “kopjon” Juventusin dhe bën një hap të gabuar të radhës në janarin e tmerrshëm, duke barazuar në fushën e Leçes. Skuadra e Kontes u ndal në barazim 1-1 në këtë sfidë dhe u jep mundësinë bardhezinjve, të cilët ...

‘Ti je m*ti i qytetit tonë’, Antonio Conte ‘tmerrohet’ nga tifozët vendas sot
Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Via del Mare’, Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1. Në këtë ndeshje, një pankartë e shpalosur nga tifozët e Lecces ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale. Tifozët vendas ...
Lajminet | 19-Jan-2020 19:03
Në ndeshjen e zhvilluar në ‘Via del Mare’, Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1. Në këtë ndeshje, një pankartë e shpalosur nga tifozët e Lecces ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale. Tifozët vendas ...

'Ti je m*ti i qytetit tonë', Antonio Conte 'tmerrohet' nga tifozët vendas sot
Interi ka zhgënjyer tifozët në ndeshjen e sotme përballë Lecces. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Via del Mare', Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1, shkruan Zëri.info. Në këtë ndeshje, një pankartë e ...
Zeri | 19-Jan-2020 18:14
Interi ka zhgënjyer tifozët në ndeshjen e sotme përballë Lecces. Në ndeshjen e zhvilluar në 'Via del Mare', Interi ka barazuar si mysafir i Lecces me rezultat, 1:1, shkruan Zëri.info. Në këtë ndeshje, një pankartë e ...

Zhgënjen Interi, ndalet në barazimin ndaj Lecces
Lecce e ka ndalur Interin në kuadër të javës së 20-të në Serie A, në barazimin 1-1. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse Nerazzurët kishin disa shanse të mira që të kalonin në epërsi, por që Romelu Lukaku e Lautaro ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 17:59
Lecce e ka ndalur Interin në kuadër të javës së 20-të në Serie A, në barazimin 1-1. Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse Nerazzurët kishin disa shanse të mira që të kalonin në epërsi, por që Romelu Lukaku e Lautaro ...

Lecce 1-1 Inter, notat e lojtarëve
Lecce e ka ndalur Interin në kuadër të javës së 20-të në Serie A me rezultat 1-1. Nerazzurët kaluan të parët në epërsi me anë të Alessandro Bastonit në minutën e 71-të, por që vendasit i barazuan shifrat me golin e ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 17:59
Lecce e ka ndalur Interin në kuadër të javës së 20-të në Serie A me rezultat 1-1. Nerazzurët kaluan të parët në epërsi me anë të Alessandro Bastonit në minutën e 71-të, por që vendasit i barazuan shifrat me golin e ...

VIDEO/ Interi gabon në transfertë me Leccen, shansi i Juventusit për t’u shkëputur
Interi lëshon sërish terren në kampionatin italian, teksa nuk ia doli të fitonte ndaj Leçces. Zikaltrit e Antonio Contes u ndalën në barazim 1-1 në fushën “Via del Mare”, duke i dhënë mundësi Juventusit të shkëputet ...
Lexo | 19-Jan-2020 17:50
Interi lëshon sërish terren në kampionatin italian, teksa nuk ia doli të fitonte ndaj Leçces. Zikaltrit e Antonio Contes u ndalën në barazim 1-1 në fushën “Via del Mare”, duke i dhënë mundësi Juventusit të shkëputet ...

Leon Dajaku luan 10 minuta në fitoren e Bayern Munichun
Janari, muaji ku Interi dështon, pothuajse gjithmonë! Skuadra e Interit që po lufton për titullin kampion në Serie A ka dështuar të fitoj ndaj Lecces – ekipit që po lufton për mbijetesë në Serie A, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 17:32
Janari, muaji ku Interi dështon, pothuajse gjithmonë! Skuadra e Interit që po lufton për titullin kampion në Serie A ka dështuar të fitoj ndaj Lecces – ekipit që po lufton për mbijetesë në Serie A, shkruan GazetaBlic. ...

Lecce 1-1 Inter, notat e lojtarëve
Lecce e ka ndalur Interin në kuadër të javës së 20-të në Serie A me rezultat 1-1. Nerazzurët kaluan të parët në epërsi me anë të Alessandro Bastonit në minutën e 71-të, por që vendasit i barazuan shifrat me golin e ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 17:18
Lecce e ka ndalur Interin në kuadër të javës së 20-të në Serie A me rezultat 1-1. Nerazzurët kaluan të parët në epërsi me anë të Alessandro Bastonit në minutën e 71-të, por që vendasit i barazuan shifrat me golin e ...

Video/ Interi sërisht humb pikët në transfertë
Skuadra e Interit sërisht humb pikë në transfertë, pasi që u ndal në barazim 1-1 në terrenin e Leçes. Meritë e skuadrës së Liveranit që në pjesën e dytë pas golit të pësuar nga Bastoni, reagoi me Mankosu dhe madje iu ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 17:29
Skuadra e Interit sërisht humb pikë në transfertë, pasi që u ndal në barazim 1-1 në terrenin e Leçes. Meritë e skuadrës së Liveranit që në pjesën e dytë pas golit të pësuar nga Bastoni, reagoi me Mankosu dhe madje iu ...

Interi ndalet nga Lecce
Interi ka bërë një hap pas në garë për kreun e tabelës, pasi luaji baras (1-1) me Leccen. Klubi i drejtuar nga Anonio Conte kaloi i pari në epërsi në pjesën e dytë nëpërmjet Alessandro Bastoni, por vendasit pas gjashtë ...
Shenja | 19-Jan-2020 17:21
Interi ka bërë një hap pas në garë për kreun e tabelës, pasi luaji baras (1-1) me Leccen. Klubi i drejtuar nga Anonio Conte kaloi i pari në epërsi në pjesën e dytë nëpërmjet Alessandro Bastoni, por vendasit pas gjashtë ...

Video: Janari i acartë i Interit, Lecce i merr pikë dhe e lë në vend
Interi merr barazimin e dytë radhazi dhe i jep mundësi Juventusit të shkëputet. Zikaltrit gabuan në transfertë kundër Lecces duke mbyllur ndeshjen me rezultatin 1-1. Skuadra zikaltër nuk po arrin të mbajë ritmin e ...
Politiko | 19-Jan-2020 17:20
Interi merr barazimin e dytë radhazi dhe i jep mundësi Juventusit të shkëputet. Zikaltrit gabuan në transfertë kundër Lecces duke mbyllur ndeshjen me rezultatin 1-1. Skuadra zikaltër nuk po arrin të mbajë ritmin e ...

VIDEO | Interi ngec në Lecce, festojnë Juventusi dhe Lazio
U duk se goli i Alessandro Bastonit do t’i jepte fitoren Interin, por Lecce reagoi shpejt dhe barazoi me anë të Mancosu. Rikthimi në shtëpi qëlloi i hidhur për Antonio Conten dhe Interi i tij la dy pikë në transfertën ...
ABCNews | 19-Jan-2020 17:13
U duk se goli i Alessandro Bastonit do t’i jepte fitoren Interin, por Lecce reagoi shpejt dhe barazoi me anë të Mancosu. Rikthimi në shtëpi qëlloi i hidhur për Antonio Conten dhe Interi i tij la dy pikë në transfertën ...

Interi barazon me Leccen
Interi është ndalur vetëm baras me Leccen në xhiron e 20-të të Serisë A. Alessandro Bastoni shënoi golin e Interit, ndërsa Marcos Mancosu realizoi për Leccen në barazimin 1 me 1. Në tabelë, Interi ka 47 pikë të tubuara, ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 17:15
Interi është ndalur vetëm baras me Leccen në xhiron e 20-të të Serisë A. Alessandro Bastoni shënoi golin e Interit, ndërsa Marcos Mancosu realizoi për Leccen në barazimin 1 me 1. Në tabelë, Interi ka 47 pikë të tubuara, ...

Interi hap fals për titull në Serie A, barazon me Leccen Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta...
Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta ruajë rezultatin dhe të dal me ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 17:08
Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta ruajë rezultatin dhe të dal me ...

Interi barazon me Leccen
Interi është ndalur vetëm baras me Leccen në xhiron e 20-të të Serisë A. Alessandro Bastoni shënoi golin e Interit, ndërsa Marcos Mancosu realizoi për Leccen në barazimin 1 me 1. Në tabelë, Interi ka 47 pikë të tubuara, ...
Koha.net | 19-Jan-2020 17:07
Interi është ndalur vetëm baras me Leccen në xhiron e 20-të të Serisë A. Alessandro Bastoni shënoi golin e Interit, ndërsa Marcos Mancosu realizoi për Leccen në barazimin 1 me 1. Në tabelë, Interi ka 47 pikë të tubuara, ...

Interi hap fals për titull në Serie A, barazon me Leccen
Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta ruajë rezultatin dhe të dal me ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 17:07
Interi ka bërë një hap fals në luftën e tyre për titull në Serie A, duke barazuar me rezultat 1-1 në Via del Mare te Lecces. Skuadra e Antonio Contes edhe pse kaloi në epërsi, dështoi ta ruajë rezultatin dhe të dal me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved