ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 10:37

Hashim Thaçi sulmon ndërkombëtarët: Kanë aministuar krimet serbe

Hashim Thaçi sulmon ndërkombëtarët: Kanë aministuar krimet serbe
Presidenti Hashim Thaçi goditi fort ndërkombëtarët duke i akuzuar ata për drejtësi selektive ndaj krimeve të luftës. Sipas tij, mosndëshkimi i serbëve që lyen duart me gjak, ka bërë që Beogradi sot të mohojë masakrat e ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 22:13
Presidenti Hashim Thaçi goditi fort ndërkombëtarët duke i akuzuar ata për drejtësi selektive ndaj krimeve të luftës. Sipas tij, mosndëshkimi i serbëve që lyen duart me gjak, ka bërë që Beogradi sot të mohojë masakrat e ...

Thaçi akuzon BE-në për liberalizimin e vizave: Izoluat Kosovën
Presidenti i Kosovës Hashim Thaci ka kritikuar sërish BE për mungesë veprimi mbi çështjen e liberalizimit të vizave. Ai ka deklaruar se unioni e ka shndërruar në një çështje të brendshme politike dhe mungesa e unitetit ...
Lapsi | 17-Jan-2020 17:57
Presidenti i Kosovës Hashim Thaci ka kritikuar sërish BE për mungesë veprimi mbi çështjen e liberalizimit të vizave. Ai ka deklaruar se unioni e ka shndërruar në një çështje të brendshme politike dhe mungesa e unitetit ...

Thaçi sulmon BE-në për vizat: E keni izoluar Kosovën
Presidenti Hashim Thaci ka kritikuar sërish BE për mungesë veprimi mbi cështjen e liberalizimit të vizave. Ai ka deklaruar se unioni e ka shndërruar në një cështje të brendshme politike dhe mungesa e unitetit e ka ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 15:11
Presidenti Hashim Thaci ka kritikuar sërish BE për mungesë veprimi mbi cështjen e liberalizimit të vizave. Ai ka deklaruar se unioni e ka shndërruar në një cështje të brendshme politike dhe mungesa e unitetit e ka ...

Thaçi: si ndërkombëtarët kanë aministuar krimet serbe
Presidenti Thaçi goditi fort ndërkombëtarët duke i akuzuar ata për drejtësi selektive ndaj krimeve të luftës. Sipas tij, mosndëshkimi i serbëve që lyen duart me gjak, ka bërë që Beogradi sot të mohojë masakrat e se ...
Tesheshi | 17-Jan-2020 15:20
Presidenti Thaçi goditi fort ndërkombëtarët duke i akuzuar ata për drejtësi selektive ndaj krimeve të luftës. Sipas tij, mosndëshkimi i serbëve që lyen duart me gjak, ka bërë që Beogradi sot të mohojë masakrat e se ...

Thaçi: Kosova ka përmbushur kriteret për viza, por shtetet e BE-së nuk janë unike
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në konferencën vjetore të prokurorëve, deklaroi se Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret për liberalizim të vizave duke përfshirë edhe luftën kundër krimit e korrupsionit, por ...
Kosova Press | 17-Jan-2020 14:29
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në konferencën vjetore të prokurorëve, deklaroi se Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret për liberalizim të vizave duke përfshirë edhe luftën kundër krimit e korrupsionit, por ...

Thaçi: Krimet në Kosovë janë hetuar më gjatë se krimet e luftës së dytë botërore
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në konferencën vjetore të prokurorëve të shtetit ka goditur bashkësinë ndërkombëtare për mos hetimin e krimeve të shtetit serb në Kosovë.Ai ka theksuar se Kosova edhe pse ka qenë ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 13:01
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në konferencën vjetore të prokurorëve të shtetit ka goditur bashkësinë ndërkombëtare për mos hetimin e krimeve të shtetit serb në Kosovë.Ai ka theksuar se Kosova edhe pse ka qenë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved