ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 06:33

Vizita e gjeneralit libian Haftar në Athinë, Erdogan mesazh Mitsotakisit: Po hedh hapa të gabuar

Vizita e gjeneralit libian Haftar në Athinë, Erdogan mesazh Mitsotakisit: Po hedh hapa të gabuar
Lufta në Libi, duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit Khalifa Haftar, Erdogan ka thënë se kryeminsitri grek Kyriakos Mitsotakis po hedh hapa të gabuar. Por ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 20:43
Lufta në Libi, duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit Khalifa Haftar, Erdogan ka thënë se kryeminsitri grek Kyriakos Mitsotakis po hedh hapa të gabuar. Por ...

Erdogan sulmon Mitsotakis: Po luan lojë të gabuar, Turqia e ka “çmendur” Greqinë
mapo.al Pak orë nga samiti vendimtar i Berlinit, presidenti turk Rexhep Tayip Erdogan pas largimit nga Turqia drejt Gjermanisë u hodh në sulm ndaj Greqisë dhe kryeministrit të saj. Presidenti turk tha se Athina është në ...
Mapo | 19-Jan-2020 12:49
mapo.al Pak orë nga samiti vendimtar i Berlinit, presidenti turk Rexhep Tayip Erdogan pas largimit nga Turqia drejt Gjermanisë u hodh në sulm ndaj Greqisë dhe kryeministrit të saj. Presidenti turk tha se Athina është në ...

Shqiptari kapet me drogë në kufi, ja ku e kishte fshehur!
Polica Kufitare ka vënë nën pranga, ditën e djeshme, 40 vjeçarin nga Saranda, shtetasin A.H. Pas kontrollit të automjetit të tij është konstatuar se në pjesën e poshtme të dyshemesë fshiheshin plot 63.7 kg kanabis.
Top Channel | 18-Jan-2020 17:46
Polica Kufitare ka vënë nën pranga, ditën e djeshme, 40 vjeçarin nga Saranda, shtetasin A.H. Pas kontrollit të automjetit të tij është konstatuar se në pjesën e poshtme të dyshemesë fshiheshin plot 63.7 kg kanabis.

Zgjidhje e krizës: Konferencë Ndërkombëtare për Libinë në Gjermani
Me konferencën për Libinë qeveria gjermane i ka vënë vetes përpara një detyrë të vështirë. Që nga viti i revolucionit në Libi, viti 2011, ku u vra edhe diktatori Muamar al-Gadafi, ky vend afrikano-verior u gjend në një ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 09:49
Me konferencën për Libinë qeveria gjermane i ka vënë vetes përpara një detyrë të vështirë. Që nga viti i revolucionit në Libi, viti 2011, ku u vra edhe diktatori Muamar al-Gadafi, ky vend afrikano-verior u gjend në një ...

PD: Vëllai shefit të policisë së djesjes 184, trafikant droge
Enkelejd Alibeja nga selia e PD komentoi lidhjen mes një trafikanti droge arrestuar nga policia dhe vëllait të tij shef Policie.
Top Channel | 18-Jan-2020 17:43
Enkelejd Alibeja nga selia e PD komentoi lidhjen mes një trafikanti droge arrestuar nga policia dhe vëllait të tij shef Policie.

Zbilohet vajza në grupin e vëllait të shefit të policisë
Vajza që shihni në foto është gjirokastritja Marsida Piperi, e arrestuar pasditen e kësaj të premteje, si pjesë e rrjetit që synonte trafikimin e një sasie prej 32.5 kilogramë kanabis sativa në formë çokollate. ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 17:52
Vajza që shihni në foto është gjirokastritja Marsida Piperi, e arrestuar pasditen e kësaj të premteje, si pjesë e rrjetit që synonte trafikimin e një sasie prej 32.5 kilogramë kanabis sativa në formë çokollate. ...

Arrestimi i Pajtim Agës, PD: Trafiku i drogës ka mbështetjen e qeverisë
mapo.al Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejt Alibeaj në një reagim për mediat ka hedhur akuza kundër Edi Ramës, pas arrestimit të Pajtim Agës, vëllai i shefit të Komisariatit të Dibrës. Në një deklaratë nga ...
Mapo | 18-Jan-2020 17:43
mapo.al Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejt Alibeaj në një reagim për mediat ka hedhur akuza kundër Edi Ramës, pas arrestimit të Pajtim Agës, vëllai i shefit të Komisariatit të Dibrës. Në një deklaratë nga ...

Arrestimi i vëllait të shefit të Policisë Dibër, PD akuza Edi Ramës: Mbështet krimin për të vjedhur zgjedhjet
Ish-ministri i Drejtësisë Enkelejd Alibeaj me anë të një deklarate për mediat deklaroi se arrestimi i Pajtim Agës për drogë, vëllai i shefit të Policisë Dibër Robert Aga dëshmon se shteti është bërë palë me krimin. ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 17:18
Ish-ministri i Drejtësisë Enkelejd Alibeaj me anë të një deklarate për mediat deklaroi se arrestimi i Pajtim Agës për drogë, vëllai i shefit të Policisë Dibër Robert Aga dëshmon se shteti është bërë palë me krimin. ...

Arrestimi i vëllait të Robert Agës, reagon ish-deputeti demokrat: Pse hesht ministri Lleshaj dhe policia e narko-shtetit?!
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar pas arrestimit gjatë natës së mbrëmshme të Pajtim Agës, vëllait të kryepolicit të pezulluar tashmë të Dibrës Robert ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 15:56
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar pas arrestimit gjatë natës së mbrëmshme të Pajtim Agës, vëllait të kryepolicit të pezulluar tashmë të Dibrës Robert ...

Opozita: “SPAK” të hetojë Dibrën për skandalin e përgjimeve
Partia Demokratike ka kerkuar informacion nga prokuroria e Dibres per zgjedhjet e e zhvilluara ne shtatorin e vitit 2016 per kete bashki e qe njihet me emrin dosja 184. Nepermjet nje letre drejtuar organit te akuzes ...
VizionPlus | 18-Jan-2020 17:02
Partia Demokratike ka kerkuar informacion nga prokuroria e Dibres per zgjedhjet e e zhvilluara ne shtatorin e vitit 2016 per kete bashki e qe njihet me emrin dosja 184. Nepermjet nje letre drejtuar organit te akuzes ...

“Dosja 184 të transferohet në SPAK”/ PD: Të hetohet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër
Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, sa i takon zgjedhjeve në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga Krimet e Rënda pak kohë përpara ngritjes së SPAK.
Top Channel | 18-Jan-2020 14:24
Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, sa i takon zgjedhjeve në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga Krimet e Rënda pak kohë përpara ngritjes së SPAK.

PD kërkesë Prokurorisë Dibër: Dosja 184 të transferohet në SPAK, hetim Ramës e Gjiknurit
mapo.al Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga Krimet e Rënda pak kohë përpara ngritjes së SPAK. ...
Mapo | 18-Jan-2020 13:51
mapo.al Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga Krimet e Rënda pak kohë përpara ngritjes së SPAK. ...

Vëllai iu kap me drogë/ Shkarkohet shefi i qarkullimit në qarkun Dibër, Robert Aga
Pezullohet nga detyra shefi i policor i Sektorit të Qarkullimit të qarkut Dibër, Robert Aga. Shkak është bërë arrestimi I vëllait të tij Pajtim Aga gjatë një aksioni antidrogë pak orë më parë. Në operacionin “TRANZIT” ...
VizionPlus | 18-Jan-2020 14:34
Pezullohet nga detyra shefi i policor i Sektorit të Qarkullimit të qarkut Dibër, Robert Aga. Shkak është bërë arrestimi I vëllait të tij Pajtim Aga gjatë një aksioni antidrogë pak orë më parë. Në operacionin “TRANZIT” ...

Gjenerali i Libisë viziton Athinën, Erdogan i dërgon këtë mesazh Mitsotakis
Lufta në Libi duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit Khalifa Haftar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka bërë një deklaratë të forte teksa është shprehur ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 22:27
Lufta në Libi duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit Khalifa Haftar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka bërë një deklaratë të forte teksa është shprehur ...

Gjenerali i Libisë viziton Athinën, Erdogan i dërgon këtë mesazh Mitsotakis
Lufta në Libi duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit Khalifa Haftar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka bërë një deklaratë të forte teksa është shprehur ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 21:53
Lufta në Libi duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit Khalifa Haftar, presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka bërë një deklaratë të forte teksa është shprehur ...

Arrestimi me drogë i vëllait të shefit të policisë Dibër, PD: Rama mbështet krimin për të vjedhur zgjedhjet
Partia Demokratike i është rikthyer sërish dosjes 184. Në një dalje për mediat, ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibaje thotë se arrestimi i Pajtim Agës, si pjesë e dosjes 184 tregon se Rama mbështet krimin për të vjedhur ...
Lapsi | 18-Jan-2020 17:28
Partia Demokratike i është rikthyer sërish dosjes 184. Në një dalje për mediat, ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibaje thotë se arrestimi i Pajtim Agës, si pjesë e dosjes 184 tregon se Rama mbështet krimin për të vjedhur ...

“Robert Aga”, PD: SPAK-u i ka provat para syve, të nisë arrestimet nga Rama tek Gjiknuri
Ka dhënë dorëheqjen sot shefi i Policisë së Qarkullimit të Dibrës, Robert Aga. Aga është i njohur pasi ka dalë në përgjimet e dosjes “184” për shit-blerjen e votave. Por dorëheqja erdhi pasi vëllai i tij, Pajtim Aga u ...
ABCNews | 18-Jan-2020 17:25
Ka dhënë dorëheqjen sot shefi i Policisë së Qarkullimit të Dibrës, Robert Aga. Aga është i njohur pasi ka dalë në përgjimet e dosjes “184” për shit-blerjen e votave. Por dorëheqja erdhi pasi vëllai i tij, Pajtim Aga u ...

“Dosja 184 të transferohet në SPAK”, PD: të hetohet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër grupi i strukturuar kriminal i drejtuar nga Rama dhe Gjiknuri
Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga Krimet e Rënda pak kohë përpara ngritjes së SPAK. Nëpërmjet një ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 13:43
Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, dosje e cila u transferua atje nga Krimet e Rënda pak kohë përpara ngritjes së SPAK. Nëpërmjet një ...

Berisha publikon denoncimin e fortë: Po ortakun e Agës në trafikun e drogës pse nuk e arrestojnë…??
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit digjital, sipas të cilit ortaku i Pajtim Agës, vëllai i Robert Agës, një prej drejtuesve të policisë të kapur në përgjime në dosjen 184, nuk është ...
Standard | 19-Jan-2020 13:04
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit digjital, sipas të cilit ortaku i Pajtim Agës, vëllai i Robert Agës, një prej drejtuesve të policisë të kapur në përgjime në dosjen 184, nuk është ...

Alibeaj akuza të forta Ramës: Kjo bandë qeveritare ka në krye…
Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj, përmes një deklarate për mediat, deklaroi se arrestimi për drogë i Pajtim Agës, vëllai i shefit të Policisë Dibër Robert Aga, dëshmon se shteti është bërë palë me krimin. “Arrestimi ...
Standard | 19-Jan-2020 13:04
Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj, përmes një deklarate për mediat, deklaroi se arrestimi për drogë i Pajtim Agës, vëllai i shefit të Policisë Dibër Robert Aga, dëshmon se shteti është bërë palë me krimin. “Arrestimi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved