ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 10:57

Genoa 1-3 Roma, notat e lojtarëve

Genoa 1-3 Roma, notat e lojtarëve
Roma ka fituar 3-1 ndaj Genoas në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Golat për Giallorossët i shënuan Cengiz Under (5’), Davide Biraschi me auto-gol (44’) dhe Edin Dzeko (74’), ndërsa Goran Pandev (45’) shënoi golin e ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 20:25
Roma ka fituar 3-1 ndaj Genoas në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Golat për Giallorossët i shënuan Cengiz Under (5’), Davide Biraschi me auto-gol (44’) dhe Edin Dzeko (74’), ndërsa Goran Pandev (45’) shënoi golin e ...

Genoa 1-3 Roma, notat e lojtarëve
Roma ka fituar 3-1 ndaj Genoas në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Golat për Giallorossët i shënuan Cengiz Under (5’), Davide Biraschi me auto-gol (44’) dhe Edin Dzeko (74’), ndërsa Goran Pandev (45’) shënoi golin e ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 21:59
Roma ka fituar 3-1 ndaj Genoas në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Golat për Giallorossët i shënuan Cengiz Under (5’), Davide Biraschi me auto-gol (44’) dhe Edin Dzeko (74’), ndërsa Goran Pandev (45’) shënoi golin e ...

Roma futet në zonën “Champions”, fundos Genoan
Roma ka arritur një tore shumë të rëndësishme në transfertë kundër Genoas me rezultatin 1-3. Ekipi kryeqytetas merr një 3 pikësh me shumë vlera, pasi parakalojnë Atalantën për zonën Champions në pritje të ndeshjes së ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 20:16
Roma ka arritur një tore shumë të rëndësishme në transfertë kundër Genoas me rezultatin 1-3. Ekipi kryeqytetas merr një 3 pikësh me shumë vlera, pasi parakalojnë Atalantën për zonën Champions në pritje të ndeshjes së ...

Roma fiton me rezultat të pastër ndaj Genoas
Roma ka fituar me rezultat bindës 3-1 në udhëtim te Genoa në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Giallorossët kaluan në epërsi pas vetëm gjashtë minutash lojë me golin e Cengiz Under që u shërbye mjaftë mirë nga Justin ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 20:01
Roma ka fituar me rezultat bindës 3-1 në udhëtim te Genoa në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Giallorossët kaluan në epërsi pas vetëm gjashtë minutash lojë me golin e Cengiz Under që u shërbye mjaftë mirë nga Justin ...

VIDEO | Roma në zonën Champions, zhyt edhe më shumë Genoan
Roma ka triumfuar me rezultatin 1-3 në transfertë kundër Genoas, duke marrë tri pikë të rëndësishme. Ndeshja nisi praktikisht me gol, pasi sulmuesi anësor, Cengiz Under, kaloi romakët në avantazh në minutën e gjashtë të ...
ABCNews | 19-Jan-2020 19:56
Roma ka triumfuar me rezultatin 1-3 në transfertë kundër Genoas, duke marrë tri pikë të rëndësishme. Ndeshja nisi praktikisht me gol, pasi sulmuesi anësor, Cengiz Under, kaloi romakët në avantazh në minutën e gjashtë të ...

Roma fiton me rezultat të pastër ndaj Genoas
Roma ka fituar me rezultat bindës 3-1 në udhëtim te Genoa në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Giallorossët kaluan në epërsi pas vetëm gjashtë minutash lojë me golin e Cengiz Under që u shërbye mjaftë mirë nga Justin ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 19:56
Roma ka fituar me rezultat bindës 3-1 në udhëtim te Genoa në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Giallorossët kaluan në epërsi pas vetëm gjashtë minutash lojë me golin e Cengiz Under që u shërbye mjaftë mirë nga Justin ...

Roma e sigurt ndaj Genoas
Roma ka fituar 3 me 1 si mysafire e Genoas në xhiron e 20-të të Serisë A. Cengiz Under dhe Edin Xheko me nga një gol dhe një autogol i Davide Biraschit ishin kontribuuesit në fitoren e Romës. Te Genoa shënoi Goran ...
Koha.net | 19-Jan-2020 20:01
Roma ka fituar 3 me 1 si mysafire e Genoas në xhiron e 20-të të Serisë A. Cengiz Under dhe Edin Xheko me nga një gol dhe një autogol i Davide Biraschit ishin kontribuuesit në fitoren e Romës. Te Genoa shënoi Goran ...

Epërsi e hershme e Romës kundër Genoas Roma ka kaluar shumë herët në epërsi në Luigi Ferraris kundër Genoas Ka shënuar sulmuesi turk Cengiz Under në minutën e pestë të ndeshjes për Romën. (Kosova Sot Online)
Roma ka kaluar shumë herët në epërsi në Luigi Ferraris kundër Genoas Ka shënuar sulmuesi turk Cengiz Under në minutën e pestë të ndeshjes për Romën. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 18:29
Roma ka kaluar shumë herët në epërsi në Luigi Ferraris kundër Genoas Ka shënuar sulmuesi turk Cengiz Under në minutën e pestë të ndeshjes për Romën. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova Sot Aktualitet Ngjarje gazeta ...

Epërsi e hershme e Romës kundër Genoas
Roma ka kaluar shumë herët në epërsi në Luigi Ferraris kundër Genoas Ka shënuar sulmuesi turk Cengiz Under në minutën e pestë të ndeshjes për Romën. /GazetaExpress/
Gazeta Express | 19-Jan-2020 18:17
Roma ka kaluar shumë herët në epërsi në Luigi Ferraris kundër Genoas Ka shënuar sulmuesi turk Cengiz Under në minutën e pestë të ndeshjes për Romën. /GazetaExpress/

Roma me disa mungesa ndaj Genoas, formacionet zyrtare
Genoa dhe Roma i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Luigi Ferraris’, derisa Gillorossët shihen ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 17:59
Genoa dhe Roma i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Luigi Ferraris’, derisa Gillorossët shihen ...

Roma me disa mungesa ndaj Genoas, formacionet zyrtare
Genoa dhe Roma i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Luigi Ferraris’, derisa Gillorossët shihen ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 17:10
Genoa dhe Roma i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 20-të në Serie A. Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Luigi Ferraris’, derisa Gillorossët shihen ...

Ballkani – Baltika, ndeshja mbyllet pa gola!
Skuadra e Genoas sonte pret Romën me fillim nga ora 18:00. Genoa dhe Roma takohen sonte në kuadër të xhiros së 20’të të Serie A, shkruan GazetaBlic . Roma ndodhet në pozitën e pestë me 35 pikë – kure Genoa në pozitën e ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 17:41
Skuadra e Genoas sonte pret Romën me fillim nga ora 18:00. Genoa dhe Roma takohen sonte në kuadër të xhiros së 20’të të Serie A, shkruan GazetaBlic . Roma ndodhet në pozitën e pestë me 35 pikë – kure Genoa në pozitën e ...

16:48 Bastoni kalon në epërsi Interin Interi ka kaluar në epërsi kundër...
Interi ka kaluar në epërsi kundër Lecces pas 70 minutave lojë Goli erdhi pas një ndërprerje në minutën e 71, ku Alexander Bastoni shënoi me kokë për ti dhënë epërsinë kaltërzinjve. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 16:50
Interi ka kaluar në epërsi kundër Lecces pas 70 minutave lojë Goli erdhi pas një ndërprerje në minutën e 71, ku Alexander Bastoni shënoi me kokë për ti dhënë epërsinë kaltërzinjve. (Kosova Sot Online) sport Bota Kosova ...

Bastoni kalon në epërsi Interin
Interi ka kaluar në epërsi kundër Lecces pas 70 minutave lojë Goli erdhi pas një ndërprerje në minutën e 71, ku Alexander Bastoni shënoi me kokë për ti dhënë epërsinë kaltërzinjve. /GazetaExpress/
Gazeta Express | 19-Jan-2020 16:44
Interi ka kaluar në epërsi kundër Lecces pas 70 minutave lojë Goli erdhi pas një ndërprerje në minutën e 71, ku Alexander Bastoni shënoi me kokë për ti dhënë epërsinë kaltërzinjve. /GazetaExpress/

VIDEO | Mrekulli e Theo, “San Siro” shpërthen në festë
Realizohet përmbysja e madhe. Milan e nisi me një marsh më shumë pjesën e dytë dhe barazoi menjëherë me anë të Rebic. Tani ka ardhur edhe goli i dytë. Eurogol i algjerianit Bennacer, i cili godet fluturimthi në minutën ...
ABCNews | 19-Jan-2020 14:08
Realizohet përmbysja e madhe. Milan e nisi me një marsh më shumë pjesën e dytë dhe barazoi menjëherë me anë të Rebic. Tani ka ardhur edhe goli i dytë. Eurogol i algjerianit Bennacer, i cili godet fluturimthi në minutën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved