ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 19:33

Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…

Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…
Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në kryeqytet janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L.
Top Channel | 19-Jan-2020 22:49
Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në kryeqytet janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L.

Tronditet Tirana, plagoset me armë çifti i bashkëshortëve
Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në kryeqytet në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L.
Top Channel | 19-Jan-2020 22:46
Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në kryeqytet në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L.

Dy grabitës qëlluan me armë burrë e grua në Tiranë, policia jep detajet
Të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të Alliasit në Tiranë, ku dy persona të maskuar kanë qëlluar burrë e grua në banesën e tyre në rrugën “Njazi Meka”. Çifti Petrit dhe ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 23:49
Të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të Alliasit në Tiranë, ku dy persona të maskuar kanë qëlluar burrë e grua në banesën e tyre në rrugën “Njazi Meka”. Çifti Petrit dhe ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, 2 të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në kryeqytet. ABC News mëson se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Njazi Meka”, ku të shtënat me armë janë dëgjuar nga të gjithë banorët e zonës. Nga informacionet mësohet se ...
ABCNews | 20-Jan-2020 00:14
Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në kryeqytet. ABC News mëson se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Njazi Meka”, ku të shtënat me armë janë dëgjuar nga të gjithë banorët e zonës. Nga informacionet mësohet se ...

Atentati në Vlorë, njëri nga të plagosurit akoma në gjendje të rëndë
Fotot e mëposhtme janë nga lokalin ku mbrëmjen e djeshme ndodhi plagosja e dyfishtë dhe duken gjurmët e plumbave që policia i ka hequr nga muri.
Top Channel | 19-Jan-2020 09:29
Fotot e mëposhtme janë nga lokalin ku mbrëmjen e djeshme ndodhi plagosja e dyfishtë dhe duken gjurmët e plumbave që policia i ka hequr nga muri.

FOTO / Çifti i bashkëshortëve u përlesh me grabitësit
Burrë e grua janë plagosur me armë zjarri në lagjen Allias në kryeqytet. Çifti Petrit dhe Afërdita Laze ndodheshin brenda banesës së tyre, kur disa persona kanë hyrë për të grabitur para në shtëpinë e tyre. Çifti i ...
ABCNews | 19-Jan-2020 23:14
Burrë e grua janë plagosur me armë zjarri në lagjen Allias në kryeqytet. Çifti Petrit dhe Afërdita Laze ndodheshin brenda banesës së tyre, kur disa persona kanë hyrë për të grabitur para në shtëpinë e tyre. Çifti i ...

DETAJE TE REJA/ Çifti në Tiranë u plagos nga grabitësit që kishin hyrë në shtëpi
Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21.40 në një banesë në rrugën “Njazi Meka”. Sipas policisë 2 persona ende të paidentifikuar ...
Lapsi | 19-Jan-2020 22:49
Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21.40 në një banesë në rrugën “Njazi Meka”. Sipas policisë 2 persona ende të paidentifikuar ...

Të shtëna armësh në Tiranë, dy të plagosur
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Burime për Mapo.al bëjnë me dije se ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 22:41
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Burime për Mapo.al bëjnë me dije se ...

Detajet e reja/ Ja si u plagosën çifti i bashkëshortëve
Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar mbrëmjen e some në orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka” në Tiranë. Policia njofton se 2 persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të ...
Dritare | 20-Jan-2020 00:28
Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar mbrëmjen e some në orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka” në Tiranë. Policia njofton se 2 persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të ...

Gjendet e djegur makina e atentatorëve, asnjë gjurmë prej tyre
Është gjetur një makinë e djegur në aksin nacional Fier-Vlorë, që dyshohet të jetë e atentatorëve. Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës ka ndodhur një atentat me dy të plagosur. Një person i maskuar ka hyrë në një ...
Telegraf | 19-Jan-2020 10:21
Është gjetur një makinë e djegur në aksin nacional Fier-Vlorë, që dyshohet të jetë e atentatorëve. Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës ka ndodhur një atentat me dy të plagosur. Një person i maskuar ka hyrë në një ...

Policia: Ende nuk e dimë si plagos çifti i bashkëshortëve
Policia ende nuk ka arritur të mësoje se si janë plagosur çifti i bashkëshortëve, mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia në një njoftim të shkurtër për media thotë se : Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ...
Dritare | 20-Jan-2020 00:28
Policia ende nuk ka arritur të mësoje se si janë plagosur çifti i bashkëshortëve, mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia në një njoftim të shkurtër për media thotë se : Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ...

Plagosen një burrë dhe një grua në Tiranë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se një burrë dhe një grua janë plagosur në zonën e Alliasit. Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes ‘Njazi Meka’ ndërsa ende nuk dihen detaje dhe arsyet ...
Dritare | 20-Jan-2020 00:28
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se një burrë dhe një grua janë plagosur në zonën e Alliasit. Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes ‘Njazi Meka’ ndërsa ende nuk dihen detaje dhe arsyet ...

Foto/ Grabitësit i plagosën në shtëpinë e tyre, kush janë çifti i plagosur!
Të tjera detaje të rënda kanë dalë në dritë nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Allias të Tiranës, ku çifti i bashkëshortëve është plagosur me armë zjarri në shtëpinë e tyre. Mësohet se se Petrit dhe Afërdita Laze ...
Dritare | 20-Jan-2020 00:28
Të tjera detaje të rënda kanë dalë në dritë nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Allias të Tiranës, ku çifti i bashkëshortëve është plagosur me armë zjarri në shtëpinë e tyre. Mësohet se se Petrit dhe Afërdita Laze ...

Plagosja e dyfishtë mbrëmë në një lokal në Vlorë, disa persona të shoqëruar
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “BalkanWeb” mëson se disa ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 07:47
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “BalkanWeb” mëson se disa ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një çift
Një çift bashkëshortësh raportohet se kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka” në zonë e Alliasit. Mësohet......
Zeri | 19-Jan-2020 23:52
Një çift bashkëshortësh raportohet se kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka” në zonë e Alliasit. Mësohet......

Dy grabitës qëlluan me armë burrë e grua në Tiranë, policia përcjell detajet
Të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të Alliasit në Tiranë, ku dy persona të maskuar kanë qëlluar burrë e grua në banesën e tyre në rrugën “Njazi Meka”. Çifti Petrit dhe ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 23:39
Të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të Alliasit në Tiranë, ku dy persona të maskuar kanë qëlluar burrë e grua në banesën e tyre në rrugën “Njazi Meka”. Çifti Petrit dhe ...

Dy grabitës qëlluan me armë burrë e grua në Tiranë, policia përcjell detajet
Të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të Alliasit në Tiranë, ku dy persona të maskuar kanë qëlluar burrë e grua në banesën e tyre në rrugën “Njazi Meka”. Çifti Petrit dhe ...
Shenja | 19-Jan-2020 23:21
Të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të Alliasit në Tiranë, ku dy persona të maskuar kanë qëlluar burrë e grua në banesën e tyre në rrugën “Njazi Meka”. Çifti Petrit dhe ...

Policia jep detaje për plagosjen e 2-fishtë në Tiranë
Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona. Mësohet se e gjithë ngjarja ka ...
Lapsi | 19-Jan-2020 22:32
Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona. Mësohet se e gjithë ngjarja ka ...

U përleshën me grabitësit, ky është çifti që u plagos rëndë në Tiranë
Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një çift bashkëshortësh biznesmenë u plagosën me armë zjarri në vilën e tyre pasi u përleshën me dy persona që hynë për t’i grabitur. Të plagosurit janë Petrit ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 23:14
Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një çift bashkëshortësh biznesmenë u plagosën me armë zjarri në vilën e tyre pasi u përleshën me dy persona që hynë për t’i grabitur. Të plagosurit janë Petrit ...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna armësh në Tiranë, 2 të plagosur
Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona. Mësohet se e gjithë ngjarja ka ...
Lapsi | 19-Jan-2020 22:17
Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona. Mësohet se e gjithë ngjarja ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved