ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 03:59

Vjen të kërkojë qiranë, vritet nga banori

Vjen të kërkojë qiranë, vritet nga banori
Njeriu fatkeq u shty poshtë shkallëve dhe vdiq nga plagët e tij. Pamjet tregojnë 71-vjeçarin Edgar Moncayo duke folur në celularin e tij në Rrugën 102 në Corona rreth orës 3:00 të mëngjesit të datës 13 janar. Dera e ...
Lajminet | 19-Jan-2020 19:41
Njeriu fatkeq u shty poshtë shkallëve dhe vdiq nga plagët e tij. Pamjet tregojnë 71-vjeçarin Edgar Moncayo duke folur në celularin e tij në Rrugën 102 në Corona rreth orës 3:00 të mëngjesit të datës 13 janar. Dera e ...

Vjen të kërkojë qiranë, vritet nga banori
Pamjet e publikuara nga mediat amerikane tregojnë momentin kur një pronar në New York Queens u vra pas një grindjeje me një qiramarrës. Njeriu fatkeq u shty poshtë shkallëve dhe vdiq nga plagët e tij. Pamjet tregojnë ...
Medial | 19-Jan-2020 19:34
Pamjet e publikuara nga mediat amerikane tregojnë momentin kur një pronar në New York Queens u vra pas një grindjeje me një qiramarrës. Njeriu fatkeq u shty poshtë shkallëve dhe vdiq nga plagët e tij. Pamjet tregojnë ...

Vjen të kërkojë qiranë, vritet nga banori
Pamjet e publikuara nga mediat amerikane tregojnë momentin kur një pronar në New York Queens u vra pas një grindjeje me një qiramarrës. Njeriu fatkeq u shty poshtë shkallëve dhe vdiq nga plagët e tij. Pamjet tregojnë ...
InFokusi | 19-Jan-2020 19:31
Pamjet e publikuara nga mediat amerikane tregojnë momentin kur një pronar në New York Queens u vra pas një grindjeje me një qiramarrës. Njeriu fatkeq u shty poshtë shkallëve dhe vdiq nga plagët e tij. Pamjet tregojnë ...

Vjen të kërkojë qiranë, vritet nga banori - video
Pamjet e publikuara nga mediat amerikane tregojnë momentin kur një pronar në New York Queens u vra pas një grindjeje me një qiramarrës.
Kosova Press | 19-Jan-2020 19:16
Pamjet e publikuara nga mediat amerikane tregojnë momentin kur një pronar në New York Queens u vra pas një grindjeje me një qiramarrës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved