ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:04

Vizita e Plenkovic në Tiranë dhe planet e Croatia Airlines pas rënies së Adria

Vizita e Plenkovic në Tiranë dhe planet e Croatia Airlines pas rënies së Adria
“Croatia Airlines” ka ndërmend të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, në vijim të planeve të saj për të pasur veprimtari edhe në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportit, ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 23:06
“Croatia Airlines” ka ndërmend të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, në vijim të planeve të saj për të pasur veprimtari edhe në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportit, ...

Croatian Airlines planifikon të fillojë fluturimet drejt Tiranës
Croatian Airlines synon të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, duke plotësuar planet e saj për të filluar operacionet në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportuesit, Jasmin ...
Monitor | 18-Jan-2020 15:05
Croatian Airlines synon të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, duke plotësuar planet e saj për të filluar operacionet në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportuesit, Jasmin ...

Drejt nisjes së fluturimeve Zagreb – Tiranë
“Croatia Airlines” ka ndërmend të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, në vazhdë të planeve të saj për të pasur veprimtari në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportit, Jasmin ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 09:24
“Croatia Airlines” ka ndërmend të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, në vazhdë të planeve të saj për të pasur veprimtari në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportit, Jasmin ...

Drejt nisjes së fluturimeve Zagreb - Tiranë
“Croatia Airlines” ka ndërmend të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, në vazhdë të planeve të saj për të pasur veprimtari në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportit, Jasmin ...
Respublica | 18-Jan-2020 01:11
“Croatia Airlines” ka ndërmend të nisë fluturimet midis Zagrebit dhe Tiranës këtë sezon veror, në vazhdë të planeve të saj për të pasur veprimtari në Podgoricë dhe Sofje. Drejtori i Përgjithshëm i transportit, Jasmin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved