ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 08:16

Video: Mbappe dhe Neymar kapen mat, po hanë në pankinë!

Video: Mbappe dhe Neymar kapen mat, po hanë në pankinë!
PSG po luan kundër Lorient në Kupë, ndërsa trajneri Thomas Tuchel ka vendosur të lërë pushim dy yjet e ekipit, Neymar dhe Kylian Mbappe. Ata e kanë nisur ndeshjen nga stoli, por kamerat e stadiumit i kanë kapur duke u ...
Politiko | 19-Jan-2020 21:06
PSG po luan kundër Lorient në Kupë, ndërsa trajneri Thomas Tuchel ka vendosur të lërë pushim dy yjet e ekipit, Neymar dhe Kylian Mbappe. Ata e kanë nisur ndeshjen nga stoli, por kamerat e stadiumit i kanë kapur duke u ...

Tuchel: Neymar është lideri për të cilin PSG ka shpresuar
Neymar JR, lojtari që gjatë verës merrte vëmendjen më të madhe, duket se ka gjetur përsëri rehatinë në kryeqytetin francez. Braziliani po prinë skuadrën e tij drejt triumfeve në Ligue 1, dhe trajneri i tij Tuchel thotë ...
Lajminet | 18-Jan-2020 16:47
Neymar JR, lojtari që gjatë verës merrte vëmendjen më të madhe, duket se ka gjetur përsëri rehatinë në kryeqytetin francez. Braziliani po prinë skuadrën e tij drejt triumfeve në Ligue 1, dhe trajneri i tij Tuchel thotë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved