ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:25

Vetëm për një palë veshje të bre ndshme, dy bukuroshet e njohura përfundojnë në gj yq

Vetëm për një palë veshje të bre ndshme, dy bukuroshet e njohura përfundojnë në gj yq
Motrat Kendall dhe Kylie Jenner janë hedhur në gjyq nga një kompani për kopjim. “Klauber Brothers Inc”, një kompani 161-vjeçare, themeluar në Gjermani, që krijon dizenjo origjinale dantellash, të cilat përdoren për të ...
Lexo | 19-Jan-2020 16:58
Motrat Kendall dhe Kylie Jenner janë hedhur në gjyq nga një kompani për kopjim. “Klauber Brothers Inc”, një kompani 161-vjeçare, themeluar në Gjermani, që krijon dizenjo origjinale dantellash, të cilat përdoren për të ...

Kendall dhe Kylie Jennner përfundojnë në gjyq për një palë veshje të brendshme
Edhe klani Kardashian-Jenner kopjon ose të paktën këtë gjë pretendon një kompani e cila ka hedhur në gjyq motrat Kendall dhe Kylie Jenner. Klauber Brothers, Inc. – një kompani 161-vjeçare, themeluar në Gjermani, që ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 22:47
Edhe klani Kardashian-Jenner kopjon ose të paktën këtë gjë pretendon një kompani e cila ka hedhur në gjyq motrat Kendall dhe Kylie Jenner. Klauber Brothers, Inc. – një kompani 161-vjeçare, themeluar në Gjermani, që ...

Kompania 161-vjeçare padit Kylie dhe Kendall Jenner për “vjedhje”
Kylie dhe Kendall Jenner janë paditur nga një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve për shkelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:57
Kylie dhe Kendall Jenner janë paditur nga një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve për shkelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...

Paditen motrat Jenner
Një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve ka paditur dy motrat, Kylie dhe Kendall Jenner për hskelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...
Lapsi | 17-Jan-2020 15:56
Një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve ka paditur dy motrat, Kylie dhe Kendall Jenner për hskelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë “vjedhur” modele të të brendshmeve në dizajnimin e dy prej ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved