ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 07:14

Vazhdojnë protestat në Hong Kong

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 20:28
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...
Shprehja | 19-Jan-2020 18:49
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...
Alsat-M | 19-Jan-2020 18:47
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...
Shenja | 19-Jan-2020 18:12
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 12:20
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...
Portalb | 19-Jan-2020 18:03
Mijëra protestues janë mbledhur sot në qendër të Hong Kongut, për të bërë thirrje për bojkotimin e Partisë Komuniste të Kinës dhe për të kërkuar reforma në sistemin zgjedhor. Disa prej protestuesit kishin të veshur ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong
Vazhdojnë protestat në Hong Kong dhe çdo moment numri i njerëzve që i bashkohen protestës sa vjen e rritet. Kjo është protesta më masive e renditur në Hong Kong. Por ajo e cila bie në sy është edhe rrëmuja dhe kaosi i ...
RTSH | 13-Jun-2019 10:03
Vazhdojnë protestat në Hong Kong dhe çdo moment numri i njerëzve që i bashkohen protestës sa vjen e rritet. Kjo është protesta më masive e renditur në Hong Kong. Por ajo e cila bie në sy është edhe rrëmuja dhe kaosi i ...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong, policia hedh gaz lotsjellës
Mijëra protestues janë mbledhur në qendër të Hong Kongut të dielën në ditën e tretë të protestave masive kundër qeverisë. Protestuesit nuk iu bindën urdhrit të policisë për të mos mbajtur protestë dhe filluan të ...
Gazeta Express | 28-Jul-2019 14:48
Mijëra protestues janë mbledhur në qendër të Hong Kongut të dielën në ditën e tretë të protestave masive kundër qeverisë. Protestuesit nuk iu bindën urdhrit të policisë për të mos mbajtur protestë dhe filluan të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved