ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 02:57

Tritan Shehu: Firma e Ramës në Beograd, “thikë” për sigurinë e lidhjet me NATO dhe BE

Tritan Shehu: Firma e Ramës në Beograd, “thikë” për sigurinë e lidhjet me NATO dhe BE
Ish-deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama sa i takon marrëdhënieve të këtij të fundit me Serbinë. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Shehu teksa komenton vizitën e Ramës që do të ketë në ...
Telegraf | 19-Jan-2020 13:56
Ish-deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama sa i takon marrëdhënieve të këtij të fundit me Serbinë. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Shehu teksa komenton vizitën e Ramës që do të ketë në ...

‘Shengeni Ballkanik’, ish-ministri i PD: Firma e Ramës në Beograd, “thike” për sigurinë e lidhjet me NATO dhe BE
Ish-ministri i Jashtëm në kohën e PD-së, Tritan Shehu ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama sa i takon marrëdhënieve të këtij të fundit me Serbinë. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Shehu teksa komenton vizitën e ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 11:50
Ish-ministri i Jashtëm në kohën e PD-së, Tritan Shehu ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama sa i takon marrëdhënieve të këtij të fundit me Serbinë. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Shehu teksa komenton vizitën e ...

‘Shengeni Ballkanik’, ish-ministri i PD: Firma e Rames ne Beograd, “thike” per sigurine e NATO dhe BE
Ish-ministri i Jashtëm në kohën e PD-së, Tritan Shehu ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama sa i takon marrëdhënieve të këtij të fundit me Serbinë. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Shehu teksa komenton vizitën e ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 13:04
Ish-ministri i Jashtëm në kohën e PD-së, Tritan Shehu ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama sa i takon marrëdhënieve të këtij të fundit me Serbinë. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Shehu teksa komenton vizitën e ...

Shehu: Vuçiç dhe Rama së shpejti me projekte të reja lindore
Ish ministri i Jashtëm Tritan Shehu mendon se firma që kryeministri Edi Rama do të hedhë në Beograd për finalizimin e projektit të Shengenit Ballkanik, do të jetë një thikë pas shpine për sigurinë dhe lidhjet e NATO-s ...
Politiko | 19-Jan-2020 12:13
Ish ministri i Jashtëm Tritan Shehu mendon se firma që kryeministri Edi Rama do të hedhë në Beograd për finalizimin e projektit të Shengenit Ballkanik, do të jetë një thikë pas shpine për sigurinë dhe lidhjet e NATO-s ...

Marrëveshja e Minishengenit për Emergjencat Civile, Berisha publikon denoncimin: Po krijohet Brigada e përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish (FOTO)
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:29
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...

Marreveshja e Minishengenit, Berisha: Po krijohet Brigada e perbashket ruso- serbo- shqiptare ne Nish
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 15:35
Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij për krijimin e një Brigadeje të përbashkët ruso- serbo- shqiptare në Nish, aty ku janë stacionuar forcat ushtarake serbe dhe ruse. ...

SKANDALI I RI I JUGOSLLAVISE SE RE për të cilin po heshtin të gjithë!
Nga Avokati Altin Goxhaj BALLA DEKLAROI SOT PER FORCE TE PERBASHKET USHTARAKE SHQIPTARO-SERBE NE EMER TE EMERGJENCAVE CIVILE qe implikon dhe forcat ushtarake dhe te sherbimeve sekrete ruse ne Nish! Sot Taulant Balla ...
Standard | 17-Jan-2020 13:01
Nga Avokati Altin Goxhaj BALLA DEKLAROI SOT PER FORCE TE PERBASHKET USHTARAKE SHQIPTARO-SERBE NE EMER TE EMERGJENCAVE CIVILE qe implikon dhe forcat ushtarake dhe te sherbimeve sekrete ruse ne Nish! Sot Taulant Balla ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved